Соціально-трудова сфера в координатах нової економіки та глобальної соціоекономічної реальності: виклики, шляхи розвитку26 Лютого 2021р.

У 2021 році Інститут соціально-трудових відносин, представники кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ імені Вадима Гетьмана розпочинають роботу над фундаментальним проектом:

«Соціально-трудова сфера в координатах нової економіки та глобальної соціоекономічної реальності: виклики, шляхи розвитку» («Socio-labor sphere in the coordinates of the new economy and the global socio-economic reality: challenges, ways of development»).

Державний реєстраційний номер: 0121U100166

Метою даного дослідження є поглиблення науково-прикладних засад розвитку соціально-трудової сфери, вироблення теоретико-прикладних моделей, дієвих механізмів та інструментів регулювання соціально-трудових відносин на різних рівнях нової економіки та за умови глобальної соціоекономічної реальності.