Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Факультет ОПМ відзначає 60-й ювілей22 Травня 2019р.

Святкування 60-ї річниці заснування факультету обліку та податкового менеджменту (обліково-економічного) відбулось 22 травня у Центрі культури та мистецтв КНЕУ.

Випускники різних років радісно вітали один одного, жартували, згадували студентське життя, викладачів та друзів. Так, випускниці 1989 року Л.В.Тишинська, В.В. Ходзицька та С.І. Кудін розповіли про виробничу практику, яку проходили у Сибіру та Чехословаччині. Теплі спогади залишились від улюбленого парку імені Пушкіна з атракціонами та танцювальним майданчиком, де проводили дозвілля…

За всі роки факультет випустив понад 30 тисяч студентів. Деякі продовжили освіту в аспірантурі альма-матер, де згодом викладали, інші – працювали в державних органах, приватних підприємствах. Нинішні випускники мають подвійні дипломи європейського зразка, студенти беруть участь і є переможцями багатьох престижних міжнародних конкурсів.

Під час урочистостей декан факультету Микола Іванович Бондар акцентував: «Наші спеціальності – базові в економіці для кожної країни. Студенти старших курсів вже працюють. Ми творимо майбутнє разом».

З вітальним словом виступив проректор з науково-педагогічної роботи КНЕУ Анатолій Михайлович Колот: «Факультет ОПМ – потужний науково-освітній підрозділ. Не кожному дано право працювати з молоддю. Викладачі факультету гідно виконують освітню місію – випускники є конкурентоспроможними».

Наукові здобутки та плідна праця науковців та співробітників факультету відзначена почесними грамотами та подяками, які вручили Анатолій Михайлович Колот та помічник ректора – начальник відділу кадрів Богдан Ігорович Чиж. Іменну пам'ятну статуетку подарували Василю Івановичу Єфіменку, який очолював факультет у 1995-2016 рр.

Піднесеному настрою сприяв чудовий концерт, серед учасників якого були студенти та випускники факультету. Вокальні, хореографічні, гумористичні композиції глядачі вітали бурхливими оплесками.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)