25 жовтня 2018 р. о 11:30 у Конференц-залі головного корпусу за адресою: проспект Перемоги, 54/1 відбудуться збори трудового колективу факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»19 Жовтня 2018р.

25жовтня 2018р. о 11:30

у Конференц-залі головного корпусу

за адресою: проспект Перемоги, 54/1

відбудуться збори трудового колективуфакультету управління персоналом, соціології та психології

ДВНЗ «Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана»

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1.Звіт декана факультету управління персоналом, соціології та психологіїпро результати роботи факультету за 2018рік.

2.Обговорення кандидатури та внесення пропозицій вченій раді університету щодо обрання на посаду завідувача кафедри педагогіки та психології.

3. Дообрання представників професорсько-викладацького складу до вченої ради факультету управління персоналом, соціології та психології.