Круглий стіл на тему: «ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ У КРИЗОВИХ УМОВАХ»02 Червня 2014р.

Кафедра банківських інвестицій / Інститут вищої освіти КНЕУ / Науковий парк КНЕУ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! запрошуємо Вас 4 червня 2014 року о 1400 взяти участь у роботі круглого столу на тему: «ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ АКТИВІЗАЦІЇ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ У КРИЗОВИХ УМОВАХ»

НА ОБГОВОРЕННЯ ВИНОСЯТЬСЯ НАСТУПНІ ПИТАННЯ:

• Проблеми формування інвестиційного клімату в Україні
  • Чому євроінтеграція  України має забезпечити зростання  іноземних інвестицій
  • Якою повинна бути інвестиційна політика держави у кризових умовах
  • Місія дослідницьких університетів та наукових парків в активізації інвестиційно-інноваційних  процесів в Україні

У роботі круглого столу приймуть участь:

• Ліснича В. М., Віце-президент Європейської економічної палати торгівлі комерції та промисловості
  • Рибак Ю.В., в. о. Директора Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України
  • Борисов Д.Б., Директор Київського міського центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України
  • Антонюк Л.Л., Директор інституту Вищої освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
  • Матвійчук А.В., Генеральний директор Наукового парку ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
  • Майорова Т.В., Завідувач кафедри банківських інвестицій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
  • Диба М.І., Декан кредитно-економічного факультету ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»
  • Севастюк А.О. Керівник відділу управління бізнесу KPMG
  • Ушаков М.В., Заступник директора Київського міського центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроекту України
  • Подойніцин О.В., Партнер Startup UA, начальник відділу Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Держінвестпроект України
  • Бобунова О. Г., Генеральний директор, Асоціація «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів»
  • Коваль О. С., Генеральний директор «Gravity Digital Agency»
  • Олейніков О.О., Керуючий партнер «InVenture Investment Group», директор департаменту з стратегічного розвитку «INEKO Investment Group»
  • Кащенко Ю.В., «General Engineering»
  • Ломаєв В.Л., компанія «Семпал»;
  • JTI Україна (представник узгоджується).
  • Держкомпідприємництво (представник узгоджується)
  • Науковці, викладачі та аспіранти провідних вищих навчальних закладів

Місце проведення круглого столу
прос. Перемоги 54/1, м. Київ, (метро «Шулявська»)
Конференц-зал Державного вищого навчального закладу
«Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»

ПОРЯДОК РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ

Реєстрація учасників круглого столу

Відкриття круглого столу

Перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи

ДВНЗ «Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана», доктор економічних наук, професор

Д.Г. Лук’яненко

14.10-16.00

Обговорення питань, винесених на круглий стіл

16.00-16.30

Підбиття підсумків роботи круглого столу

Регламент круглого столу:

На початку дискусії слово надається доповідачам для викладу власної точки зору з питань, винесених для обговорення (до 10 хв.).

В обговоренні проблемних питань приймають участь усі учасники круглого столу (до 5 хв.).

Уточнення та відповіді на запитання колег із дискусій (до 5 хв.).

На завершення круглого столу – підведення підсумків роботи, прикінцеві виступи доповідачів та формулювання конкретних пропозицій для органів державного управління, бізнесових структур, наукових і навчальних закладів з розглянутих проблем.

Формат круглого столу:

Круглий стіл проводиться у формі «мозкової атаки», спрямованої на вирішення нагальних проблем з активізації інвестиційної діяльності в України.
За результатами семінару мають бути представлені конкретні пропозиції і рекомендації для органів державного управління, бізнесових структур, наукових і навчальних закладів із зазначених проблем.

В роботі круглого столу беруть участь відомі фахівці, науковці і практики у сфері інвестицій – загалом до 30 осіб.

МОДЕРАТОР ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

Майорова Тетяна Володимирівна, завідувач кафедри банківських інвестицій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана»,
тел. для довідок: 38 (044) 371-61-61, 38 (067)-755-04-82 E-mail: mayorova_kneu@ukr.net