До уваги студентів денної та заочної форм навчання, які навчаються на 4 курсі! З 16.04 по 29.06 2018 р. в КНЕУ буде організовано підготовку до ЗНО з іноземної мови для вступу на освітньо-професійні програми магістерського рівня вищої освіти04 Квітня 2018р.

До уваги студентів денної та заочної форм навчання факультету управління персоналом, соціології та психології, які навчаються на 4 курсі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти!

З 16 квітня по 29 червня 2018 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана буде організовано підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови на засадах факультативного вивчення для вступу на освітньо-професійні програми (другого) магістерського рівня вищої освіти.

За детальнішою інформацією звертатися до деканату факультету управління персоналом, соціології та психології (кім. 327, І корпус).