Стажування за програмою Літньої школи з інтелектуальної власності в Ягелонському університеті11 Серпня 2020р.

Шановні колеги!

Інститут інноваційного підприємництва інформує про можливість стажування за програмою Літньої школи з інтелектуальної власності в Ягелонському університеті (Краків, Польща). У цьому році програма відбудеться он-лайн, з огляду на епідеміологічну ситуацію.
Дати проведення - 14-18 вересня.
Дедлайн реєстрації - 15 серпня 2020.
Стажування зараховується  як 2-4 кредити ECTS.
Сайт Ягелонського університету
Для учасників з КНЕУ діє спеціальна цінова пропозиція (80-90 евро, в залежності від кількості учасників від нашого університету). Будь ласка, контактуйте з цього питання з Людмилою Петренко - Viber або Telegram: +380503524713.
Пропозиція щодо пільгових умов участі повязана зі статусом Інституту Інноваційного підприємництва КНЕУ як организатора воркшопу з коммерціалізації інновацій.
Програма складається з лекцій основних доповідачів і запрошених лекторів, а також семінарів, в тому числі з написання есе з ІВ, навичок презентації, тематичних досліджень і групових дискусій щодо актуальних для вчених й практиків в області інтелектуальної власності питань:

• формального і неформальної захисту інтелектуальної власності (патенти, комерційні секрети, зразки, товарні знаки, авторське право, недобросовісна конкуренція);
  • управління інтелектуальною власністю;
  • оцінки патентів тощо.

Curriculum
Спікери та лектори:  визнані фахівці в області інтелектуальної власності з європейських університетів, представники національних офісів інтелектуальної власності та міжнародних організацій, а також практики з досвідом роботи в сфері інтелектуальної власності.
Робоча мова - англійська.
З повагою, колектив Інституту інноваційного підприємництва КНЕУ.