Відбулася щорічна Міжнародна конференція кафедри фінансів26 Березня 2021р.

25 березня 2021 року відбулася традиційна щорічна Міжнародна науково-практична конференція кафедри фінансів. Темою конференції весни 2021 року стала «Фінансова політика України: можливості та обмеження в умовах глобальних економічних шоків». Напрямки досліджень відобразили сучасні виклики, які постають перед науковою спільнотою.

Конференції кафедри не передбачають платежів від учасників. Учасники, чиї тези були схвалені організаційним комітетом, отримують електронний збірник публікацій.  Обговорення відібраних результатів досліджень відбулося з 10:00 до 12:30 на платформі Zoom. Участь у обговоренні також узяли, крім доповідачів студентів і аспірантів, і запрошені фахівці-практики.

До конференції могли долучитися усі бажаючі за посиланнями у запрошеннях і каналах соціальних мереж кафедри."