Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Порядок оформлення договору

1.    Договір оформлюється тільки на підставі наказу про зарахування і на весь термін навчання на бакалавра та магістра.

2.    Перш ніж оформлювати договір, необхідно детально ознайомитись з його умовами.

3.    Договір оформлюється тільки українською мовою, чітким, розбірливим почерком, без помилок, виправлень та корегувань (колір кулькової ручки чорний або синій).

4.    Договір оформлюється тільки при наявності оригіналу та ксерокопії паспорту, копію ідентифікаційного коду ( сторінки 1,2 та прописка) Замовника і заповнюється тільки власноручно самим Замовником.

Замовником може бути :

- фізична особа: Студент, якому виповнилося 18 років, або його батьки чи опікуни, при наявності відповідних документів. В тому випадку, коли прізвище студента відмінне від прізвища Замовників-батьків, необхідно надати ксерокопію підтверджуючого документу про родинні зв`язки;

- юридична особа: повинна мати копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. У випадку, якщо договір підписує особа, не внесена у дані виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, нею подається додатково : довіреність на право укладання договору та пред’являється паспорт.

5.    Договір оформлюється в 2-х примірниках.

Процедура підписання договору

Договір віддається на перевірку бухгалтеру.

Через 2 дні після оформлення можна отримати готовий договір.

Здійснення оплати:

Оплата за семестр проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Університету посеместрово (двічі за навчальний рік) з обов`язковим вказуванням у призначенні платежу: «Код платежу * 25010100;ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б, ЗГІДНО ДОГОВОРУ №____________».

Режим роботи*:

Початок роботи – 09-00 год.

Закінчення роботи – 17-00 год.

Обідня перерва - 12 год.30 хв. до 13 год. 30 хвилин.

Субота 

Початок роботи – 10-00 год.

Закінчення роботи – 14-00 год.

неділя - вихідний

* Уточнюється на дату прийому документів

Остання редакція: 08.07.20