Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спорт, краса і здоровий дух16 Травня 2019р.

Спортивне свято з нагоди завершення Спартакіади серед професорсько-викладацького складу та Спартакіади серед студентів відбулося 16 травня у Центрі культури і мистецтв КНЕУ.

У залі, що називається, яблуку ніде впасти. Завітали всі: учасники, переможці, вболівальники. Всюди чути слова вітання, звучить музика. Переможців привітав ректор КНЕУ Д.Г. Лук’яненко. «Попри всі плюси та переваги цифрових технологій, на жаль, фізичні навантаження зменшуються, - звернувся Дмитро Григорович до студентів університету. - Спартакіада для вас не завершена, вона, вважаю, має тривати цілий рік. Адже з початком літнього оздоровчого сезону є всі можливості для плавання, спортивних ігор, бігу. Підтримайте здорове тіло, в якому не лише здоровий дух, а й – інтелект».

Викладачам, які досягли високих результатів та мотивують займатися спортом студентів, вручені грамоти. Серед викладачів – переможці з бадмінтону, шахів, футболу, настільного тенісу, жиму лежачи. На завершення відбулися змагання з оздоровчої аеробіки.

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ЦСЗ Анастасія Рогачова (фото)