Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конурси, літні школи, гранти, освітні програми

 • 20 Вересня 2016
 • 15 Березня 2016

  Міжнародна парламентська стипендія в Німеччині

    Німецький Бундестаґ разом з Вільним університетом Берліна, Гумбольдтським університетом Берліна, а також Технічним університетом Берліна щороку надають 120 стипендій для молодих випускників вищих навчальних закладів, представників 41 нації.  
 • 19 Лютого 2016

  Short term visiting scholar

    The Centre for European Studies, an EU Centre of Excellence at Carleton University, Ottawa, Canada, is accepting applications for a short-term visiting scholar position available for August-September 2016. 
 • 19 Лютого 2016

  Молоді голоси за мир

  Запрошуємо молодих активістів з України та Росії прийняти участь у міжнародному миротворчому проекті «Молоді голоси за мир». Ціль проекту - реалізація спільних проектів, спрямованих на діалог та взаєморозуміння між молоддю двох країн. 
 • 19 Лютого 2016

  Summer School

    12th Jean Monnet International Summer School "International Environment and the European Integration" which will be held at the Faculty of Economics, University of Rijeka, Croatia, from June 27, to July 9, 2016.   
 • 19 Лютого 2016

  What NATO means to me?

    The Atlantic Council, with support from the US Mission to NATO, is excited to announce that we are currently hosting a photo and essay competition for European leaders under thirty-five years old with an interest in foreign policy and international studies.
 • 19 Лютого 2016

  2016 Student Essay Contest and Global Youth Forum

    2016 Student Essay Contest and Global Youth Forum
 • 17 Лютого 2016

  Навчальна програма Leadership Education and Development (LEAD),

    запрошує талановитих українських студентів з різних регіонів країни провести 14 днів у Лондоні, щоб отримати досвід і розуміння професійного середовища, трудової етики і корпоративної культури державних і приватних установ Великобританії.  
 • 13 Лютого 2016

  Літня школа в Німеччині

      У серпні 2016 року Німецькою службою академічного обміну (German Academic Exchange Service (DAAD) буде організовано літню школу. Школа спрямована на молодих науковців з України, Білорусі та Польщі та відбудеться у м. Ессен (Німеччина) у серпні 2016 року.  
 • 13 Лютого 2016

  Конкурс від Фонду В. Пінчука

    Розпочато конкурс на участь у програмі «Всесвітні студії»   1 лютого 2016 року Фонд Віктора Пінчука розпочав сьомий конкурсний відбір потенційних кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», яка дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти на навчання на магістерських програмах у топ-200 університетах світу за рейтингами QS та The Times Higher Education.  
перша :: 1 2 :: Остання