Запрошуємо Вас узяти участь у Міжнародному круглому столі «Запобігання та протидія академічному плагіату у ВНЗ»16 Травня 2017р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Міжнародному круглому столі «Запобігання та протидія академічному плагіату у ВНЗ», який відбудеться 16 травня 2017 рокуза підтримки Українського  інституту науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ), Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України, Центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України та компанії «Плагіат».

Заплановане обговорення доцільності створення національного репозиторію для формування єдиної бази наукових робіт;  інноваційної системи визначення текстових запозичень у міжнародній практиці, а також досвіду провідних ВНЗ  у протидії плагіату.

Серед запрошених доповідачів круглого столу:

КОВТУНЕЦЬ Володимир Віталійович– перший заступник міністра науки і освіти України

КВІТ Сергій Миронович – віце-президент Києво-Могилянської академії

КАМИШИН Володимир Вікторович– в.о. директора Державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»

КРАЩЕНКОЮрій Петрович– голова Ради молодих вчених при МОН України

АНДРОЩУК Геннадій Олександрович - головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України

ЧМИРОлена Сергіївна – д.е.н., професор, завідувач відділу УкрІНТЕІ

ФЕДОРЕНКО Владислав Леонідович – директор Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України

СТРЯМЕЦЬОлександр –  к.т.н, директор компанії «Плагіат» в Україні

Професори вищих навчальних закладів Європи

Місце проведення: конференц-зала першого корпусу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», проспект Перемоги, 54/1.

16 травня 2017 р., м. Київ

Програма:

930 – 1000 – реєстрація  учасників круглого столу

1000 – 1020 – відкриття круглого столу

1020 – 1200– пленарне засідання (з доповідями до 20 хв.)

1200– 1220 – кава-брейк

1220 – 1500– засідання круглого столу,дискусія

Часпроведення: з 10 до 15 години(реєстрація з 9.30).

З повагою –

завідувач відділу наукової інформації та моніторингу  Олена Євдоченко