Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ярмарок вакансій "Кар'єра у великому місті" компанії-участники

Остання редакція: 12.04.18
Програма

Інформаційні партнери заходу

           

Інформаційні партнери заходу

             

         

OTП-банк

Нова пошта

Roland Berger

Philip Morris

Philip Morris International Inc. (PMI) - провідна міжнародна тютюнова компанія. Ми маємо об'єднуэмо більш ніж 82 000 різоманітних співробітників у всьому світі та продаємо нашу продукцію більш ніж на 180 ринках. Дочірні компанії PMI в Україні складаються з ПрАТ «Філіп Морріс Україна» та ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибюшн». Дочірні філії PMI в Україні нараховують понад 1300 співробітників включаючи виробничу фабрику у м. Харкові та в штаб-квартиру у Києві, а також 11 регіональних офісів ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибюшн».

       

https://www.facebook.com/insidePMIUkraine/photos/a.180154936041741.1073741828.176652733058628/180152496041985/?type=3&theater

 

https://www.facebook.com/insidePMIUkraine/photos/a.180154936041741.1073741828.176652733058628/180471042676797/?type=3&theater

Nestle

Nestlé– найбільша компанія світу з виробництва продуктів харчування, яка понад 150 роківпрацює  на засадах раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestléв Україні налічує понад 4800 працівників і представлена відомими локальними та міжнародними виробниками: ТМ „Торчин” , ТМ „Світоч”, ТМ „Мівіна”,KITKAT, NESCAFÉ, FITNESS, FRISCIES, NAN та NBSLviv–центр з надання бізнес послуг.

 

Кар’єрні можливості для молодів компанії Nestlé

 

Стажування

Практика

Ми чекаємо на:

Студентів 4-6 курсів та випускників

Студентів 3-6 курсів

Тривалість:

1 рік; повний робочий день

4-6 місяців; повний або половина робочого дня

Напрямки:

 • Маркетинг;
 • Логістика;
 • Фінанси.

 

 

 • Маркетинг та трейд-маркетинг;
 • Продажі;
 • HR;
 • Логістика;
 • IT;
 • Юриспруденція;
 • Технічний відділ (забезпечення якості продукції).

Вимоги до кандидатів:

Знання англійської мови на рівні вище середнього+;  відповідальність, ініціативність; гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися.

 

https://www.nestle.ua/jobs/students/the-head-office-of-nestleukraine-is-kiev

PwC PL

1 плюс 1

1+1 медіа – один з найбільших медіахолдингів України, де працюють кращі з кращих. Запорука нашого успіху – це величезна команда, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе та світ. Ми бачимо в людях ідеї, тому цінуємо і шукаємо співробітників, орієнтуючись саме на ідейність, натхненність і любов до своєї професії.

Тому навіть якщо у вас немає досвіду роботи, але є ідеї та бажання бути ближчими до ТБ – приєднуйтесь до нашої програми стажування і станьте частинкою #ЛюдейІдей.

Деталі за посиланням - http://media.1plus1.ua/ua/career/trainee.

OLDI travel

JTI

Ukrainian

English

JTI - це міжнародний тютюновий бізнесГрупи компаній Japan Tobacco(JTInc.), провідного міжнародного виробника тютюнової продукції.

 

JTI is international tobacco business of the Japan Tobacco Group of Companies(JTInc.), aleading international tobacco product manufacturer.

Наша компанія об’єднує приблизно 40 тисяч працівників у 120 країнах світу з штаб-квартирою у Женеві, Швейцарія. Наша розмаїта команда представлена понад 100 національностями, що зумовлює наш успіх по всьому світу. Ми прагнемо зробити наш бізнес не лише найбільш успішним та динамічно зростаючим у своїй індустрії, а й найбільш відповідальним та надійним для наших партнерів та працівників.

Our company has approximately 40,000 employees in 120 countries, with headquarters in Geneva, Switzerland. Our diverse teamis made up of over 100 nationalities driving our success all over the world. We are committed to making our business not only the most successful and fastest growing of its kind, but also the most responsible and sustainably run.

В Україні JTI є однією з найбільших міжнародних FMCGкомпаній та провідним інвестором у розвиток людей вже понад 20 років.

In Ukraine JTI has been one of the biggest FMCG companies and a major investor in people development for over 20 years

В нас працює близько 800 співробітників на сучасній фабриці у м. Кременчук, у центральному офісі в Києві та в найбільших містах України. JTI визнана одним з десяти найкращих роботодавців FMCG сектору* в країні, за результатом дослідження компанії ЕУ 2017 року. Ми також отримали престижну міжнародну сертифікацію TopEmployersяк один з найкращих роботодавців України та Європи 2018 року.

 

* За результатом незалежного згадування серед FMCG компаній

We employ nearly 800 people at the factory in Kremenchuk, Kyiv headquarters and the biggest citiesaround the country. JTI is among TOP-10 best FMCG employers in the country* according to the EY research2017 and is a certified Top Employer in Ukraine and Europe2018.

 

* According to independent mentions among FMCG companies

 

 

KPMG

Credit agricole

Rozetka

Evo

EVO – українська продуктова IT-компанія. Ми створюємо маркетплейси, просуваємо їх, продаємо послуги в сфері e-commerce, надаємо професійну підтримку підприємцям.

                Сьогодні в рамках EVO успішно розвиваються такі проекти: Prom.ua, Satu.kz, Deal.by, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Vchasno.com.ua, Shafa.ua, а також готується до запуску кілька нових проектів.

                Кожна четверта покупка в інтернеті здійснюється на наших майданчиках.

                 EVO – це команда професіоналів. Ми робимо ставку на навчання та розвиток співробітників. EVO – чудова можливість для тих, хто любить та бажає вчитись та професійно рости. 

                Зараз кількість працівників складає близько 900 осіб. В  EVO є відкриті вакансії у наступних напрямках:

                Актуальну інформацію про вакансії ви завжди можете отримати на офіційому сайті https://evo.company/ua/

                Відправляйте резюме на поштову скриньку: cv@evo.company

                Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook та завжди будьте у курсі всіх новин компанії

https://www.facebook.com/vnutrievo/

Та реєструйтесь на наші івенти – буде круто!

Deloitte

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 260 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Компанія була заснована більше 170 років тому в Англії, де народилася професія аудитора. Сьогодні фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

Залежно від того, який напрям ти обереш, кожен департамент передбачає свою освітню програму:

Аудит – Літня школа «TheBigAuditTheory»

Податково-юридичний консалтинг – Кейс-чемпіонат «TaxyourBrains»

Консалтинг – Літня програма стажування

Приєднуйся до нас на Facebook– @DeloitteUA, Спілкуйся з нашим Деталькою у Telegram- @DeloitteTalentBotта дізнавайся про можливості в Делойт першим.

До зустрічі ;)

ПроКредит Банк

    АТ «ПроКредит Банк» - спеціалізований банк для бізнесу, що входить до міжнародної групи ПроКредит, акціонерами якої є іноземні фінансові організації: ПроКредит Холдинг (Німеччина) та Німецький державний банк розвитку KfW (Німеччина). Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця і вносять істотний внесок у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення. Ми робимо значний внесок у навчання та розвиток нашого персоналу, намагаючись створити й підтримувати сприятливу і ефективну робочу атмосферу, а також забезпечити привітне та професійне обслуговування наших клієнтів.

Тел.:   380503355442

            380503115286

e-mail: ukr.staff@procredit-group.com

ЗМ

 

Attendify

Attendify is an event technology company. Our core product is a mobile event app used at conferences, exhibitions, corporate meetings and other events. Attendify in numbers:

 • 70+ team members worldwide operating as a united team
 • 10K+ events served all time
 • 2.5K+ clients, among them Google, Facebook, Bloomberg, PepsiCo, and UEFA
 • Top-5 markets: the US, Canada, UK, Germany, and Australia

AboutHR

В AboutHR ми не просто підбираємо персонал – ми скеровуємо висококваліфікованих спеціалістів у правильному напрямку. Ми віримо в те, що сьогодні ключовим фактором успіху компанії на ринку є люди, які в ній працюють. Тому ми докладаємо максимум зусиль для пошуку, спілкування та презентації кандидатів. Рекрутери в агентстві AboutHR є професіоналами своєї справи та можуть знайти підхід до кожного кандидата. Одними із головних напрямків, з якими ми працюємо – є маркетинг, фінанси, юриспруденція, рекрутинг та IT!

 

Наші клієнти це міжнародні та національні компанії, які інвестують в головні активи своїх компаній – працівників.

AboutHR – більше, ніж просто рекрутинг!

Baker Tilly

Baker Tilly – одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компанії України. Вже майже 20 років ми працюємо для того, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів.

Кожну компанію створюють її співробітники. Націленість на високі стандарти, прагнення бути кращими, відповідальність перед клієнтами, колегами, суспільством, постійний розвиток та командна взаємодія  – саме це робить наш колектив особливим. Ми не зупиняємося у своєму розвитку та прагнемо досягати більшого.

Бажаєш побудувати кар’єру у фінансовій сфері, набути професійного досвіду, удосконалити знання та навички і знайти нових друзів - приєднуйся до команди Baker Tilly. Тут ти отримаєш безліч можливостей для свого професійного та особистісного розвитку, крутий колектив, у якому приємно та цікаво працювати, а також незабутні корпоративні заходи.

 

Citi

About Us

 

For over 19 years now, Citi Ukraine has been pursuing its mission to provide clients with the best products, most competitive solutions and the highest level of service and reliability. 

Over the years Citi Ukraine has built its reputation and client base by providing innovative and value-added products and services to leading companies operating in Ukraine. Citi now employs approximately 140 people and has become a leading bank in Ukraine, working with more than 400 multinationals and top tier Ukrainian corporations representing virtually all sectors of the Ukrainian economy

Citi Ukraine promotes and helps to implement international best practices of management and supervision for the Ukrainian financial market and cooperates with IFIs such as EBRD and IFC, the IMF and World Bank and relevant diplomatic missions to build relationships with Ukrainian regulators and policy makers. 

Citi senior management is always present in membership and board representations and committee chairs  in many international and local business organizations including:

 • American Chamber of Commerce in Ukraine (ACC)
 • US – Ukraine Business Council (USUBC)
 • European Business Association (EBA)
 • British-Ukrainian Chamber of Commerce (BUCC)
 • Independent Association of Ukrainian Banks (NABU)
 • Stock Exchange Trading System(PFTS)
 • Self-regulated organization PARD, Committee on Depository Activities
EY

Якщо ти готовий поєднувати роботу й навчання, мрієш про стрімке кар’єрне зростання та професійний розвиток, хочеш працювати у дружньому колективі професіоналів, – тобі до нас!

Міжнародна компанія EY – лідер із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування – запрошує студентів і випускників економічних, юридичних та технічних спеціальностей взяти участь у безкоштовних освітніх ініціативах і пройти відбір на оплачуване стажування з можливістю продовжити кар’єру в компанії.

Підпишись на кар’єрні сторінки EY: https://www.facebook.com/EYCareersUkraine,https://www.instagram.com/eycareersukraine/.

Mazars

Ти студент 5-6 курсу і прагнеш поєднувати роботу та навчання? Або нещодавній випускник ВУЗу, який хоче почати будувати кар'єру в сфері професійних послуг?

Mazars Ukraine пропонує стажування для молодих талантів з бухгалтерською / фінансовою / економічною освітою. Не зволікайте та приходьте на ярмарок вакансій 18 квітня в КНЕУ, щоб зустрітися з нами, ми будемо раді розказати детальныше про наші программи стажування і не тільки!

Mindy Supports

«Mindy Supports (http://mindy-supports.com) is an international company with operations in Ukraine and clients in the EU and US. Mindy Supports provides professional Sales, Marketing and Customer Support services to medium and small business in the EU and US.»

Procter Gamble

Procter&Gamble 

Компанія P&G пропонує споживачам усього світу одне з найширших портфоліо якісних та інноваційних брендів, серед яких Always, Ariel, Blend-a-Med, Fairy, Gillette, Head&Shoulders, Lenor, Oral-B, Pampers, Pantene іTide.

P&G веде діяльність у 70 країнах світу, в Україні працює з 1993 року. Загальна кількість співробітниківв Україні: більше 590.

Відкриті вакансії:

 • Менеджер у відділі персоналу –м. Київ, м. Бориспіль
 • Менеджер по роботі з клієнтами –м. Київ, м. Дніпро, м. Харків, м. Одеса
 • Менеджер у відділі логістики
 • Менеджер виробничих проектів – м. Бориспіль
 • Інженер-електрик, Інженер-електронік –м. Покров

Стажування у відділах:

 • Логістики
 • Продажів –м. Київ, м. Одеса, м. Дніпро 
 • Управління персоналом –м. Київ, м. Бориспіль
 • Інформаційних технологій –м. Київ
 • Інформаційних технологій –м. Бориспіль
 • Стажування для інженерів– м. Бориспіль
 • Стажування для інженерів– м. Покров

Дізнайся більше за посиланням: ukraine.pgcareers.com

PwC

PwC – одна з найбільших компаній з надання аудиторських, консалтингових, податкових та юридичних послуг у світі та входить у ТОП 20 найкращих роботодавців для студентів економічних спеціальностей (за версією журналу «Фокус»).

Ми пропонуємо:

•  Можливість розпочати кар'єру на позиції інтерна у таких підрозділах: Аудит, Консалтинг, Податки, АО «PwCLegal» (офіційне оплачуване стажування)

•  Можливість поєднувати роботу з навчанням

•  Медичне страхування

•  Комфортний офіс (м. Вокзальна / м. Університет)

•  Стажування в PwC = університетська практика

•  Особистий та професійний розвиток (кожен співробітник відвідує внутрішні та зовнішні тренінги, а також має персонального наставника)

•  Роботу з найкращими клієнтами (84% компаній представлених у рейтингу FortuneGlobal 500 є клієнтами PwC)

•  Дружній колектив

Ми очікуємо, що ти:

•  Студент/ка старших курсів або нещодавно закінчив/ла навчання

•  Володієш англійською мовою на рівні не нижче Upper-Intermediate

•  Прагнеш побудувати кар'єру у аудиторській, консалтинговій чи юридичній сфері

Як стати членом команди?

1. Заходь на сайт PwC Україна > розділ Кар'єра > Вакансії початкового рівня або на Facebook сторінку PwCUkraineCareers

2. Реєструйся на вакансію, у якій зацікавлений/а

3. Проходь числовий тест, якщо це зазначено в описі вакансії

4. Чекай звістки від рекрутера

Детальну інформацію про компанію та можливості для студентів і випускників шукайте на сайті: www.pwc.com/ua/en/careers/graduate.html та Facebook сторінці: www.facebook.com/PwCUkraineCareers/

Roshen

Запрошуємо студентів 5, 6 курсів взяти участь в конкурсі на проходження стажування в Корпорації Roshen

 

Стажування в ROSHEN – це:

 • Досвід роботи в провідній компанії України
 • Відповідальні та цікаві завдання з першого дня стажування
 • Навчання та розвиток у команді професіоналів

Напрямки стажування:

 • Відділ якості
 • робота зі стандартами з управління якістю та безпекою
 • опрацювання основних програм з системи управління якістю та санітарії
 • вивчення методики фізико-хімічного контролю сировини,  готового продукту, напівфабрикатів
 • пакувальних матеріалів
 • Технічний відділ
 • аналіз споживання енергоресурсів фабриками,
 • проведення розрахунків економічних ефектів енергозберігаючих заходів,
 • складання технічних завдань на вентиляційне, холодильне, теплове, електричне обладнання, перевірка проектно-кошторисної документації
 • Відділ маркетингу
 • участь у розробці нових продуктів та брендів
 • моніторинг та дослідження ринку
 • аналіз конкурентного середовища
 • участь у розробці заходів для підвищення продажів
 • Відділ автоматизації процесів дистрибуції
 • розробка нового функціоналу в обліковій системі  (обробки, звіти, друковані форми)
 • написання запитів на мові 1С
 • робота з документацією
 • Відділ планування виробництва
 • вивчення методів планування
 • участь у складанні планів виробництва
 • аналіз даних по сировині та готовій продукції
 • Відділ підтримки інфраструктури
 • адміністрування системи антивірусного захисту,IP- телефонії, поштових серверів
 • підтримка користувачів ПК
 • Відділ упаковки продукції
 • розробка і оптимізація упаковки для нових та існуючих продуктів
 • впровадження нових матеріалів і організація їх випробувань
 • розробка, погодження та впровадження на виробництві  технічної документації по процесам упаковки
 • координування роботи по забезпеченню випуску продукції
 • Відділ контролінгу Департаменту фінансів
 • аналіз динамік та змін закупівельних цін
 • підготовка щомісячнихзвітів поцінам на сировину та матеріали
 • контроль та аналіз доцільності змін рецептур наключові продукти
 • участь в розрахунках планової собівартості
 • факторний аналіз маржинальностіпо SKU
 • ведення, контроль та аналіз прайс-листів.

 

Етапи конкурсу:

 • Складіть резюме (зазначте всі Ваші досягнення)
 • У супровідному листі опишіть чому Ви прагнете пройти стажування у Корпорації ROSHEN за обраним напрямком
 • Відправте на пошту student@roshen.com.uaзазначивши напрямок стажування у темі листа
 • Пройдіть тестування та інтерв’ю у Центральному офісі Корпорації за адресою: м. Київ, вул. Електриків, 26/9

Умови стажування в ROSHEN:

 • Оплачуване 3-місячне стажування(10 000 грн. на місяць)
 • Офіційне працевлаштування
 • Компенсація харчування
 • Корпоративний трансфер

ПОЧАТОК СТАЖУВАННЯ - весна-літо 2018

Tapmedia

TapMedia(ТОВ «ТАПМЕДІА»)

Дата заснування – 24.08.2014

Історія про компанію. TapMedia– консалтинг-компанія, експерт у створенні повнофункціональних ITпродуктів і бізнесів «під ключ» у сфері Digital MarketingтаAd Tech. У нашій R&Dкоманді працюють найкращі розробники та дослідники. Саме вони готові допомогти нашим клієнтам з розробкою висококонкурентних продуктів і виведенням їх на лідируючі позиції на світовому ринку

TapMedia зачіпає питання розробки програмного забезпечення, дизайну, проектного консалтингу, аналітики, тестування та забезпечення якості та звичайно ж, оптимізації мобільних додатків.

TapMediaв цифрах:

 • 4 роки успішної діяльності;
 • 35+ компаній користуються послугами TapMedia на постійній основі;
 • 300+ кваліфікованих спеціалістів.
 • Основні напрями діяльності: DigitalMarketingтаAdTech
 • Професійний склад та кількість співробітників: розробники, дизайнери, менеджери, тестувальники, HR, маркетологи, бухгалтери, PR, офіс-менеджери, рекрутери, керівники проектів, менеджер з організації заходів.

Одеса 200+

Харків 100+

Київ 10

Дніпро 15+

 

Unilever

Хочеш розпочати стрімку кар’єру в FMCG?  Розпочинай її разом з лідерами у своїй справі.

@unilever –  британсько-нідерландська FMCG компанія, один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування, засобів особистої гігієни та побутової хімії.

Щоденно 2.5 млрд людей у всьому світі використовують  Lipton, Dove, Rexona, Axe, Clear, Domestos та ще 400 брендів компанії , які допомагають чудово виглядати, відмінно почуватися та отримувати від життя більше. Це дає нам унікальну можливість створювати яскраве майбутнє та підтримувати принципи ведення бізнесу відповідно до «Плану сталого розвитку 2020».

Програми для студентів:

 1. Unilever Future Leaders Programme (UFLP):
 2. Студенти 4-6 курсів та випускники
 3. Менеджер за 2.5 роки
 4. Напрями: Customer Development (Sales and Marketing), Finance, Supply Chain
 5. Ротація у всіх відділах компанії
 6. 3 місяці за кордоном
 7. Стартова ЗП: 18500 грн

2. Unilever Leadership Internship Programme (ULIP):

 • Студенти: 3-5 курсів
 • Тривалість: 3 місяці
 • Напрями: Finance, Marketing, Sales, Legal, Supply Chain, Analytics
 • Досвід: без досвіду роботи
 • Стажування оплачується

Вакансії, історії стажерів, фото та можливості: @unileverukraine

Подати заявку на стажування: unileverleaders.com.ua

Бізнес-лінк

          Приглашаем в команду «Бизнес-Линка»!

Начните свою трудовую карьеру с нами в одной из этих должностей:

 • Секретарь / офис-менеджер
 • Менеджер по продажам
 • Менеджер по работе с клиентами
 • Менеджер по персоналу
 • Маркетолог
 • Переводчик на образовательной выставке «Бизнес-Линка»

Направляйте  резюме  по адресу: CV@businesslink.kiev.ua. Мы рассматриваем кандидатов как для закрытия текущих вакансий, так и на долгосрочную перспективу  - для формирования кадрового резерва.

Почему «Бизнес-Линк»?

 • Мы любим брать на работу студентов.
 • Многие студенты вырастают у нас с позиции переводчика до руководителя отдела.
 • Активно используем в работе английский язык (большинство наших сотрудников звучат как native speakers с классическим британским акцентом).
 • В нашем офисе постоянно идут тренинги от представителей британских школ и университетов (включая таких как Oxford, Cambridge, UCL, Warwick University, BPP).
 • Работаем по европейским стандартам, ценим эффективность, профессионализм, вежливость и уважительное отношение к людям.
 • Часто ездим в Англию.
 • Гордимся нашимиVIP-клиентами, среди которых собственники бизнесов и менеджеры высшего звена.
 • Верим в Украину и в возможность создания здесь компаний с мировым уровнем сервиса.

«Бизнес-Линк» – украинское образовательное агентство премиум-класса, специализирующееся на британском образовании и успешно работающее на украинском рынке с 1997 года. Здесь верят, что лучше делать что-нибудь одно, но здорово. Поэтому следуют принципу жесткой специализации в работе: только Великобританияитолько образовательные программы.

Мы работаем с британскими университетами, частнымишколами, языковые школами и профессиональными ассоциациями. «Бизнес-Линк» вошел в первую тройку украинских компаний, получивших международный сертификат качества InvestorsinPeople. Отличная система менеджмента, построенная в соответствии с мировыми стандартами и на основе постоянного обучения и развития сотрудников, была трижды проэкзаменована и признана британскими экспертами из Международного центра качества (IQC, London).

Роман Виноградов

Менеджер по подбору персонала

Компания "Бизнес-Линк"

Сайт: businesslink.com.ua

Почта: cv@businesslink.kiev.ua

Tel.: 38 050 44 39 337

Fax: 38 044 494 20 82

Intetics

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях.

Сьогодні ми надаємо можливість працевлаштування студентам і випускникам усіх ВНЗ України. Приєднуйся, щоб набути безцінної практики: 
-        поєднання роботи з навчанням, 
-        набуття першого професійного досвіду та фінансової
незалежності, 
-        роботи у міжнародній фінансовій установі, що забезпечує офіційне працевлаштування у комфортному офісі. 

Альфа-Банк та Укрсоцбанк - це легкий старт кар'єри! Ми пропонуємо безліч можливостей, професійний та особистісний розвиток, досвід занурення в ефективні бізнес-процеси та роботу в чудовому дружному колективі об’єднаного банку. 

Віст

Понад 20 років група компаній Віст по праву вважається лідером на ринку ручного будівельного інструменту України, маючи різні напрямки в торгівлі і у сфері виробництва. Гордість компанії - представництва по всій країні, 15 власних торгових марок, 4500 найменувань продукції, міжнародна співпраця, корпоративна соціальна відповідальність.

Співробітники - головна цінність компанії! "Гарячі" очі, бажання працювати і заробляти, саморозвиток і прагнення вперед - ті якості, які хочемо бачити і бачимо в команді! Велику увагу приділяємо навчанню, розвитку, просуванню наших співробітників. Активне корпоративне життя націлене на створення теплої, дружньої, здорової робочої атмосфери. ВІСТ ГРУП - компанія з сімейним типом корпоративної культури, тому і цінності у нас теж сімейні!

ww.new-vist.com

www.facebook.com/new.vistgroup

 

LOREAL

Уже понад 100 років група L’ORÉAL віддана одній справі: служінню красі. Місія компанії полягає у наданні жінкам і чоловікам у всьому світі доступу до кращих інноваційних косметичних продуктів у розрізі якості, ефективності та безпеки. А виконує цю місію супер-динамічна команда професіоналів, яка веде компанію вперед і вже котрий рік підряд посилює її лідерство на beauty-ринку!

На ярмарку вакансій «Кар’єрау великому місті» у вас є можливість поспілкуватись з такими професіоналами та дізнатись про кар’єрні та інші можливості, які компанія L’ORÉAL пропонує своїм співробітникам. Чекаємо!

https://www.facebook.com/LorealTalentUkraine

#weareloreal #leadthechange

MАУ

Авіакомпанія «МіжнародніАвіалініїУкраїни» заснована у 1992 році.Упродовж 26 років є провідним національним авіаперевізником. Наразі флот Авіакомпанії складає 43 повітряних судна.

МАУ з'єднує Україну з 38 країнами Європи, Азії, Америки, Африки. Щотижня виконуєтьсяпонад 1100 міжнародних і внутрішніх рейсів та забезпечується стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів, що дозволяє потрапити до 3000 міст світу.

Базовим аеропортом МАУ є Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Персонал Авіакомпанії складається з фахівців різноманітних напрямків: продаж, управління доходів, вантажні та чартерні перевезення, технічне обслуговування повітряних суден, наземне обслуговування польотів, управління польотами, льотний, адміністративний та інший персонал. Усі співробітники працюють задля досягнення головної мети – забезпечення безпеки, пунктуальності й регулярності польотів та надання нашим клієнтам сервісу, що відповідає міжнародним стандартам.

МАУ – молода, динамічна і зростаюча компанія.

Приєднуйтеся до найкращих!

ЮГ контракт

Юг-Контракт - успішна українська b2b компанія, яка була заснована в 1994 році. Того ж року відкрили тунель під Ла-Маншем, а на екрани вийшли культові фільми «Леон» та «Форест Гамп». З невеликої компанії ми виросли в національного дистриб'ютора з 18 регіональними представництвами. Сьогодні в нашій команді 1200 працівників, у товарному портфелі – 20 000 продуктів, а серед партнерів – 220 світових виробників і 7 000 клієнтів. Ми імпортуємо товари в Україну, розвиваємо бренди і формуємо тренди сучасного ринку. Ви навіть не здогадуєтеся про те, що ми з вами вже заочно знайомі. Адже саме завдяки нашій роботі увашому домі є щонайменше один гаджет, аксесуар або предмет побутової техніки. Давайте знайомитися ближче! Нам потрібні такі, як ви: молоді та амбітні Особистості.

ПриватБанк

ПриватБанк - один з найбільших державних банків країни. Штат ПриватБанку нараховує понад 25 тис. cпівробітників. Приблизно 5 тис. cпівробітників було прийнято в 2017 році і близько 4 тис. працівників отримали кар'єрне підвищення.

Сьогодні ПриватБанк - роботодавець №1 серед студентів за результатами дослідження Ernst&Young

Щорічно понад 5 тис. студентів України відвідують екскурсії в ПриватБанку, більш 60 тис. студентів проходять онлайн-практику, а 3,5 тис. студентів поєднують роботу в ПриватБанку з навчанням у виші.

Завдяки тому, що ми відкриті для молоді, надаємо можливість побачити в режимі реального часу, як працюють наші співробітники, висвітлюємо їхні умови праці, функції і завдання які вони виконують, знайомимо з нашими продуктами та послугами - нас обирають студенти та розпочинають кар'єру в нашій компанії.

Більше про кар'єру в ПриватБанку https://privatbank.ua/ru/work/

Запрошуємо студентів та випускників пройти онлайн-практику в ПриватБанку.

Основна перевага онлайн-практики в тому, що її можуть пройти студенти усіх ВНЗ, будь-яких спеціальностей, в будь-який час, з будь-якого куточку світу.

Онлайн-практика є 3 видів: ознайомча, виробнича та переддипломна.

Пройти її можна за 7-ми різними спеціальностями:

 • Банківська справа;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • HR-технології в банку;
 • Підприємець;
 • Оператор контакт-центру;
 • Супервайзер контакт-центру.

Вона дає можливість отримати знання та навички роботи у банківській сфері кожному студенту або випускнику, навіть без профільної освіти. Сертифікат із результатами практики – офіційний документ, що можна пред’явити у виші. Найкращим практикантам банк пропонує роботу.

Запишись онлайн просто зараз!

practice.pb.ua

facebook.com/rabotaprivatbank/

С уважением,
Неля Гребиниченко
0505603665, 0979386699
Руководитель направления Трудовые ресурсы
ПриватБанк

Онлайн-практика в ПриватБанке, регистрация тут

https://practice.privatbank.ua/

Civitta

Civitta є провідною незалежною компанією, що займається управлінським консалтингом у країнах Європи з перехідною економікою. Офіси компанії розташовані в Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Україні, Молдові, Сербії, Польщі, Румунії та Сполученому Королівстві