Почесний доктор КНЕУ24 Червня 2018р.

Почесний доктор КНЕУ

26 квітня 2018 року на засіданні вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (відповідно до рішення вченої ради університету від 29.03.2018, пр. № 8) присуджено звання Почесного доктора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» професору, доктору Хансу-Дітріху ХААЗІСУ.

Щиро подякувавши за нагороду, професор Ханс-Дітріх ХААЗІС слушно зауважив: «Займаючись логістикою, я переконався, що важливими є не лише інвестиції в економіку, а й знаходження спільної мови з партнерами, креативність та нові знання. Впевнений, що ми завжди знайдемо спільну мову у досягненні цілей розвитку науки».

За традицією професор Ханс-Дітріх ХААЗІС для викладачів та студентів КНЕУ імені Вадима Гетьмана провів відкриту лекцію на тему «Нові тренди та виклики у виробництві та логістиці», яка викликала значний інтерес. І це не випадково, адже в аудиторії університету зібралося понад 200 слухачів. Під час лекції професор підняв багато цікавих питань: сучасна логістика, сучасні контейнери для перевезення товару, швидкість розвитку соціальних мереж, розвиток способів платежів у майбутньому та багато інших важливих питань.

Більше деталей можна отримати на сторінці новин кафедри комерційної діяльності і логістики.