Вітаємо з Днем знань!01 Вересня 2021р.

Дорогі студенти, викладачі, батьки!

Від щирого серця вітаємо Вас з новим навчальним роком! Зичимо життєвих сил, позитивного настрою, міцного здоров’я, успіхів і широких життєвих горизонтів.

Цей день завжди особливо урочистий та хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий і цікавий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Найщиріші слова подяки викладачам, які щедро діляться своїми знаннями та невтомною працею допомагають пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої держави.

Щиро вітаємо студентську молодь. Хай кожен день дарує вам задоволення від творчого пошуку та навчального процесу, радість пізнання нового, а позитивна енергія та оптимізм будуть вашими постійними супутниками.

Відділ інтелектуальної власності та наукової інформації