Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Форум з популяризації цілей сталого розвитку29 Листопада 2017р.

20-22 листопада 2017 року Ресурсний центр зі сталого розвитку ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в рамках співпраці та за фінансової підтримки проекту ПРООН/ ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" провів Марафон із популяризації Цілей Сталого Розвитку.

Стартом марафону цілей сталого розвитку був тренінг з такими цікавими спікерами як Олександр Сущенко, експерт у сфері кліматичних фінансів, фінансів навколишнього середовища, Катерина Мірошниченко, експертка ГО "Світ освіт", Карина Горностай StartUp Head for AIESEC in KNEU . Відкрила тренінг координаторка Ресурсного центру зі сталого розвитку в КНЕУ Віра Усик.

В другий день відбувся  воркшоп від Національного експерта з питань гендерного бюджетування в Україні та експерта ВГО «Поруч» Світлани Гаращенко з питань гендерної рівності. Під час воркшопу відбулася вікторина, переможці якої отримали призи від проекту ПРООН/ ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Закінченням Марафону  став візит до громади Розумного міста Переяслав-Хмельницький. Інтерактивна карта міста, розумні зупинки з таймінгом маршрутів та зарядними пристроями, мережа ОСББ та під‘їзди з фіранками та квітами, відеокамери по місту та саме основне - небайдужі люди, які люблять своє місто і не критикують, а показують як треба робити своїм власним прикладом, отримуючи підтримку міжнародних донорів та міської влади - це все маленьке місто Переяслав-Хмельницький.

Всі учасники марафону отримали сертифікати

Ми щиро дякуємо активним учасникам, небайдужим студентам та викладачам і звичайно проекту ПРООН/ ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".