Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Зустріч китайської делегації з Нінся14 Січня 2020р.

У КНЕУ 14 січня відбувся прийом китайської делегації Нінсянського професійно-технічного коледжу промисловості та торгівлі (м. Їньчуань, Нінся, КНР): віце-президентки Нін Сяоцзюнь, професора Ши Ченцзе,  професорки Чжан Хайміні,  доцента Лю Тецзюня,  викладача Лі Хуея та секретаря КПК Загального відділення школи машинобудування коледжу Пан Хонбіня.

У вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.І. Чужиков розповів про багаторічну історію розвитку КНЕУ та його структуру, а також  співпрацю з китайськими університетами, зокрема з  Шанхайським університетом фінансів та економіки та Пекінським університетом. 

Директор  Інституту досліджень сучасного Китаю імені Бориса Курца О. В. Дроботюк  проінформувала про розвиток китаєзнавчих досліджень в нашому університеті, організацію курсів китайської мови, а також про участь КНЕУ у міжнародних та національних заходах, присвячених КНР. Директор Інституту англомовних програм О.І. Циркун розповіла про можливості навчання на англомовних програмах бакалаврського та магістерського рівнів, зокрема: MBA, міжнародний менеджмент, цифрова економіка, кібербезпека, маркетинг, облік та аудит. Директор Центру міжнародної економічної мобільності Є.П. Коломієць-Людвіг повідомила про співробітництво КНЕУ із 94 зарубіжними партнерами, зокрема, видано спільні міжнародні монографії.

«Щодо напрямів нашого співробітництва, на мою думку, це - обмін студентами та викладачами, досвідом і науковими дослідженнями, а також навчальними програмами та планами - сказала віце-президент  Нінсянського професійно-технічного коледжу промисловості та торгівлі Нін Сяоцзюнь. – Запрошуємо завітати представників КНЕУ до нашого коледжу, а також побувати на підприємствах, де студенти набувають практичних навичок. Коледж створено 70 років тому, ми є членом глобального центру навчальних матеріалів, проводимо наукові дослідження».

Наприкінці зустрічі підписано меморандум про співробітництво між КНЕУ та Нінсянським професійно-технічним коледжем промисловості та торгівлі.  

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)