Молоді учені отримуватимуть гранти Президента України за свої наукові дослідження.27 Серпня 2013р.

На засіданні Кабінету Міністрів України 21 серпня 2013 року схвалено проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2013 рік».

Метою розробки та прийняття цього проекту акта є забезпечення активної участі молодих учених у реалізації державної політики в сфері наукової діяльності, збереження та розвитку інтелектуального потенціалу країни.

Зазначимо, що відповідно до Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, гранти одержують  молоді  вчені  віком  (на  момент  подачі   заявки):  доктори   наук  – до 35 років,   докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років.

Гранти можуть бути надані як  на  проведення  запланованих  наукових досліджень, так і тих, що вже проводяться (в тому числі й  тих, на які гранти вже надавалися).

за матеріалами сайту http://www.mon.gov.ua