Курс "Введення у бізнес аналітику"17 Липня 2014р.

Шановні студенти, викладачі та аспіранти!

Запрошуємо Вас прийняти участь у дводенному курсі «Введення в бізнес-аналітику», який відбудеться 9-10 серпня 2014, в НТУУ “Київський політехнічній інститут” (м. Київ, пр. Перемоги, 37) за підтримки IBM Business Analytics.

В рамках курсу будуть розглянуті приклади практичного застосування бізнес-аналітики у ризик менеджменті, фінансах, охороні здоров'я, індустріальному виробництві, сфері послуг, а також аналітику у маркетингу, аналітику ефективного управління містами, аналітику Інтернету і соціальних мереж, персональну аналітику, системи штучного інтелекту.

Програма курсу буде включати:

• Введення у аналітику, 2 години;
  • Прикладна статистика, 1 година;
  • Математичне моделювання, 1 година;
  • Імітаційне моделювання, 2 години;
  • Оптимізація, 2 години;
  • Інтелектуальний аналіз даних, 1 година;
  • Системи штучного інтелекту, 1 година;
  • Візуалізація даних і візуальна аналітика, 1 година;
  • Прийняття рішень і програмне забезпечення для аналітики, 1 година.

Проводити курс буде Олександр Романко, який працює старшим науковим співробітником у компанії IBM Canada, а також є професором в Університеті Торонто, Канада. Він є автором більш ніж 10 статей у міжнародних наукових журналах і глав у декількох книгах. Олександр Романко активно співпрацює з університетами України і заснував Кластер інформаційних технологій міста Суми.

Мова курсу: українська/англійська. Конкурсний відбір на участь буде проведено за мотиваційним листом, який потрібно прикріпити в реєстраційній формі.

Детальна інформація та програма заходу за посиланням: http://analytics.romanko.ca/

Постер курсу