Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

6 жовтня 2018 р. КНЕУ втретє взяв участь у міжнародному проекті "Місто професій". 10 Жовтня 2018р.

У рамках заходу понад 12 тисяч дітей мали змогу спробувати себе в різних професіях, аби в майбутньому обрати професію до душі. 

Наші студенти підготували цікаві завдання для школярів, розповідали їм про переваги навчання в КНЕУ, про різні професії, про наші факультети та інститути, базові університетські коледжі. Розповідали також і про наші школи юних економістів, юних маркетологів і запрошували школярів на зустрічі.  Погода сприяла, настрій був пречудовий, тож отримали море вражень, багато емоцій та нових знайомств! 

Уперше учні Економічного коледжу КНЕУ були волонтерами на заході, допомагали в організації, видавали паспорти та подарунки діткам. Наприкінці заходу всі студенти отримати офіційні подяки за участь у міжнародному проекті "Місто професій". Щиро вдячні всім за співпрацю, допомогу та підтримку в роботі.  Величезну подяку висловлюємо  і нашим студентам факультетів: обліку та податкового менеджменту; маркетингу; управління персоналом, соціології та психології; фінансів; міжнародної економіки i менеджменту. Ви молодці, дуже гарно підготувались, Ви креативні, талановиті, найкращі! ДЯКУЄМО!

Наприкінці заходу наш КНЕУ отримав офіційну подяку від організаторів проекту «Місто професій» - і тепер ми з ними партнери! УРА!!!