Міжкафедральний семінар на тему «Сучасні програмні рішення у сфері фінансового контролю, аудиту та підготовки звітності» за участі представників компанії «CaseWareUkraine»16 Травня 2018р.

21травня 2018 року о 14-30
(аудиторія 15, корпус 2)
кафедра аудиту проводить міжкафедральний семінар на тему
«Сучасні програмні рішення у сфері  фінансового контролю, аудиту та підготовки звітності» за участі представників компанії «CaseWareUkraine»

Мета семінару– ознайомлення з кращою практикою програмних рішень у сфері автоматизації процесів фінансового контролю, аудиту та складання звітності відповідно до міжнародних стандартів.

Доповідачі:
Ткаченко Дмитро, Кочнєв Євгеній, Іван Шашеро

У програмі семінару будуть презентовані наступні питання:
  1. Рішення компанії Case Ware для аудиторських організацій, які включають всі етапи аудиторської перевірки від прийняття клієнта та планування аудиту до випуску аудиторського звіту. Автоматична актуалізація згідно з останніми редакціями МСА;
  2. Рішення компанії для спрощення та оптимізації процесів формування консолідованої звітності групи компаній, згідно з МСФЗ, не залежно від розміру  компанії.
  3. Формування індивідуальних бібліотек, індексовані робочі документи, формування звіту про ризики;
  4. Можливості працювати одночасно в одному файлі Working Papers, використовуючи актуальні дані в процесі роботи.
  5. Хмарні технології - великий крок вперед для спільної роботи та управління діяльністю. Модель роботи в режимі «он-лайн» – перевірка, коментар та  підписування файлів, передача та обмін даними в умовах повного захисту інформації. Можливість бачити ступіть залучення кожного співробітника компанії в робочому процесі та  використання інформації для планування процесів.
  6. Аудит безпаперових носіїв;
  7. Чи замислювалися ви над тим, щоб автоматизувати процеси консолідації звітності  компанії? Сase Ware дає таку можливість та виключає паперовий документообіг.
  8. Можливості дистанційного аудиту,  незалежно від розташування клієнта та команди та   імпорт/експорт інформації у формати Word, Excel, PDF та інші.
ЕКСКЛЮЗИВ для учасників семінару:вирішення практичного завдання. Можливості сертифікації користувачів програми CaseWare.

Модератор:  Петрик Олена Анатоліївна – д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»

Запрошуються викладачі всіх кафедр факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ, всі зацікавлені особи.

Організатор:
Кафедра аудиту