Круглий стіл “Global agribusiness challenges and their impact on Ukrainian agriculture”18 Квітня 2017р.

Українсько-американський круглий стіл відбудеться

20 квітня 2017 року о 14.30 в Конференц залі

"КНЕУ імені Вадима Гетьмана"

Запрошеними спікерами будуть американські професори Willi Meyers та Ken Schneeberger з Університету штату Міссурі (штат Міссурі, США). Окрім розгляду глобальних викликів в агробізнесі, під час дискусії очікується обговорення питань, пов'язаних із сучасними трендами в підготовці економістів для агробізнесу в провідних університетах світу.

Робоча мова конференції: англійська.

Сподіваємось на Вашу участь!

Additional information:

William H. Meyers - Director of CAFNR International Programs and Howard Cowden Professor of Agricultural and Applied Economics at the Universitfy of Missouri. He was the Interim Director for the Division of Applied Social Sciences in 2011 and Co-Director, Food and Agricultural Policy Research Institute at the University of Missouri (FAPRI-MU).

Ken Schneeberger - Ph.D., International Training Coordinator at CAFNR International Programs at the University of Missouri.

З повагою,
кафедра міжнародної економіки