Механізм поселення для наших першачків18 Серпня 2020р.

МЕХАНІЗМ ПОСЕЛЕННЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ:

КРОК 1.
Перед поїздкою необхідно підготувати наступні документи для поселення:
- паспорт (оригінал та копія) з штампом про зняття з реєстрації, довідка про зняття, якщо у Вас ID паспорт;
- ідентифікаційний код;
- 2-і фотокартки (3*4);
- флюорографія;
- довідка про відсутність респіраторних захворювань від терапевта (терміном не більше трьох діб на момент поселення);
- маленький конверт без марки;
- квитанція за оплату проживання (за 10 місяців, сума 5200 гривень); номер розрахункового рахунку вказаний на сайті та/або http://t.me/campusInfo_bot);
- для чоловіків – оригінал та копія приписного посвідчення, з штампом про зняття з військового обліку.

На сайті студмістечка (а також в телеграм каналі(http://t.me/DirectBy_campus)та боті) буде розміщено списки осіб та зазначено за якою адресою звернутись згідно встановленого графіку поселення студентів першого курсу. Також на сайті є e-mail працівників студмістечка де можна дізнатись інформацію. Орієнтовно графік заїздів буде опубліковано з 01.09.2020

КРОК 2.
По приїзду Вам необхідно звернутись в гуртожиток, що вказаний (на сайті/каналі/боті) на проти Вашого прізвища в списку рекомендованих до поселення.
Якщо раптом так склалось, що Ваше прізвище відсутнє в списку рекомендованих на поселення, то зверніться в студентське містечко (вулиця Дегтярівська, 49) та/або бот/e-mail.

КРОК 3.
В кожному гуртожитку працює консультаційний пункт. Вам необхідно звертатись в той пункт, адресу якого Вам вказали. Там Ви повинні:
а) оформити договір (2-а екземпляри);
б) сформувати пакет документів;
в) отримати інформацію, що Вас зацікавила.

КРОК 4
Якщо Ви забули заплатити за гуртожиток вдома, то це можна зробити в будь якому відділенні банку за вказаними реквізитами (на сайті та/або в боті)
Звертаємо Вашу увагу, на те, що при оплаті необхідно вказувати номер
Вашого договору (ви його дізнаєтесь з сайту/бота або при оформленні договорів у консультаційних пунктах).

КРОК 5
Після оформлення договору з оплатою, оригіналом та копією приписного
посвідчення, паспортом та 1-єю фотокарткою (3*4) звертаємось в
паспортний стіл, вулиця Дегтярівська, 49, (якщо Ви поселені в гуртожиток
№6 – Вам необхідно звертатись за адресою: вул. Сім’ї Сосніних 15а) – для оформлення ордера на поселення.

КРОК 6
Після отримання ордеру на поселення, повертаємося в гуртожиток, до якого Вас поселили (згадуємо в якому консультаційному пункті Ви були), для отримання ліжко-місця і
надаємо завідуючій гуртожитком наступні документи:
- заповнений бланк ордера з фотографією (ми його отримали в паспортному столі);
- 2-а оригінали договору про оренду площі та копію квитанції про оплату за проживання за 10 місяців;
- довідку про флюорографію;
- 1-у фотокартку для перепустки (3*4);
- проходимо інструктаж з пожежної безпеки, вивчаємо :exclamation:правила проживання в гуртожитку:exclamation:та інструкцій з техніки безпеки.

КРОК 7
Вітаємо, Ви пройшли наш квест та отримали ключі, інвентар (подушку, матраци, в разі потреби, постіль) та можете заселятись.

P.S. Якщо виникає необхідність переселення, Ви можете написати заяву тільки з
05.10.2020 по 15.10.2020 згідно зразку за посиланням: https://kneu.edu.ua/ua/student_life/Cumpus/news01/11.06.2020/. При наявних місцях Ви можете бути переселені.