МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ В ЮРИДИЧНОМУ ІНСТИТУТІ13 Грудня 2021р.

З нагоди святкування Міжнародного дня прав людини кафедрою теорії та історії права проведені ряд наукових заходів:

Кафедральний науковий семінар «Фундаментальні вчення про права людини»

30 листопада 2021 р. відбувся кафедральний науковий семінар «Фундаментальні вчення про права людини».

З науковими повідомленнями виступили:

Кравченко М.Г., доктор юридичних наук, професор кафедри «Архітектура основних прав людини в Україні та Німеччині»;

Гайдулін О.О., кандидат юридичних наук, кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри «Уразливі особи як суб'єкти права прав людини: у лабіринтах новітніх дефініцій»;

Павловська Н.В., кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри «Деякі праксеологічні аспекти у сфері захисту прав людини».

Професорсько-викладацький склад кафедри взяв активну участь у обговоренні зазначеної тематики. До роботи цього наукового заходу також приєдналася завідувач кафедри адміністративного та фінансового права, доктор юридичних наук, професор – Кузьменко О.В.

Студентська дискусійна платформа «Права людини: система та механізми захисту»

10 грудня відбулося засідання студентської дискусійної платформи «Права людини: система та механізми захисту», де були заслухані доповіді здобувачів вищої освіти Юридичного інституту та факультету фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Учасники брали активну участь у дискусії, обговорювали актуальні проблеми, пов’язані з реалізацією прав людини та механізмом їх захисту.