Маркетингові, патентні та патентно-кон’юнктурні дослідження об’єктів права інтелектуальної власності24 Вересня 2020р.

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації, у рамках виконання програми «Розвиток міжрегіональної мережі трансферу технологій», провів вебінар "Маркетингові, патентні та патентно-кон’юнктурні дослідження об’єктів права інтелектуальної власності" - доповідач Васильєв О. В.,  канд. техн. наук, директор Асоціації ІНФОРМАТІО-КОНСОРЦІУМ”, патентний повірений України. Фахівці відділу інтелектуальної власності та наукової інформації взяли участь у вебінарі з метою розвитку практичних умінь у сфері дослідження можливостей реалізації на ринку існуючих результатів НДДКР та ОІВ.