Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Соціологічна наука: дослідження молодих вчених24 Лютого 2021р.

     Для чого потрібні міфи про рекламу? Як карантин вплинув на особисте життя і чи є позитивні наслідки COVID-19 для соціально-економічного розвитку суспільства? В чому різниця моральних та соціальних цінностей ХХ та ХХI століть? Які цінності сучасної молоді?

       Змістовні та цікаві роботи презентували учасники IІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Традиції та новації у розвитку сучасної соціологічної науки: дослідження молодих вчених».

       Серед інших тем: вплив мас-медіа на громадську думку, вікова дискримінація на ринку праці, соціальне лідерство, дистанційне навчання та дозвілля.

       «Конференція має свої особливості, - сказала декан факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ Світлана Цимбалюк. – Це широка географія учасників, міждисциплінарність досліджень, цікаві тематичні напрями,  актуальність досліджень з новою соціоекономічною реальністю. Також було підготовлено англомовні тези, що дозволяє інтегруватися в міжнародні мережі».  

      Організатори заходу: кафедра соціології та науково-дослідний інститут соціологічних досліджень КНЕУ.