Реєстрація на додаткову сесію МТНК /МКТ для вступу до магістратури

Реєстрація на додаткову сесію МКТ/МТНК  для вступників до магістратури!!!

Шановні вступники до магістратури! Сьогодні почалася реєстрація на додаткову сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).

Нагадуємо, що 2022 року МТНК/МКТ проходитить у три сесії:

• основна: 10–17 серпня;
  • додаткова: 7–10 вересня;
  • спеціальна: 29 вересня – 3 жовтня.

Участь у додатковій сесії можуть узяти вступники, яких було зареєстровано для проходження МКТ/МТНК, але які з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії вступного випробування або завершити виконання тесту під час основної сесії.

Вступники, які не змогли взяти участі в основній сесії МКТ/МТНК для участі в додатковій сесії мають із 22 до 26 серпня включно подати заявущодо участі в додатковій сесії до того регіонального центруоцінювання якості освіти, на території якого розміщено навчальний заклад, який зареєстрував вступника на основну сесію. Зверніть увагу на те, що в заяві обов’язково потрібно вказати місто, у якому вступник хотів би пройти випробування.

Зауважимо, що не в усіх містах, де можна пройти основну сесію магістерських випробувань, буде проведено додаткову сесію, тож вступники мають уважно поставитися до вибору населеного пункту для проходження тестування.

Вступники, які не завершили виконання тесту під час основної сесії МКТ/МТНК, для участі в додатковій сесії мали протягом трьох календарних днів з дня проведення основної сесії вступного випробування подати заявудо відповідного регіонального центру.

Регіональні центри розглядають всі подані заяви протягом 24–31 серпня.

На інформаційних сторінках учасників, яким надано можливість узяти участь у додатковій сесії МКТ/МТНК, «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» до 3 вересня буде розміщено запрошення для участі в додатковій сесії.

У разі відмови в реєстрації на додаткову сесію,  регіональний центр надішле лист про відмову на адресу, зазначену в заяві.

Результати додаткової сесії буде оголошено до 13 вересня 2022 року.

Подання заяв для участі в спеціальній сесії вступниками, які не змогли взяти участі в основній/додатковій сесії МТНК/МКТ, триватиме впродовж 12–16 вересня приймальною комісією університету.

Результати спеціальної сесії тестування буде розміщено на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» до 6 жовтня 2022 року.

Телефон для консультацій:  044 (371-61-84)

Також можна скористатися іншими каналами комунікації:

До зустрічі в КНЕУ!

Остання редакція: 23.08.22