Дебати з цілей сталого розвитку27 Квітня 2017р.

Відбулися університетські дебати зі сталого розвитку, які цього року були сфокусовані на 17 цілях. Це була яскрава подія, яка зібрала представників Факультету економіки та управління, Факультету Міжнародної економіки та менеджменту, Фінансово-економічного факультету та Юридичного інституту КНЕУ. Активні, небайдужі та ерудовані студенти дебатували з таких гострих питань як "Відрахування з ВНЗ за списування сприятиме зменшенню тіньової економіки", "Обов’язок вільного опанування англійської мови усім громадянам здатне зменшити соціальну нерівність в країні" та "Узаконення видобутку бурштину зменшить забруднення та знищення екосистеми". Переможцем у фіналі стала команда "Make Ukraine great again" Фінансово-економічного факультету, а друге почесне місце зайняла команда "Ad glorium" Юридичного інституту. Переможці отримали від Проекту ПРООН/ЄС "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" чудові мотиваційні книги про видатних людей та надихаючі історії , еко-сумки та футболки. Їхні-суперники, дякуючи ГО "Поруч", яка піклується про довкілля, отримали прекрасні пляшки для води. Всі учасники отримали сертифікати та надіємося позитивний заряд енергії.