Відбулася Міжнародна науково-практична конференція за підтримки кафедри фінансів імені Віктора Федосова27 Жовтня 2021р.

Одна з найавторитетніших, найвідоміших і найстаріших фінансових кафедр у 2006 році започаткувала чудову традицію – проведення щорічної Всеукраїнської наукової студентської конференції, а в останні сім років Рада молодих вчених та Наукове товариство КНЕУ розширило коло учасників і рівень заходу до Міжнародної науково-практичної конференції для молодих дослідників.

Конференції проводяться щорічно, двічі на рік – навесні та восени. Цього року ми з особливою надією і найкращими сподіваннями зустрічаємо найталановитіших представників студентства та молодих дослідників, щоб обмінятися власним баченням, своїми ідеями, креативними підходами та результатами наукових досліджень в площині інноваційних трансформацій в економіці та фінансах під впливом глобальних викликів.

Сьогодні в науковому он-лайн заході, який проходить в рамках тижня святкування 115-ої річниці КНЕУ та носить надзвичайно актуальну тему «Драйвери інновацій в економіці та фінансах: глобальні виклики та перспективи», взяли участь більше 120 учасників з 11 науково-дослідних установ та вищих навчальних закладів України та міжнародних університетів-партнерів.

Ми високо цінуємо прагнення представників молодої академічної спільноти долучитися до досліджень, які мають таке вагоме значення для забезпечення стабільності фінансової системи та стійкого соціально-економічного розвитку нашої держави в непростий час.

Проведення конференцій є безумовно важливим не тільки для реалізації творчого потенціалу молоді, але й для розвитку вітчизняної фінансової та економічної науки.

Метою наших наукових заходів є створення своєрідного дослідницького нетворкінгу, який є стартовим майданчиком для наукової молоді в реалізації їх спільної мети – збагачення досягнень вітчизняної науки.

Висловлюємо найщиріші слова вдячності Організаторам заходу - проф. Ларисі Антонюк - проректору з наукової роботи за підтримку і сприяння в організації, пані Ганні Котіній - Голові Ради молодих вчених та пані Марині Степурі - Голові Наукового товариства КНЕУ за чудову організацію заходу, модераторам та співорганізаторам конференціі - пані Марині Білінець та пані Наталії Рудик, завідувачу кафедри фінансів імені Віктора Федосова - проф. Валерію Опаріну, кожному учаснику та гостям конференції! Сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому!