Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ярмарок вакансій

Сезонність в пошуку роботи

Весна— це великий понеділок, час розквіту, впевнених дій та довгоочікуваних змін. Давно хотіли додати заголовок у чистий аркуш: змінити роботу, професію, спосіб життя? У Центрі «Перспектива» ви довідаєтесь, як та коли це краще зробити.  

По-перше, не чекайте завтра, не відкладайте на кінець літа. Сьогодні у вас є шанс розпочати успішну кар’єру. Дійте!

По-друге, думаєтестворити резюме, розіслати роботодавцям і чекати на відповідь — це пасивний спосіб пошуку роботи. Зробіть «хід конем» та завітайте на Ярмарок вакансій 17 квітня.

По-третє, пам’ятайте, весна — час коли прокидається природа і найкращий час для старту. Вдалий пошук роботи зараз — успішна кар’єра завтра! Працевлаштування часто супроводжується стресом. Пошук, очікування, хвилювання, співбесіда — це витримати не просто.

Пошук роботи варто розпочинати якомога раніше. Найкраще це робити поки ти студент. Поєднуючи навчання з підробітком — за цей час можна отримати й знання, й набути практичного досвіду.

Шукаючи роботу, варто звернути увагу на підрозділи зі сприяння працевлаштуванню в університетах. Зазвичай вони співпрацюють з перевіреними компаніями, що є досить важливим фактом.

Люди постійно знаходяться в процесі пошуку роботи, навіть якщо вони працевлаштовані, розглядають варіанти, шукають для себе найбільш гідні пропозиції. Знову виникає питання чи рівномірно розподіляються ці пропозиції протягом року, чи існують періоди коли попит на кандидатів вищий?

Сьогодні ми зробимо акцент на сезонність під час пошуку роботи.Як правило, попит на ринку праці підпорядкований певній циклічності. Наприклад, період до і після Нового року можна вважати несприятливим для зміни, чи пошуку роботи. В цьому випадку причини зрозумілі, бо всім хочеться використати своє право на відпочинок.Найкраще шукати роботу весною, або на початку літа. В цей період ринок праці активізується, а вакансій стає вдвічі більше. Проте не варто забувати про травневі та великодні свята.

Чому ми виділяємо саме ці пори року? Все дуже просто. Вакансій багато, а претендентів мало. Велика кількість людей планує відпустки, тому їм не до зміни робочого місця. Отож, ви маєте можливість вчасно подбати про працевлаштування на літо. В період відпусток спостерігається більш низька конкуренція серед пошукачів, а підготовка організацій до осіннього пожвавлення обумовлює відкриття нових вакансій і більш лояльне відношення до кандидатів. В цей період новачкам простіше адаптуватися до нової роботи, ввійти у курс справ, влитись в новий колектив, щоб восени на повну силу виконувати свої обов’язки.

Не менш спекотним є початок осені. Більшість компаній вже закрили старі проекти та відкривають нові. Звісно, що їм просто необхідні «свіжі голови» та повні ентузіазму працівники. Для осіннього періоду характерні тенденції щодо переходу на інші робочі місця. Оскільки співробітники, що повернулись з відпустки, мають більше сил і бажання щось змінити в своєму житті.

І в цей період критерії добору стають жорсткішими. Тому пам’ятайте про велику конкуренцію, будьте впевненими в собі та готовими продемонструвати свій професіоналізм.

Найскладніше знайти роботу зимою. Проте після перегляду заробітної плати частина співробітників знову приймає рішення про зміну роботи. Вони шукають цікаві, більш оплачувані вакансії та готові до нових «подвигів». Тому варто повірити в свої сили та пам’ятати про необхідність докладати зусиль для досягнення успіху.

Якщо ви маєте уявлення в якій конкретній організації маєте намір працювати, то слід проводити регулярний моніторинг її діяльності. Тобто підписатися на всі її ресурси, слідкувати за відкриттям нових вакансій та різноманітними активностями. Ярмарок вакансій є ідеальним місцем для особистої зустрічі з представником обраної компанії.

Кращий спосіб знайти роботу – знайомство в режимі «offline»

Остання редакція: 05.04.19
Програма

Інформаційні партнери заходу

     

     

ТОВ "РОБОТА ПЛЮС УСПІХ"

Адреса:вул. Шимановського, 2/1, оф. 512, м. Київ, 02125, Україна

Тел./факс: (044) 537-3717, (044) 451-4222, (097) 726-4343, (066)726-4343, (093) 726-4343.

E-mail: post@jobs.ua 

jobs.ua, pro-robotu.ua, srochno.ua.

Компанія "Робота Плюс Успіх" - лідер на ринку працевлаштування з багаторічним досвідом. Ми пропонуємо Вам швидко та якісно з мінімальними затратами часу та коштів вирішувати питання з пошуку персоналу.

Пропонуємо Вам найефективніші інструменти з підбору персоналу:

Jobs.ua - всеукраїнський портал безмежних можливостей пошуку роботи та підбору персоналу! Місячна аудиторія  порталу www.jobs.ua  понад 1 700 000 користувачів,

250 000 резюме і 25 000 вакансій від кращих роботодавців.

Тижневик "Пропоную роботу" - щотижня надає понад  9 000 вакансій для фахівців,корисні поради  та інформаційно-аналітичні матеріали висвітлені  на 112 сторінках.

"Навчання та професійні курси"- спеціалізоване видання, що виходить спільно з газетою "Пропоную роботу"і висвітлює ринок освіти Києва і України.

"Срочно требуются!" - щоденна газета з працевлаштування.

 З нами швидко, економно, якісно! Ми працюємо для ВАС! 

         

KPMG

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 153 країнах працює 207 000 професіоналів.

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу.

Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

KPMG– одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.

Що ми пропонуємо своїм співробітникам:

 • Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет
 • Прозору систему кар’єрного росту
 • Структуроване навчання та професійний розвиток
 • Отримання професійної кваліфікації (АССА, CFA)
 • Різноманітність проектів
 • Роботу в дружній атмосфері
 • Корпоративні заходи
 • Гнучкий графік роботи
 • Участь у соціальних проектах KPMG

Вимоги до кандидатів:

 • Спеціалізація в галузі економіки, фінансів, права, податків та точних наук
 • Вільне володіння англійською мовою (усні та письмові навички)
 • Володіння основними комп’ютерними програмами
 • Готовність до інтенсивної роботи та відряджень

Контакти:

tel: 38 044 490 55 07

e-mail: graduate@kpmg.ua

kpmg.ua/careers

Ми в соцмережах

www.facebook.com/KPMGUkraine

www.instagram.com/kpmgukraine

Evo

Привіт!

Ми - компанія EVO, де працює більше ніж 900 осіб, які займаються розвитком 10 проектів, і в липні 2018 ми відзначили своє десятиліття. У нас більше 200 IT-фахівців і майже 70 розробників. Ми перші, в українському e-commerce, інтегрували Apple Pay в мобільний додаток нашого маркетплейса Prom.

Наш офіс - будівля колишнього заводу. Наш формат - open space, не тільки в плануванні простору, але в спілкуванні один з одним. Наші переговорні кімнати носять імена людей, які, свого часу, EVO-люціонували світ. У наших стін є татуювання - відображення 12 принципів життя в EVO. Це нагадування і відображення наших найважливіших ідей.

У нас є бар з смачною кавою, замовити яку можна через канал в Slack. В нашій корпоративній бібліотеці близько 1000 книг. Ми медитуємо, займаємося йогою, вивчаємо англійську мову, малюємо картини, перепливаємо Босфор, отримуємо звання "Кращий велопрацедавець року". Ми проводимо безліч навчальних івентів, цікавимося абсолютно усим, починаючи від стратегії ведення переговорів або чистого коду, закінчуючи культурою мислення і технікою читання. Наша програма - EVO Можливості, дозволяє кожному співробітнику робити саме те, що його надихає. Ми відкриті світу 24 години на добу. 

Будемо раді бачити тебе в нашій родині!

 

Філіп Морріс

 

Філіп Морріс Інтернешнл- провідна міжнародна тютюнова компанія, якій належать 6 із 15 найвідоміших міжнародних тютюнових брендів, а також інноваційний продукт IQOS. Філіп Морріс Інтернешнл об'єднує більше ніж 77 тисяч співробітників з усього світу.

На сьогодні в Україні компанія має центральний офіс в Києві, 12 регіональних офісів по всій Україні та сучасну фабрику в Харкові, де виробляється низка міжнародних брендів як для українського, так і для закордонних ринків.
Пріоритет Філіп Морріс — залучати, підтримувати та розвивати найяскравіші таланти. Саме тому наша компанія пропонує студентам та випускникам низку освітніх та кар'єрних програм, участь в яких дає змогу на власному досвіді зрозуміти, як працює велика міжнародна компанія та долучитися до нашої команди.

Актуальну інформацію про наші студентські програми ви завжди можете отримати на сайті https://pmu4you.com.ua/або на порталах пошуку роботи.

Facebook: @insidePMIUkraine

Tel: 38 044 389 46 00

Site: https://pmu4you.com.ua/

Mail: Your_career@pmi.com

Genesis

Ми- це понад 1500 осіб в 8 країнах, які створюють продукти для 200 мільйонів користувачів в місяць. Генезис– найбільш навантажена IT-компанія в країні і один з найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat іApple зCEE. Це компанія повного циклу, де немає замовників, ми самі створюємо всі свої проекти від ідеїі перших начерків до реалізації та отримання кращих позицій на ринку або в своїй ніші.

Генезис- це унікальне місце дляроботи,  розвитку і зростання

• Експертиза в розвитку навантажених високотехнологічних продуктів на всіх основних міжнародних ринках;

• Робота з кращими професіоналами в Україні: унікальні можливості для навчання, розвитку і зростання, а це- тренінги та семінари всередині компанії, доступ до корисної літератури, курси англійської та участь в ключових заходах IT індустрії по всьому світу;

• Умови для роботи: відмінний офіс в 5 хвилинах від м.Тараса Шевченка, безкоштовна їжа в офісі, безкоштовне медичне страхування, фрукти, заняття бігом, плаванням, футболом, баскетболом і іншими видами спорту.

Генезис названий кращим ІТ-роботодавцем в Україні в категорії 800-1500 співробітників за результатами що річного опитування, проведеного DOU.UA. Ми отримали високі оцінки за основними категоріями, такими як професійне зростання, умови і оплата праці, спілкування з керівництвом і колегами і т.д.

Ми в постійному діалозі зі студентами. Інвестуємо во світу молодих фахівців, які хочуть розвиватися в продуктовому IT. Робимо свої школи з таким розрахунком, щоб студенти, які пройшли їх, приєднувалися до нас та інших великих продуктових IT-компаній і робили індустрію сильніше.

Детальнішепронас: www.gen.tech

Roland Berger

Deloitte

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 260 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Компанія була заснована більше 170 років тому в Англії, де народилася професія аудитора. Сьогодні фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

Залежно від того, який напрям ти обереш, кожен департамент передбачає свою освітню програму:

Аудит – Літня школа «The Big Audit Theory»

Податково-юридичний консалтинг – Кейс-чемпіонат «Tax your Brains» 

Консалтинг – Літня програма стажування

Приєднуйся до нас на Facebook – @DeloitteUA, Спілкуйся з нашим Деталькою у Telegram - @DeloitteTalentBot та дізнавайся про можливості в Делойт першим.

 

JTI

Назва компанії Japan Tobacco International

Україна, м. Київ, вулиця Григорія Сковороди, 19

Телефон: 044 490 7800

e-mail: Marianna.Andrusiak@jti.com

https://www.facebook.com/jticareersukraine

Сайт:   https://www.jti.com

1 plus 1

Європейська Бізнес Асоціація

 

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу ми виросли до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Об’єднуючи більш ніж 1000 компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.

Європейська Бізнес Асоціація та її команда – це досвідчений та якісний GR-радник для вашої компанії, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед наших членів – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

Наші активності та сфери діяльності:

захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні;

сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними;

допомога підприємствам у розвитку на українському ринку, включаючи можливості PR;

забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі.

Європейська Бізнес Асоціація допомагає бізнесу охопити всю країну завдяки зв’язкам між офісами, що розташовані в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові. Донецькі компанії представлені Робочою групою підтримки бізнесу в АТО.

Серед наших переваг – це можливості першокласного розвитку вас і ваших співробітників – найкращі тренери та ментори допоможуть розвивати професійні таланти та зростати в кар’єрі.

Асоціація активно сприяє розвитку співробітництва між Україною та ЄС.

Європейська Бізнес Асоціація є більше ніж просто асоціація, ми є універсальним інструментом для бізнесу.

ProCredit bank

ПроКредит Банк – це комерційний банк, метою якого є розвиток. Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. У нашій діяльності ми дотримуємося наступних основних принципів: ми цінуємо прозорість в нашому спілкуванні з клієнтами, ми не просуваємо споживче кредитування, ми намагаємося мінімізувати наш негативний вплив на навколишнє середовище і надаємо послуги, засновані як на розумінні ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі.

Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця і вносять істотний внесок у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення.

 

Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 107а

телефон:  590-10-00

e-mail: ukr.staff@procredit-group.com

https://www.facebook.com/procreditcareer

Сайт www.procreditbank.com

 

Nestle

Bosch

Bosch Україна

Компанія Bosch в Україні є частиною Групи компаній Bosch, провідного світового постачальника технологій і послуг. Компанія Bosch підвищує якість життя за допомогою інноваційних технологій із широким спектром можливостей і рішень, що надихають. Bosch створює технології, «Винайдені для життя».

Компанія Bosch Україна працює на українському ринку з 1993 року та є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки, електроінструментів, систем безпеки.

Bosch як міжнародна компанія запрошує студентів почати свою кар'єру та прийняти участь в програмі стажування

Стажування в Bosch – це можливість:

 • Отримати практичні знання в різних сферах діяльності;
 • Зсередини дізнатися як працює бізнес міжнародної компанії
 • Спробувати себе в різних функціях та знайти ту, де Вам буде дійсно цікаво розвиватися.

Приходьте на стажування в Bosch та переконайтесь, що це реально!

 

.

Альфа-банк

АЛЬФА-БАНК УКРАЇНА– універсальний банк з приватним міжнародним капіталом 
і перевіреною часом надійністю.Банк входить до міжнародної банківської групи ABH Holdings S.A. (ABHH), головний офіс якої розташований у Люксембурзі.

Альфа-Банк Україна надає можливість працевлаштування студентам і випускникам усіх ВНЗ України.

Ти – молодий фахівець та реально мрієш розпочати кар’єру, але не знаєш де?

Go до Альфа-Банку!

З Альфа-командою ти щодня будеш в ритмі, динаміці та гарантовано прокачаєш свої скіли.

Ти отримаєш стабільний дохід та працевлаштування з офіційною зарплатою вже з першого дня. Матимеш досвід роботи в компанії з міжнародним підходом до ведення бізнесу.

А ще в Альфи є круті фічі– корпоративне навчання, класні івенти та багато іншого (і це все без досвіду роботи!).

Хочеш стати членом команди Альфа-Банку?

Перевір, наскільки ти поділяєш корпоративні цінності компанії!

Ними є:відкритість, довіра і партнерство, відповідальність, результативність.

Приєднуйтесь до 9 000-ної команди, яка створює новий найсильніший Банк-лідер на ринку для фізичних та юридичних осіб!

Dentsu

Vist

Райффайзен банк аваль

Райффайзен Банк Аваль – надійний та відповідальний банк із іноземним капіталом, що розвиває відносини з клієнтами на основі довіри та взаємоповаги. Для нас важливий професіоналізм у всьому, тому наші фахівці постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію.

За оцінками вітчизняних й міжнародних впливових видань Райффайзен Банк Аваль очолює рейтинги найкращих банків в Україні, у тому числі і як відповідальний та бажаний роботодавець. За підсумками 2018 року Банк увійшов у ТОП-20 найкращих компаній-роботодавців країни.

Наша команда – більш як 7 500 професіоналів.

Райффайзен Банк Аваль надає широкий перелік стандартних та інноваційних послуг.

У нас:

 • 500 відділень по усій країні
 • понад 2,5 млн клієнтів

Ми пропонуємо багато цікавих можливостей для молоді: вакансії у різних підрозділах, програми стажувань та практики, а також надаємо унікальні можливості для навчання та професійного розвитку.

Надсилайте своє резюме на e-mail vacancy.hr@aval.ua.

У темі зазначте місто та напрямок, який цікавить у банківській сфері.

Хочете першими дізнаватися інформацію про:

 • актуальні вакансії
 • програми стажування й практики
 • історії успіху
 • цікавинки банківської сфери
 • життя поза роботою Райффайзен Банку Аваль?

Підписуйтеся на наші кар’єрні сторінки у соц.мережах!

Facebook - Кар'єра у Райффайзен Банку Аваль - https://www.facebook.com/raiffeisencareer

Instagram - Кар'єра у Райффайзен Банку Аваль - https://instagram.com/raiffeisencareer

Telegram - Робота у Райффайзен- https://t.me/robotaRBA

З нами кращі стають сильнішими! Давайте зростати разом!

 

RSM

РСМ УКРАЇНА є однією з провідних аудиторських  фірм на українському ринку аудиторських та  консалтингових послуг.

Одним із ключових пріоритетів бізнесу компанії є  надання широкого спектру аудиторських, та інших  сервісів з надання впевненості для комерційних  банків. Починаючи зі свого заснування компанія  побудувала корпоративні взаємовідносини з більш  ніж 90 українських та іноземних банків.

Компанія є членом PCAOB (Ради з контролю  звітності публічних компаній), та кваліфікована для  аудиту проектів та грантів, наданих ЄБРР, Світовим  банком, USAID, завдяки яким реалізовані міжнародні  проекти в Білорусі, Азербайджані, Польщі та  Молдові протягом останніх 5 років.

За підсумками дослідження  авторитетного   журналу «International Accounting Bulletin» RSM – шоста за  величиною у світі мережа незалежних бухгалтерських  та консалтингових фірм. На основних ринках, таких як  США, Великобританія та Китай, наші компанії  посідають 5, 6 і 3 місця відповідно.

Компанії мережі RSM різняться за розміром,  структурою, але вони об'єднані під брендом RSM і  мають сильний дух підприємництва та унікальний  підхід, орієнтований на клієнта.

 

Ab InBev

AB InBev EFES

www.suninbev.com.ua

https://www.facebook.com/ABInBevEfesCareer.UA

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві, Центральний офіс в Києві та Бізнес Сервіс Центр у Харкові.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».
Anheuser-Busch InBev є публічною компанією (Euronext: ABI) зі штаб-квартирою в Левені (Бельгія). Депозитарні розписки компанії котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). Anheuser-Busch InBev є провідною пивоварною компанією світу та входить у ТОП-5 лідерів серед світових виробників товарів повсякденного попиту.
Anheuser-Busch InBev здійснює операції на ринках 50 країн, у більшості з них посідає провідні позиції.

У групі компаній Anheuser-Busch InBev працюють близько 180 000 співробітників по всьому світу.

Наша мрія об'єднувати людей, щоби робити світ кращим.
Anheuser-Busch InBev традиційно розвиває свій бізнес, виходячи з принципів корпоративної соціальної відповідальності. Компанія приділяє велику увагу пошуку шляхів скорочення негативного впливу на зовнішнє середовище, просуває культуру відповідального споживання алкоголю, будує відкриті та чесні відносини з суспільством.

Компанія Anadolu Efes заснована в Туреччині в 1969 році.

Почавши свою діяльність із двох пивоварних заводів, створених у Туреччині, Anadolu Efes незабаром стала безперечним лідером ринку країни в цьому секторі. У 1990-х роках компанія розширилася за кордон рішенням, яке виявилося поворотним моментом в її корпоративній історії. Постійно прагнучи забезпечити життєздатність своєї міжнародної діяльності, в 2012 році компанія зробила важливий крок у напрямі розширення свого регіонального впливу, вступивши в стратегічне партнерство з SABMiller Plc.

Продукція об`єднаної компанії продається у понад 100 країнах світу.

 

Procter and Gamble

Стажуваннята роботау компанії Procter& Gamble

Режим роботи: 5 днів на тиждень, гнучкий графік, можливість часткової зайнятості

Розмір та форма заробітної плати: 17 000 грн на місяць (до оподаткування), офіційне працевлаштування на строк 3-9 місяців. 

В разі успішного стажування стажер може отримати пропозицію про постійну роботу в Procter & Gamble на позиції Менеджера: стартова заробітна плата 22 000 грн на місяць.

 

Вимоги до кандидата:

Освіта: вища освіта (3-6 рік навчання та 3 роки після випуску)

Досвід роботи: не важливий

Знання іноземних мов: англійська – середня і вище

Особисті якості: лідерські якості, організаторські уміння

Додаткова інформація:https://www.pgcareers.com/

Ми пропонуємо:

 • Унікальний досвід важливого проекту;
 • Можливість часткової зайнятості;  
 • Період стажування 3-9 місяців.

Крім цього, ми надаємо:

 • Посадовий оклад 17 000 грн на місяць на стажуванні;  
 • Офіційне працевлаштування та можливість подальшої кар'єри в Procter & Gamble у разі успішного стажування;  
 • Молодий та дружній колектив, надихаюче середовище;  
 • Участь у благодійних проектах та збереженні навколишнього середовища.

Кого ми шукаємо:

Студенти 3-6 курсів та випускники, які знають англійську на середньому і вище рівні, мають лідерські якості, вміють працювати в команді та прагнуть росту та розвитку.

Процес відбору:

1.      ОНЛАЙН-ЕТАП

 • Реєстрація на сайтіpgcareers.com(15 хвилин)
 • Проходження онлайн-тесту на особистісні якості (30 хвилин)

За результатами етапу кандидата буде запрошено на тест до офісу.

2.      СЕРІЯ ІНТЕРВ’Ю

 • На інтерв'ю буде низка запитань про попередні досягнення кандидата у життєвих ситуаціях з минулого (45-60 хвилин) 

Після 3 успішних інтерв'ю кандидат отримає пропозицію про роботу.Початок стажування можна перенести на зручний для кандидата час (наприклад, початок літніх канікул).

 

Baker Tilly

Baker Tilly — одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компанії України. 20 років ми працюємо для того, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів.
Основні напрями діяльності — аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, незалежна оцінка, трансфертне ціноутворення та послуги з бухгалтерського обліку.

Найцінніший наш актив — це наші співробітники. Ми цінуємо в людях бажання реалізувати себе та розкрити свій потенціал, і тому компанія активно інвестує в навчання, професійний та особистісний розвиток працівників.

Націленість на високі стандарти, прагнення бути кращими, відповідальність перед клієнтами, колегами, суспільством, постійний розвиток та командна взаємодія — саме це робить колектив Baker Tilly особливим. Кожного дня ми прагнемо створювати для наших співробітників максимально комфортні умови для роботи і даємо можливості для кар'єрного, професійного та особистісного зростання.

Бажаєш побудувати успішну кар'єру, набути професійного досвіду, удосконалити знання та навички і знайти нових друзів —приєднуйся до команди Baker Tilly! Тут ти отримаєш безліч можливостей для свого розвитку, крутий колектив, у якому приємно та цікаво працювати, а також незабутні корпоративні заходи.

 

Mazars

 

EY

Якщо ти готовий поєднувати роботу й навчання, мрієш про стрімке кар’єрне зростання та професійний розвиток, хочеш працювати у дружньому колективі професіоналів, – тобі до нас!

Міжнародна компанія EY – лідер із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування – запрошує студентів і випускників економічних, юридичних та технічних спеціальностей взяти участь у безкоштовних освітніх ініціативах і пройти відбір на оплачуване стажування з можливістю продовжити кар’єру в компанії

PwC

ТОВ «ПрайсвотерхаусКуперс»

Місцезнаходження: Україна, 01032, м.Київ, вул.Жилянська, 75

Тел. +38 044 354 04 04

Стань частиною глобальної команди, навчаючись в університеті

PwC- це команда професіоналів, які надають організаціям з усього світу послуги найвищої якості у сфері аудиту, консалтингу, оподаткування та юриспруденції.

Унікальний досвід експертів, динамічне робоче середовище та професійний розвиток - наші переваги як роботодавця!

Обери свій шлях

 1. Відділ аудиту
 2. Консультаційні послуги

3.   Послугивсферіоподаткування

4.   Юридичніпослуги 

5.   Внутрішнівідділи

ЧомуPwC?

 1. Навчання у фахівців
 2. Оплата отримання кваліфікації ACCA/CFA
 3. Можливість росту від інтерна до партнера компанії
 4. Робота в командах
 5. Відрядження за кордон
 6. Корпоративна соціальна відповідальність
 7. Гнучкий графік роботи
 8. Страхування
 9. Англійська в офісі
 10. Дрес-код тільки для ділових зустрічей
 11. Корпоративні вечірки щомісяця
 12. Йога в офісі

ВАТ

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» вже понад двадцять років успішно працює на українському ринку та
пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку. 

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності – таку довгострокову мету ставить перед собою компанія. При цьому ми
визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за обсягами та грошовою часткою, а й з точки зору репутації
компанії та сприятливих умов праці для співробітників. 

Ми зацікавлені у тому, щоб з нами працювали високопотенційні талановиті професіонали, яких ми зможемо розвивати
Саме тому величезна увага приділяється пошуку та відбору кандидатів.

Loreal

Уже понад 100 років група L’ORÉAL віддана одній справі: служінню красі. Місія компанії полягає у наданні жінкам і чоловікам у всьому світі доступу до кращих інноваційних косметичних продуктів у розрізі якості, ефективності та безпеки. Опираючись на досвід своїх команд та взаємодоповнюваність власних брендів, L’ORÉAL поставила перед собою мету на наступні роки - зробити красу універсальною. L’ORÉAL – це краса доступна всім і кожному.

Mars

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон,  США). Сьогодні Mars  - глобальна корпорація зі 100 000 працівників по всьому світу. Не дивлячись на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою родиною, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, грунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів.

Mars в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Petcare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

Ward Howell Ukraine

Ward Howell Ukraine

Ward Howell була заснована в 1951 році Уордвелом Хауелом, консультантом з питань новаторського управління, чия робота допомогла створити і узаконити пошук керівників вищої ланки як професію.

Ward Howell була першою міжнародною компанією з пошуку керівників вищої ланки, яка вийшла на ринок СНД у 1993 році і з тих пір займає лідируючі позиції в регіоні. У 2004 році Ward Howell відкрила свій офіс в Києві, відповідно до швидко зростаючого попиту на послуги щодо пошуку керівників вищої ланки в Україні.

Ward Howell провадить комплексний підхід у наданні консультаційних послуг. Ми шукаємо і розвиваємо лідерські таланти, а також допомагаємо нашим клієнтам створювати процеси і системи розвитку лідерства або адаптувати їх відповідно до етапу розвитку фірми.

Консультанти Ward Howell Ukraine – це досвідчені професіонали, які об’єднують у собі галузеву експертизу і розуміння складних HR-рішень.

Сайт компанії: www.ward-howell.com

 

TMF Group

TMF Group - ведущий мировой эксперт, который понимает особенности каждой страны

TMF Group – мировой лидер в предоставлении независимых профессиональных услуг, владеющий 125 офисами в 83 странах. Мы уверены, что сложности не должны быть барьером на пути к возможностям, и целенаправленно помогаем бизнесу развивать свои инициативы. Мы предоставляем специализированные услуги в области кризисного управления бизнесом и финансами, помогая нашим клиентам по всему миру.

Мы разрабатываем индивидуальные решения для каждой конкретной территории, которые позволят вашей организации слаженно работать с первого дня. Мы оказываем ключевые услуги компаниям всех категорий на всех уровнях: налаживание рабочего процесса внутри организации, функционирование на национальном рынке или выход на новые рынки.

Мы предоставляем услуги:

 • Для компаний
 • Услуги на рынках капитала и PERE
 • Управление имуществом семейного бизнеса

В свою очередь, данные услуги подразумевают:

Для компаний:

•              бухгалтерские и налоговые

•              Услуги корпоративного секретаря

•              Управление персоналом и расчет зарплаты

•               

Услуги на рынках капитала и PERE

•               Услуги по прямым инвестициям

•               Услуги по инвестициям в недвижимость

•               Услуги на рынках капитала

•               Управленческие услуги

•               Услуги на рынке привлечения финансирования

 

 

Управление имуществом семейного бизнеса

 

Наш приоритет состоит в том, чтобы понять Ваши текущие обстоятельства и будущие устремления. С помощью Ваших налоговых и юридических консультантов, мы можем разработать и представить лучшие стратегические решения, приемлемые для Вас. Наша команда специалистов по работе с имуществом семейного бизнеса позволяет семьям управлять различными комплексными международными активами, оптимизировать налогообложение и вопросы соблюдения законодательства, планировать наследование имущества и бизнеса, а также осуществлять инвестиции в настоящем и в будущем.

Наши решения:

·         Консолидация активов

·         Мониторинг эффективности портфеля посредством проведения регулярного анализа и отчетности

·         Управление активами образа жизни, такими как яхты, самолеты и произведения искусства

·         Планирование наследования для будущих поколений

·         Планирование наследования с минимизацией затрат на непрерывность бизнеса

·         Управление рисками путем ограничения личной ответственности и использования режимов благоприятного законодательства в различных юрисдикциях

·         Обсуждение, организация и исполнение согласованного международного налогового планирования с Вашими налоговыми и юридическими консультантами

·         Осуществление благотворительности путем упрощения механизма жертвования денег или предметов

 

https://www.tmf-group.com/en/ (посилання на сайт компанії)

 

 

 

Citi

In 1998, Ukraine became the 100th country of Citi’s presence worldwide, in the form of a subsidiary wholly owned by U.S. shareholders, when the National (State) Bank of Ukraine granted Citi a full package of banking licenses authorizing Citi to conduct commercial banking operations in both local and foreign currencies. Citi Ukraine continues to pursue its mission to provide clients with the best products, most competitive solutions and the highest level of service and reliability.Контактное лицо – Вита Кирсанова, +380 (44) 4992778.

 

Danone

Діяльність нашої компанії підпорядковується єдиній місії – нести здоров’я через корисні продукти харчування якомога більшій кількості людей.

Чотири напрямки бізнесу «Данон» - свіжі молочні продукти, вода, дитяче харчування та медичне харчування – об'єднанні  єдиним принципом роботи: пропонувати інноваційні продукти високої якості, які відповідають очікуванням споживачів на кожному етапі їх життя.

Ми поважаємо унікальність, прагнемо максимально розвивати потенціал та розкривати таланти кожного співробітника у сильній та різноманітній команді Данон. Ми  надаємо можливості для того, щоб побудувати кар’єру за допомогою продуманих кроків та структурованого плану розвитку.

Програма стажування Surf Danone

Become a part of powerful team!

Ми пропонуємо:

 • Неймовірну дружню атмосферу;
 • Роботу, якою можна пишатися;
 • Можливість спробувати себе в різних напрямках (стажування триває 9 місяців - по 3 місяці у 3 відділах);
 • Гнучкий графік роботи (4 або 8 годин на день);
 • Комфортний офіс біля м. Почайна.

Якщо ти:

 • Студент/-ка 4-6 курсу або випускник/-ця ВНЗ;
 • Володієш англійською на рівні Intermediate ;
 • Відкритий/-а світу, сповнений/-а ідей  та прагнеш розвитку;
 • Хочеш робити важливі та корисні речі, які змінять світ на краще.

Ми чекаємо на твоє резюме на електрону адресу:CV.DanoneUA@danone.com.

Актуальні вакансії компанії можна знайти на офіційному сайті: http://danone.ua/career/vacancy/

Сторінка кар’єри у Facebook: https://www.facebook.com/DanoneUkraineCareers/

Pepsico

GSK

"GSK – одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній, що має місію допомогати людям робити більше, почуватися краще та жити довше. Компанія протягом 23 років присутня на українському ринку, де вона працює для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. В Україні представлені всі основні напрямки роботи компанії: Фарма – рецептурні препарати, Вакцини та Консьюмер Хелскер. Підрозділ Консьюмер Хелскер займається безрецептурною продукцією, а саме - знеболювальні, Сold&Flu, здоров’я ротової порожнини, здоров'я шлунку та шкіри. Ви можете знати такі бренди: Aквафреш, Сенсодин, Пародонтакс, Вольтарен, Панадол, Отривін, Терафлю. GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності, поваги та орієнтації на пацієнта. Компанія співпрацює з державними органами та пацієнтськими організаціями у питаннях підвищення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів. "

Coca-cola

Компанія Coca-Cola HBCє однією з найбільших у світі компаній-ботлерівпродукції компанії TheCoca–Cola Company.

У 2014 році компанії "Кока–Кола БеверіджизУкраїна Лімітед" та "Кока–Кола БотлінгКишинів" об’єдналися в одинбізнес-юнітCoca–Cola HBC Україна і Молдова. Компанія "Кока-Кола БеверіджизУкраїна Лімітед" є лідером галузі з виробництва безалкогольних напоїв в Україні.

Ми – родина, щоналічує понад 1 800 людей, які захоплюються своєю справою!

Ми виробляємо, продаємо і доставляємо безалкогольні напої, серед яких такі світові бренди як Coca–Cola, Coca–Cola Zero, Fantaі Sprite, а також широкий вибір інших безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та холодні чаї. 

Наша щоденна місія полягає у тому, щоб у 28 країнах на 3 континентах втамовувати спрагу 595 мільйонівспоживачів, яким ми пропонуємона вибір понад 136 легендарних світовихі улюблених локальнихбрендів, щоб бути поряду ті моменти, які є дійсно важливимидля них, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. 

Особливу увагу наша компанія приділяємо розвитку молодих талантів. Одним із ключових фокусів є співпраця з освітніми закладами – ВУЗами, технікумами і коледжами. Ми зацікавлені у молодих спеціалістах, яким готові запропонувати як проходження практики, так і перше повноцінне місце роботи. Розпочати свою кар’єру в компанії вони можуть, наприклад, з посади торговельного представника, фахівця з продажу по телефону або оператора виробництва. Для талановитих випускників ВУЗів у нашій компанії дієпрограма Management Trainee Programme Rise, яка має на меті підготовку майбутніх лідерів нашої організації, і дозволяє здобути практичний досвід роботи у міжнародній компанії за підтримки досвідчених наставників.

 

Якщо ти прагнешпобудувати успішну кар’єруі максимально реалізувати твійпотенціал, працюючи у команді професіоналів – приєднуйсядо нашої великої родини Coca-Cola HBC!

Ти можеш стати нашим секретним інгредієнтом!

 

 

 

БРСМ-нафта

 

Національний банк

Національний банк України є центральним банком України. Місією Національного банку є забезпечення цінової та фінансової стабільності з метою сприяння сталому економічному розвитку України.

 

Його створено у 1991 році відразу після здобуття Україною незалежності, адже наявність власного центробанку – одна з ознак державності. Цей орган влади - незалежний від політичного впливу, але є підзвітним суспільству завдяки прозорості своєї роботи.

 

Згідно до Закону України "Про Національний банк України" до відповідальності регулятора належить 34 функції, серед яких основні:

§   забезпечення стабільності грошової одиниці України, зважаючи на пріоритетність досягнення та підтримки цінової стабільності в державі;

§   сприяння фінансовій стабільності, зокрема стабільності банківської системи;

§   сприяння дотриманню стійких темпів економічного зростання;

§   визначення та впровадження грошово-кредитної політики;

§   монопольна емісія національної валюти України та організація готівково-грошового обігу тощо.

 

Національний банк України сьогодні є лідером реформ в країні. Ефективність роботи НБУ відзначають міжнародні організації.

 

На початку 2019 року НБУ отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії «Прозорість» від профільного журналу про діяльність центральних банків та фінансових регуляторів Central Banking.

 

НБУ активно сприяє зростанню рівня професіоналізму української молоді та рівня фінансової обізнаності населення.

Unilever

Хочеш розпочати стрімку кар’єру в FMCG?  Розпочинай її разом з лідерами у своїй справі.

@unilever–  британсько-нідерландська FMCGкомпанія, один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування, засобів особистої гігієни та побутової хімії.

Щоденно 2.5 млрд людей у всьому світі використовують  Lipton, Dove, Rexona, Axe, Clear, Domestosта ще 400 брендів компанії , які допомагають чудово виглядати, відмінно почуватися та отримувати від життя більше. Це дає нам унікальну можливість створювати яскраве майбутнє та підтримувати принципи ведення бізнесу відповідно до «Плану сталого розвитку 2020».

Програми для студентів:

 1. Unilever Future Leaders Programme(UFLP):
 2. Студенти 4-6 курсів та випускники
 3. Менеджер за 2.5 роки
 4. Напрями: Customer Development (Sales and Marketing), Finance, Supply Chain
 5. Ротація у всіх відділах компанії
 6. 3 місяці за кордоном
 7. Стартова ЗП: 18500 грн

2. Unilever Leadership Internship Programme (ULIP):

 • Студенти: 3-5 курсів
 • Тривалість: 3 місяці
 • Напрями: Finance, Marketing, Sales, Legal, Supply Chain, Analytics
 • Досвід: без досвіду роботи
 • Стажування оплачується

Вакансії, історії стажерів, фото та можливості: @unileverukraine

Подати заявку на стажування: unileverleaders.com.ua