Як прописатись21 Вересня 2020р.

МЕХАНІЗМ РЕЄСТРАЦІЇ (прописки) СТУДЕНТІВ.
Якщо Ви проживаєте за адресами:
вул. Дегтярівська 49 та 49а
вул. М. Капніст 4 та 8, для реєстрації необхідно:
КРОК 1.
Необхідно звернутись до паспортного столу (вулиця Дегтярівська, 49).
Необхідно мати при собі наступні документи:
- копія паспорту з штампом про зняття з реєстрації;
- для чоловіків – оригінал та копія приписного посвідчення, з штампом про зняття з військового обліку;
- довідка з деканату Вашого факультету до паспортного столу, що Ви є студентом (студенткою) університету. Довідка діє протягом місяця;
- 1 (один) примірник договору про оренду жилої площі.
КРОК 2.
У паспортному столі Ви заповнюєте бланк заяви на реєстрацію.
Отримуєте картку (форма № 16)
Ордер для реєстрації.
КРОК 3.
Чоловіки далі їдуть до військкомату Шевченківського району м. Києва на вулиці Салютній 4. Графік роботи: в понеділок та четвер з 9.00 до 13.00
При собі необхідно мати:
- копія паспорту з штампом про зняття з реєстрації;
- оригінал та копію приписного посвідчення, з штампом про зняття з військового обліку;
- форму № 16;
- заява на реєстрацію.
КРОК 4.
Після постанови на реєстраційний облік, повертаються до паспортного столу (на зворотному шляху роблять копію форми № 16 з штампом військомату)
Після цього їдуть на ст. метро «Університет», бульвар Шевченка 26/4 в ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг населенню) та здають документи для реєстрації місця проживання.
В приміщенні ЦНАП необхідно буде сплатити держмито за реєстрацію.
На даний час сума мита становить 13.60 грн. Реквізити вказані на дошці оголошень в приміщенні ЦНАП.
Після реєстрації хлопці звертаються до каб. 252 в головному корпусі та отримують форму 17.

Якщо адреса Вашого проживання вул. Сім’ї Сосніних 15а, то Вам необхідно звернутись до завгуртожитком за ордером, а потім, одразу до Святошинського ЦНАПу, що за адресою пр-т. Перемоги 97. Пакет документів той самий. Для військового обліку звертаємось до військкомату, що за адресою, вул. Григорія Онискевича, 1.