Щаслива "Осіння казка"26 Листопада 2012р.

Ось і завершився фестиваль творчості серед першокурсників «Осіння казка», який до цього моменту був проведений лише один раз у 2008році. Всі команди підготували цікаві інтерпретації казок і вміло проявили себе. Проте спритність та командний дух команди нашого факультету перевершив усі очікування глядачів. Вражало все, починаючи від декорацій, жартів, облич, посмішок, інтонацій, завершуючи цікавими образами, танцями та співом, від якого мурахи бігли по шкірі. Студенти ФІСІТу завжди відрізнялися своїм креативом, але цього року вразили найбільше. Адже стільки сил та старань було вкладену у реалізацію, цих дивних, і у той же час цікавих ідей, але без допомоги більш досвідчених студентів-старшокурсників не обійшлося, за що їм величезна подяка! Це перемога цілої команди, а не кожного окремо! Тож привітаймо наших першокурсників, які сміло зайшли у лави студентів нашого факультету і гідно дебютували на сцені ЦКМ. Будемо сподіватись, що ми кинули виклик усім!