З Новим роком та Різдвом Христовим!05 Січня 2022р.

Шановні викладачі, співробітники, студенти,
аспіранти ДВНЗ «КНЕУ»!

Від усього серця вітаємо Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться.

Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших Ваших мрій. Нехай збудеться все задумане, а 2022 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої Країни. Подаруйте найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу вашим близьким, аби в новому році щасливих людей стало ще більше.

Нехай 2021 рік виправдає усі сподівання, нехай він принесе успіх і радість нових звершень! Бажаю Вам здоров'я і віри в завтрашній день!

Центр науки та інновацій