GUMLog – Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики23 Березня 2016р.

У січні 2016 р кафедра морського бізнесу та логістики Бременського університету в партнерстві з українськими університетами започаткували спільну програму "Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики (GUMLog)" . Українську сторону представляють: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Уманський національний університету садівництва і Одеський національний морський університет. Проект фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Проект присвячений співробітництву в галузі освіти, а саме розробці спільної магістерської програми в галузі логістики. Проект має бути реалізований за 4 роки.

Варто відзначити, що учасники проекту мають довгу історію співпраці. За останні 10 років ряд заходів було реалізовано: семінари, обмін студентів, взаємні лекції запрошених професорів.

Основною метою GUMLog є розробка навчальних програм і створення магістерської програми в області логістики відповідно до вітчизняних умов господарювання та найкращих практик у сфері транспорту і логістики.

Установча нарада призначена на 11 квітня у Бременському університеті. На весь період з 10 по 18 квітня запланована низка зустрічей з представниками Бременського університету. Крім того, планується проведення відкритого семінару за участю запрошених зовнішніх експертів.

Варто відзначити, що логістика має значний потенціал розвитку в Україні в процесі розвитку економічних зв’язків з європейськими та азіатськими країнами відповідно до програми Горизонт 2020 і стратегії нового Шовкового шляху. Спільна "Німецько-українська магістерська програма в у галузі логістики» буде сприяти підготовці майбутніх фахівців в області логістики.

Тривалість проекту: 01.01.2016 - 31.12.2019
Українські партнери проекту: 3
Німецький партнер проекту: 1
Фінансування орган: Німецька служба академічних обмінів (DAAD)