СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ З БІЗНЕСОМ13 Грудня 2018р.

Студенти-магістри освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» під керівництвом професора Цимбалюк Світлани Олексіївни взяли участь у розробленні проектів з розвитку бренду роботодавця компанії «Mars».

Презентація проектів відбулася 12.12.2018 р.. Студенти запропонували цікаві та корисні ідеї щодо формування ціннісних пропозицій бренду роботодавця, HR-слогану та HR-логотипу компанії «Mars», співпраці з навчальними закладами та просування бренду роботодавця в соціальних мережах, креативної подачі вакансій з метою залучення талантів.

Студенти продемонстрували цікаві підходи, креативні ідеї, високопрофесійний підхід та створили чудову атмосферу.

Кафедра дякує співробітникам компанії «Mars» за практичну допомогу в реалізації проекту. Особливу подяку висловлюємо Ірині Складанній та Олені Медяник.

Компанії «Mars» бажаємо бути лідером не тільки на товарному ринку, а й на ринку праці, мати чудову команду, креативних і талановитих співробітників!