Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ярмарок вакансій

Великі міста мають чимало переваг для працевлаштування. Знайти роботу в мегаполісах — Львові, Харкові, Одесі чи Києві — простіше, ніж у маленьких містах або сільській місцевості. На сьогодні кожен вищий навчальний заклад у своїй структурі має підрозділи сприяння працевлаштуванню, де фахівці готові надати кваліфіковану допомогу кожному, хто бажає знайти роботу або підробіток у вільний від навчання час чи місце практики. Так, підрозділи сприяння працевлаштуванню провідних університетів тісно співпрацюють між собою задля обміну досвідом та підвищення рівня працевлаштування молодих фахівців на українському ринку праці.

Великі міста відрізняються своєю самобутньою архітектурою, унікальною історичною спадщиною і, як виявляється, відрізняються кар’єрними пріоритетами.

За словами керівника Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Львівського національного університету ім. Івана Франка, Ірини Сновидович, особливостями Львову є «кадровий голод» - і тут все працює за принципом «гарний студент — гарні пропозиції». Гарних пропозицій для студентів на ринку достатньо. Представники бізнесу дуже розраховують на університети і готові співпрацювати, тому що сучасний бізнес, а особливо середній бізнес, зараз жорстко відчуває конкуренцію та перетягування хороших спеціалістів за межі країни.

Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Львівського національного університету ім. Івана Франка провів вибірковий моніторинг працевлаштування випускників попередніх років. За результатами опитування, 55,7% зазначили, що вони офіційно працевлаштовані, 17,6% відкрили власну справу (приватні підприємці), 7% - це фрилансери, 5% продовжують навчання (аспірантура, навчання за кордоном), а решта - це незайняті особи (перебувають на обліку у центрі зайнятості, декретній відпустці та особи, що перебувають за межами країни). Випускники, які працюють за спеціальністю, становлять 52,3%, працюють не за спеціальністю 37,8%. З числа опитаних 73,5% зазначили, що мають перспективу кар’єрного росту і задоволені роботою.

Сучасна молодь, зокрема студенти, прагнуть фінансової незалежності, про що свідчать результати моніторингу. Так, 41,6% опитаних зазначили, що знайшли свою роботу під час навчання в університеті.

Університет спільно з роботодавцями активно сприяє професійному розвитку студентів. Задля реалізації цієї мети проводяться різноманітні заходи — це Ярмарки кар’єри, тренінги, консультації, екскурсії на підприємства, інтерактивні семінари.

Директор Навчального центру практичної підготовки і працевлаштування Управління якості освіти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Дмитро Лобанов, наводить результати дослідження «Kharkiv IT Research». Вони свідчать про «кадровий голод» в IT-галузі. Однак відзначено і декілька цікавих фактів, що у 2025 році університети зможуть підгодовувати необхідну кількість кадрів для різних галузей. Іншим фактом є те, що галузь «переманює» фахівців із суміжних галузей або із зовсім відмінних.

Завідувач Відділу сприяння працевлаштування випускників і студентів Одеського національно університету ім. І.І. Мечникова, Олена Бойко, зазначає, що одеський регіон є своєрідним. Окрім популярних професій, що притаманні багатьом великим містам, таких, як юристи, економісти та технічні фахівці, дуже популярними є професії, пов’язані з морем. Ці професії приваблюють багатьох молодих людей, і пояснюється це тим, що професія моряка є більш високооплачуваною порівняно з іншими та овіяна романтикою. Але в цій галузі за останні десятиліття з’явилися проблеми. Власного флоту вже немає, а влаштуватися в міжнародні компанії складно. Хоча і на березі є достатня кількість уже осучаснених професій.

Великий попит є на економістів, менеджерів і найбільш затребуваною професією є програміст, фахівець комп’ютерних систем. Саме в цій сфері спостерігається найвищий попит на фахівців, до того ж і вакансії різноманітні: від простого спеціаліста з обслуговування комп’ютерів до найбільш «просунутих» програмістів та фахівців зі штучного інтелекту.

Директор Центру зв’язків з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентів «Перспектива» Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана переконана, що в столиці роботу не може знайти тільки дуже лінивий. Щодо студентів університету, то з кожним роком збільшується число тих, хто поєднує навчання і роботу з першого курсу. Є чимало прикладів і тих, хто під час навчання став підприємцем. Більшість випускників працюють за фахом і мають блискучий кар’єрний шлях.

Великі міста — це виклики і можливості для реалізації найамбітніших кар’єрних планів!

 

Остання редакція: 19.10.18
Інформаційні партнери заходу

       

Інформаційні партнери заходу

             

         

Ancor

АНКОРУкраина —  лидер кадровой индустрии. С 2006 года АНКОР специализируется в области рекрутмента, стаффинга, аутсорсинга и консалтинга. В настоящее время сеть холдинга включает более 40 офисов в пяти странах. В Украине АНКОР представлен офисами в Киеве, Львове, Одессе и Харькове.

Ежегодно АНКОР Украина обслуживает более 300 клиентов международных и национальных компаний. На глобальном рынке АНКОР работает в партнерстве с международным холдингом Randstad.

АНКОР в социальных медиа:

https://www.facebook.com/ancor.ua/

https://www.facebook.com/ANCOR-START-1876111389086372/- старт карьеры

в АНКОРе

https://www.linkedin.com/company/ancor-ukraine/

 

BAT

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. омпанія входить до складу Групи British American Tobacco. 

Бритіш Американ Тобакко Україна відзначила свою першу 25-у річницю в березні 2018 року.

Бритіш Американ Тобакко Україна є одним з найбільших інвесторів та працедавців міста Прилуки й Чернігівської області – у компанії працює близько 1100 осіб, з них – близько 500 у Прилуках.

Бритіш Американ Тобакко Україна була визнана Найкращим Працедавцем Європи 2018 та Найкращим Працедавцем України 2018, що відображає відданість компанії розвитку своїх працівників та створенню для них умов, що забезпечують процвітання.

В Україні портфель компанії включає такі міжнародні марки як Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також національну марку — Прилуки. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану, Болгарії, Казахстану та мережі Duty Free найбільших аеропортів світу.

За підсумками 2017 року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 в Україні серед приватних компаній та перерахувала понад 14,1 млрд. грн. до державного бюджету.

Сукупні інвестиції в модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках та розвиток компанії складають понад 520 млн дол. США.

На Прилуцькій тютюновій фабриці впроваджені інтегровані системи управління виробництвом:

·          ISO 9001 (управління якістю)

·          ISO 14001 (екологічний менеджмент)

·          OHSAS 18001 (менеджмент у сфері безпеки й охорони праці)

 

Citi

In 1998, Ukraine became the 100th country of Citi’s presence worldwide, in the form of a subsidiary wholly owned by U.S. shareholders, when the National (State) Bank of Ukraine granted Citi a full package of banking licenses authorizing Citi to conduct commercial banking operations in both local and foreign currencies. Citi Ukraine continues to pursue its mission to provide clients with the best products, most competitive solutions and the highest level of service and reliability.

 

Контактное лицо – Вита Кирсанова, +380 (44) 4992778.

Roland Berger

ABinBevEFES

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві та  сім регіональних офісів продажів.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».

 

В компанії цікаво працювати та досягати загальних цілей. Атмосфера тут сприяє тому, що кожний співробітник проявляє ініціативу та максимально реалізує свій потенціал для подальшого розвитку. Кожен день ми дізнаємося щось нове, ділимося враженнями та знаннями з колегами з усього світу. Так ми збагачуємо  професійний досвід та знаходимо  найкращі рішення для споживачів нашої продукції.
Ми ставимо перед співробітниками цілі, що потребують максимальної самовіддачі, та надаємо можливості для безпрецендентного швидкого кар’єрного зросту тим, хто досягає найкращих результатів. Компанія заохочує ініціативність, розвиток потенціалу та міжфукцональні  переміщення співробітників. Ви берете на себе відповідальність  за особисту кар’єру, а ми допомогаємо вам досягти поставлених цілей.
Співробітники пивоварної компанії AB InBev Efes знають, що працюють не в звичайній організації, а в співтоваристві лідерів. Кожна людина тут може впливати на результат та процеси.

Ти зрозумієш наскільки близька наша культура, якщо тобі знайомі такі риси:

·         Мотивованість. Наші співробітники високо мотивовані і беруть на себе відповідальність. Ми дійсно "володіємо" нашою компанією і ставимося до неї як власники.

·         Захопленість. Ми любимо наші продукти, нашу культуру і наші ідеали. Все, що ми робимо, спрямоване на створення міцних зв'язків зі споживачами через наші бренди і досвід, які об'єднують людей.

·         Наполегливість. Ми рухаємося вперед, долаємо випробування і ніколи не зупиняємося, тому що хочемо добитися результату.

·         Прагнення до вдосконалення. Ми безперервно намагаємося все покращити і завжди шукаємо позитивні зміни.

 

Наші вакансії: https://suninbev.com.ua/vacancies

Кар'єрна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/ABInBevEfesCareer.UA/

Все про програми стажування та кар'єру в Telegram: https://t.me/abinbev_officiall_bot

Приєднуйся!

 

 

EY

Якщо ти готовий поєднувати роботу й навчання, мрієш про стрімке кар’єрне зростання та професійний розвиток, хочеш працювати у дружньому колективі професіоналів, – тобі до нас!

Міжнародна компанія EY – лідер із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування – запрошує студентів і випускників економічних, юридичних та технічних спеціальностей взяти участь у безкоштовних освітніх ініціативах і пройти відбір на оплачуване стажування з можливістю продовжити кар’єру в компанії

Deloitte

«Делойт» надає послуги в галузі аудиту, оподаткування, консалтингу та корпоративних фінансів державним і приватним компаніям, які працюють у різних галузях економіки.

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 286 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот із п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune». Офіси компанії «Делойт», СНД діють в 11 країнах і налічують більше ніж 3000 працівників.

Завдяки глобальній мережі фірм-учасників і 25 річному досвіду роботи в Україні «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

 

ПроКредит Банк

    АТ «ПроКредит Банк» - спеціалізований банк для бізнесу, що входить до міжнародної групи ПроКредит, акціонерами якої є іноземні фінансові організації: ПроКредит Холдинг (Німеччина) та Німецький державний банк розвитку KfW (Німеччина). Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця і вносять істотний внесок у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення. Ми робимо значний внесок у навчання та розвиток нашого персоналу, намагаючись створити й підтримувати сприятливу і ефективну робочу атмосферу, а також забезпечити привітне та професійне обслуговування наших клієнтів.

Evo

EVO – українська продуктова IT-компанія.

EVO реалізує в інтернеті проекти, пов’язані з роздрібною і оптовою купівлею-продажем, замовленням, обміном, поставками товарів і послуг, комерційним посередництвом між фізичними особами, між фізичними та юридичними особами, між юридичними особами, між комерційними та державними установами. 

Сьогодні в рамках компанії успішно розвиваються такі проекти: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Vchasno.com.ua та Shafa.ua.

 

В EVO працює більше 800 чоловік, з них 200 в IT та 200 у комерційному департаменті.

Наші співробітники створили неймовірну атмосферу в компанії, а EVO – кращі умови для праці: гнучкий робочий графік, систему навчання та розвитку, сучасний офіс із тренажерною залою, бібліотекою на майже 1000 книжок, кава та смузі баром. Ми займаємось йогою та медітацією, малюємо картини і вивчаємо англійську.

Приєднуйся та слідкуй за життям нашої компанії:

Facebook https://www.facebook.com/vnutrievo
Telegram @vnutrievo
Сайт https://evo.company

 

Tapmedia

 1. Назва компанії: TapMedia(ТОВ «ТАПМЕДІА»)
 2. Дата заснування – 24.08.2014

Історія про компанію. TapMedia– консалтинг-компанія, експерт у створенні повнофункціональних ITпродуктів і бізнесів «під ключ» у сфері DigitalMarketingта AdTech. У нашій R&Dкоманді працюють найкращі розробники та дослідники. Саме вони готові допомогти нашим клієнтам з розробкою висококонкурентних продуктів і виведенням іх на лідируючі позиції на світовому ринку.

TapMediaзачіпає питання розробки програмного забезпечення, дизайну, проектного консалтингу, аналітики, тестування та забезпечення якості та звичайно ж, оптимізації мобільних додатків.

TapMedia в цифрах:

 • 5 років успішної діяльності;
 • 35+ компаній користуються послугами TapMediaна постійній основі;
 • 500+ кваліфікованих спеціалістів;
 • 200+ запущених стартапів.
 • Основні напрями діяльності: DigitalMarketingта AdTech

 

Credit agricole

Альфа-Банк Україна Укрсоцбанк

Альфа-Банк Україна– універсальний банк з приватним міжнародним капіталом і перевіреною часом надійністю.

Банк належить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі.

Банк займає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним з найбільш стійких і надійних банків України та входить до Топ-10 фінустанов в країні за обсягом активів, відповідно до даних Національного банку України.
Альфа-Банк надає можливість працевлаштування студентам і випускникам усіх ВНЗ України. Приєднуйся, щоб набути безцінну практику:

- поєднання роботи з навчанням;

- набуття першого професійного досвіду та фінансової незалежності;

- роботи у міжнародній фінансовій установі, що забезпечує офіційне працевлаштування у комфортному офісі.

Приєднуйтесь до команди, яка створює новий найсильніший Банк-лідер на ринку для фізичних та юридичних осіб!

cv@alfabank.kiev.ua

 

Procter Gamble

PwC

PwC(PricewaterhouseCoopers) – одна з компаній Big4, що надає аудиторські, консалтингові, податкові та юридичні послуг як величезним корпораціям та державним та приватним підприємствам, так і неурядовим організаціям. PwCвизнана кращим роботодавцем у всьому світі серед студентів економічних спеціальностей (за версією Universum).

Студентам та випускникам ми пропонуємо:

•  Можливість розпочати кар'єру на позиції помічника аудитора чи консультанта у таких підрозділах: Аудит, Консалтинг, Податки, Адвокатське об’єднання «PwCLegal» (офіційне оплачуване стажування)

•  Можливість поєднувати роботу з навчанням

•  Медичне страхування

•  Комфортний офіс (м. Вокзальна / м. Університет)

•  Стажування в PwC = університетська практика

•  Особистий та професійний розвиток (кожен співробітник відвідує внутрішні та зовнішні тренінги, а також має персонального наставника)

•  Роботу з найкращими клієнтами (84% компаній представлених у рейтингу FortuneGlobal 500 є клієнтами PwC)

•  Дружній колектив

Ми очікуємо, що ти:

•  Студент/ка старших курсів або нещодавно закінчив/ла навчання

•  Володієш англійською мовою на рівні не нижче Intermediate

•  Прагнеш побудувати кар'єру у аудиторській, консалтинговій чи юридичній сфері

Як стати членом команди?

1. Заходь на сайт PwC Україна > розділ Кар'єра > Вакансії початкового рівня або на Facebook сторінку @PwCUkraineCareers

2. Реєструйся на вакансію, у якій зацікавлений/а

3. Проходь числовий тест, якщо це зазначено в описі вакансії

4. Чекай звістки від рекрутера

Детальну інформацію про компанію та можливості для студентів і випускників шукайте на сайті: www.pwc.com/ua/en/careers/graduate.html,Facebook сторінці: www.facebook.com/PwCUkraineCareers/та в Instagram: https://www.instagram.com/pwc_ukraine/

LOREAL

Уже понад 100 років група L’ORÉAL віддана одній справі: служінню красі. Місія компанії полягає у наданні жінкам і чоловікам у всьому світі доступу до кращих інноваційних косметичних продуктів у розрізі якості, ефективності та безпеки. Опираючись на досвід своїх команд та взаємодоповнюваність власних брендів, L’ORÉAL поставила перед собою мету на наступні роки - зробити красу універсальною. L’ORÉAL – це краса доступна всім і кожному.

 

 

 

 

 

Baker Tilly

Baker Tilly – одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компанії України. Вже майже 20 років ми працюємо для того, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів.

Кожну компанію створюють її співробітники. Націленість на високі стандарти, прагнення бути кращими, відповідальність перед клієнтами, колегами, суспільством, постійний розвиток та командна взаємодія  – саме це робить наш колектив особливим. Ми не зупиняємося у своєму розвитку та прагнемо досягати більшого.

Бажаєш побудувати кар’єру у фінансовій сфері, набути професійного досвіду, удосконалити знання та навички і знайти нових друзів - приєднуйся до команди Baker Tilly. Тут ти отримаєш безліч можливостей для свого професійного та особистісного розвитку, крутий колектив, у якому приємно та цікаво працювати, а також незабутні корпоративні заходи.

 

KPMG

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах працює 200 000 професіоналів.

KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу.

Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.

KPMG– одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.

 

Що ми пропонуємо своїм співробітникам:

• Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет;

• Прозору систему кар’єрного росту;

• Структуроване навчання та професійний розвиток;

• Отримання професійної кваліфікації (АССА, CFA);

• Різноманітність проектів;

• Роботу в дружній атмосфері;

• Корпоративні заходи;

• Гнучкий графік роботи;

• Участь у соціальних проектах KPMG.

 

Вимоги до кандидатів:

• Спеціалізація в галузі економіки, фінансів,права, податків та точних наук;

• Вільне володіння англійською мовою (усні та письмові навички);

• Володіння основними комп’ютерними програмами;

• Готовність до інтенсивної роботи та відряджень.

 

Контакти:

tel: 38 044 490 55 07

e-mail: graduate@kpmg.ua

kpmg.ua/careers

 

Ми в соцмережах

www.facebook.com/KPMGUkraine

www.instagram.com/kpmgukraine

 

 

 

 

 

 

JTI

Ukrainian

English

JTI - це міжнародний тютюновий бізнесГрупи компаній Japan Tobacco(JTInc.), провідного міжнародного виробника тютюнової продукції.

 

JTI is international tobacco business of the Japan Tobacco Group of Companies(JTInc.), aleading international tobacco product manufacturer.

Наша компанія об’єднує приблизно 40 тисяч працівників у 120 країнах світу з штаб-квартирою у Женеві, Швейцарія. Наша розмаїта команда представлена понад 100 національностями, що зумовлює наш успіх по всьому світу. Ми прагнемо зробити наш бізнес не лише найбільш успішним та динамічно зростаючим у своїй індустрії, а й найбільш відповідальним та надійним для наших партнерів та працівників.

Our company has approximately 40,000 employees in 120 countries, with headquarters in Geneva, Switzerland. Our diverse teamis made up of over 100 nationalities driving our success all over the world. We are committed to making our business not only the most successful and fastest growing of its kind, but also the most responsible and sustainably run.

В Україні JTI є однією з найбільших міжнародних FMCGкомпаній та провідним інвестором у розвиток людей вже понад 20 років.

In Ukraine JTI has been one of the biggest FMCG companies and a major investor in people development for over 20 years

В нас працює близько 800 співробітників на сучасній фабриці у м. Кременчук, у центральному офісі в Києві та в найбільших містах України. JTI визнана одним з десяти найкращих роботодавців FMCG сектору* в країні, за результатом дослідження компанії ЕУ 2017 року. Ми також отримали престижну міжнародну сертифікацію TopEmployersяк один з найкращих роботодавців України та Європи 2018 року.

 

* За результатом незалежного згадування серед FMCG компаній

We employ nearly 800 people at the factory in Kremenchuk, Kyiv headquarters and the biggest citiesaround the country. JTI is among TOP-10 best FMCG employers in the country* according to the EY research2017 and is a certified Top Employer in Ukraine and Europe2018.

 

* According to independent mentions among FMCG companies

 

 

1 плюс 1

1+1 медіа – один з найбільших медіахолдингів України, де працюють справжні профі. Запорука нашого успіху – величезна команда, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе та світ. Ми завжди відчиняємо двері талановитим фахівцям і одна з наших цілей – стати майданчиком, що об’єднає творчих, креативних і цілеспрямованих Людей Ідей

ЮГ контракт

Юг-Контракт - успішна українська b2b компанія, яка була заснована в 1994 році. Того ж року відкрили тунель під Ла-Маншем, а на екрани вийшли культові фільми «Леон» та «Форест Гамп». З невеликої компанії ми виросли в національного дистриб'ютора з 18 регіональними представництвами. Сьогодні в нашій команді 1200 працівників, у товарному портфелі – 20 000 продуктів, а серед партнерів – 220 світових виробників і 7 000 клієнтів. Ми імпортуємо товари в Україну, розвиваємо бренди і формуємо тренди сучасного ринку. Ви навіть не здогадуєтеся про те, що ми з вами вже заочно знайомі. Адже саме завдяки нашій роботі увашому домі є щонайменше один гаджет, аксесуар або предмет побутової техніки. Давайте знайомитися ближче! Нам потрібні такі, як ви: молоді та амбітні Особистості.

 

Nestle

Чи готовий ти розпочати роботу в команді професіоналів, постійно розвиватися, удосконалювати знання та навички, а також збудувати захоплюючу кар'єру, яка може привести тебе в будь-який куточок світу? Ти впевнений у своїх силах та спрямований на успіх? Ми чекаємо саме на тебе - молодого спеціаліста, який готовий займатися улюбленою справою та будувати своє майбутнє разом з нами.

Nestlé– найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя.Маючи досвід у понад 150 років,  Nestlé переконана, що для тривалого процвітання, потрібно створювати цінності для споживачів та акціонерів і суспільства в цілому. Це переконання плекає цінності Генрі Нестле, а компанія Nestlé сподівається на наступні 150 років «Якості продуктів, якості життя».

Nestlé в Україні налічує близько 4800 працівників.Найбільшими сегментами бізнесу є кулінарія (ТМ „Торчин”), кава та напої (ТМ NESCAFÉ, Coffee-mate), кондитерські вироби (ТМ „Світоч”) та продукти швидкого приготування (ТМ „Мівіна”). Компанія успішно працює і в таких напрямках, як дитяче та спеціальне харчування, корми для домашніх тварин, готові сніданки. Ми вважаємо, що всі продукти та напої можуть бути корисними і відігравати важливу роль в збалансованому харчуванні та здоровому способі життя.

Можливості в компанії Nestlé

У рамках Європейської ініціативи з працевлаштування молоді Nestlé needsYOUth, ми пропонуємо студентам та випускникам взяти участь у таких програмах:

 

Програма стажування

Програма практики

Ми чекаємо на:

Студентів 4-6 курсів та випускників

Студентів 3-6 курсів

Тривалість:

1 рік; повний робочий день

6 місяців;
половина робочого дня

Напрямки:

 • Маркетинг;
 • Трейд-маркетинг;
 • Продажі;
 • Аналітика;
 • Логістика та закупівлі;
 • Фінанси.

 

 • Маркетинг;   
 • Трейд-маркетинг;
 • Продажі;                      
 • Логістика;
 • IT;
 • Фінанси;
 • Юриспруденція;
 • Відділ управління персоналом;
 • Технічний відділ (відділ забезпечення якості продукції).

Вимоги до кандидатів:

Знання англійської мови; особиста відповідальність, лідерські якості; комунікативні навички, гнучкість та мобільність, здатність швидко навчатися.

Ви отримаєте:

 • Досвід роботи в міжнародній компанії;
 • Роботу у реальному бізнес середовищі;
 • Можливість в майбутньому керувати бізнес проектами та обіймати ключові посади;
 • Офіційне працевлаштування та оплату праці;
 • Соціальний захист та компенсаційний пакет.
 • Знайомство з бізнесом найбільшої компанії світу у виробництві продуктів харчування;
 • Реальні навички роботи у бізнес середовищі;
 • Співпрацю з динамічною командою професіоналів;
 • Офіційне працевлаштування та оплату праці.

 

Якщо ти прагнеш працювати у динамічній компанії, що об’єднує різні культури та сфери діяльності, серед цікавих людей та висококваліфікованих працівників і тиготовий до змін,стеж за новинами щодо набору на стажування та практики на сайті компаніїNestlé у розділі «Кар’єра» та надсилай своє резюме. Нам потрібен саме ти!

Наші контакти:

04655, м. Київ, вул. Верхній Вал, 72 А,

e-mail: Career4YOUth@ua.nestle.com

 

сайт:www.nestle.ua

 

Mazars

Компанія MAZARS UKRAINE працює у сфері аудиторських, бухгалтерських послуг, а також консультує з питань оподаткування

Philip Morris

Філіп Морріс Інтернешнл- провідна міжнародна тютюнова компанія, якій належать 6 із 15 найвідоміших міжнародних тютюнових брендів, в тому числі бренд сигарет №1 у світі.

На сьогодні компанія має центральний офіс в Києві, 12 регіональних офісів по всій Україні та сучасну фабрику в Харкові, де виробляється низка міжнародних брендів як для українського, так і для закордонних ринків.
Україна стала одним із перших ринків, де ФМІ представила свій революційний продукт iQOS™.

Пріоритет Філіп Морріс— залучати, підтримувати та розвивати найяскравіші таланти. Саме тому наша компанія пропонує студентам та випускникам низку освітніх та кар'єрних програм, участь в яких дає змогу на власному досвіді зрозуміти, як працює велика міжнародна компанія та долучитися до нашої команди.

Актуальну інформацію про вакансії та наші студентські програми ви завжди можете отримати на офіційному сайті https://pmi.com/ukr/careersабо на порталах пошуку роботи.

Facebook: @insidePMIUkraine

Tel: 38 044 389 46 00

Site: https://www.pmi.com

Mail: Your_career@pmi.com

 

OTП-банк

Банк Південний

Благовіст

Визнанийлідер ринку – компанія «Благовіст» заснована в 1993 році і є найбільшим в столиці агентствомнерухомості.

Багаторічнийдосвідуспішноїроботина ринку, стабільновисокаякість і надійність наших послуг, професіоналізмфахівців і сприянняклієнтам у вирішенніповного комплексу питань, щосупроводжуютьоперації з нерухомістю, закріпили за агентством «Благовіст» статус надійного партнера для найбільшихукраїнських і закордоннихкомпаній, безлічіорганізацій і приватнихосіб.

АН «Благовіст» сьогодні – цезгуртована команда професіоналів та однодумців, в якійвідданістьспільнійсправіпоєднується з індивідуальнимпрагненням до самореалізації, що служить джереломдинамічногорозвиткувсієїкомпанії

Запрошуємо до співробітництва активних, ціленаправлених людей на посаду консультанта з продажу/орендинерухомості, які бажають мати гідну заробітну плату та кар’єрне зростання.

Чекаємо Ваші резюме на адресу: Finenko.vm@ukr.net

Тел. 063 832 41 73 – Вікторія.

 

Райффайзен Банк Аваль

  АТ "Райффайзен Банк Аваль" є частиною банківської групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ, Австрія.

Ми є лідером із якості обслуговування в українському банківському секторі. Вагомі успіхи банку традиційно визнають і в Україні, і за її межами впливові видання та експерти, рейтингові компанії, партнери та клієнти.

Зокрема, у 2017 році Райффайзен Банк Аваль було названо кращим банком в Україні в межах конкурсу Awards for Excellence 2017 журналу Euromoney, кращим українським банком у рейтингу банків світу журналу Global Finance та кращим банком України в рейтингу Europe Banking Awards видання EMEA Finance. Банк прагне й надалі підвищувати якість обслуговування клієнтів, використовуючи новітні технології, свій досвід та досвід банків — членів групи Райффайзен Банк Інтернаціональ. Станом на кінець 2017 року 500 відділень по всій Україні.  

За результатами дослідження «Рейтинг роботодавців України» незалежного джерела опитування  наш банк увійшов до 20 найкращих компаній-роботодавців країни.

Ми пропонує багато цікавих можливостей для молоді: вакансії в різних підрозділах, програми стажувань та практики, а також надаємо унікальні можливості для навчання та професійного розвитку.
Стань частиною команди Райффайзен Банку Аваль. З нами кращі стають сильнішими! 

 

Dentsu

Dentsu Aegis Network Ukraine – це міжнародна комунікаційна група, представник одного з найбільших холдингів у сфері медіа, digital та комунікаційних послуг – Dentsu Aegis Network, який налічує понад 300 офісів у більш ніж 145 країнах.

В агентствах групи Dentsu Aegis Network Ukraine працюють понад 400 cпівробітників, які надають послуги успішним українським і міжнародним компаніям.
 

 

Innoware

Innoware працює у сфері IT-консалтингу вже 17 років і є найдосвідченішим консультантом із впровадження ERP та CRM систем Microsoft Dynamicsв Україні. Команда здійснила понад 200 проектів у 10 країнах світу.

У зв’язку із розширенням бізнесу запрошуємо до своєї команди:

§  Junior Business Analyst (ERP systems)

§  Junior Developer

Деталі можна дізнатися на сайті http://innoware.com/uk/about/career .

Резюме відправити на адресу IWwork@innoware.com, вказуючи назву вакансії.

Innoware – це можливість отримати професію майбутнього!

Вчишся на факультеті економічної кібернетики чи системного аналізу? Знаєш, яка професія майбутнього зробить тебе успішним?

Ми в Innoware маємо декілька відкритих вакансій і запрошуємо тебе ознайомитися з ними http://innoware.com/uk/about/career

А ще ти можеш взяти участь у класному конкурсі. Умови дуже прості:

завітай до стенду Innoware 31 жовтня, зроби круту фотку і розмісти її на своїй сторінці у Fb з хештегом #innowareforme

12 листопада ми розіграємо 2 портативні колонки JBL cеред усіх, хто виконає умови конкурсу. Вперед!

Genesis

Генезис — одна из крупнейших IT-компаний в Украине и одна из самых сильных высокотехнологических команд в Восточной Европе. Мы - это более 1000 человек в 8 странах, которые создают продукты для 200 миллионов пользователей в месяц. Генезис - самая высоконагруженная IT-компания в стране и один из крупнейших партнеров Facebook, Google, Snapchat и Apple из CEE.

 

Наша страничка на DOU - https://jobs.dou.ua/companies/genesis-technology-partners/

 

Генезис - это уникальное место для работы, развития и роста:

 

- экспертиза в развитии нагруженных высокотехнологичных продуктов на все основные международные рынки;

- работа с лучшими профессионалами в Украине: уникальные возможности для обучения, развития и роста, а это – тренинги и семинары внутри компании, доступ к полезной литературе, курсы английского и участие в ключевых мероприятиях IT индустрии по всему миру;

- условия для работы: отличный офис в 5 минутах от м Тараса Шевченко, бесплатная еда в офисе, бесплатная мед страховка, фрукты, занятия бегом, плаванием, футболом, баскетболом и другими видами спорта. Стоимость занятий компенсируется за счет компании, а корпоративный врач всегда готов помочь в случае болезни;

 

Детальнее о нас: www.gen.tech<http://www.gen.tech/>

 

Lexx International

Компания LEXX International — команда профессионалов с 15-ти летним опытом работы в сфере финансового анализа и трейдинга на рынках ценных бумаг, проводит набор на вакансию финансового аналитика, трейдера.

 

Наша вакансия: Для молодых людей, не имеющих опыта в данной сфере.

 

Требования :

 

—  высшее или неоконченное высшее образование (2 курс и выше);

 

—  базовый уровень знания английского языка;

 

—  аналитический склад ума;

 

—  умение работать с большим объемом информации;

 

—  стрессоустойчивость.

 

Обязанности :

 

—  фундаментальный и технический анализ американских фондовых рынков;

 

—  принятие решений и исполнение сделок по купле-продаже ценных бумаг;

 

—  оптимизация торговых стратегий.

 

Компания предоставляет:

 

—  обучение основам биржевой деятельности;

 

—  комфортные условия работы;

 

—  денежные бонусы;

 

—  комнату отдыха, библиотеку;

 

График работы:

 

Понедельник — Пятница

 

14:00 — 23:00 (развозка к метро).

 

Unilever

Unilever — британсько-нідерландська компанія, один з світових лідерів на ринку продуктів харчування та товарів побутової хімії (в тому числі парфумерії).Споживачі купують 170мільярдів одиниць продукції компанії Unileverу 190 країнах світу. Кращі продукти з асортименту, що включає 400 брендів, дозволяють зайняти компанії унікальне місце у житті людей усього світу.

Компанія дає багато можливостей для студентів та випускників. Щорічно свою кар’єру в Unilever починають 760 стажерів. У компанії існують такі програми як UnileverLeadershipInternshipProgramme(ULIP) та UnileverFutureLeadersProgramme (UFLP). Ці можливостідозволяють отримати цікавий та важливий досвід, розвинутилідерські навики та почати кар’єру у одній з найкращих компаній світу.

Наші контакти:

Фб: https://www.facebook.com/unileverukraine/

Сайт: http://unileverleaders.com.ua/

Mars

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон,  США). Сьогодні Mars  - глобальна корпорація зі 100 000 працівників по всьому світу. Не дивлячись на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою родиною, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, грунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів.

Mars в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Petcare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

Imperial

 

Холдинг «Империал» основан в 1993 году и является лидером по импорту бананов в Украину. Каждый второй банан, который вы кушали в жизни, это банан ТМ Imperial.

Наша компания имеет 15представительств в регионах Украины, а так же в Эквадоре, Колумбии, Коста-Рике и Мексике. У нас представлена развитая сеть логистических центров, самые крупные из которых расположены в Киеве и Одессе. Так же самый современный парк грузовых автомобилей и рефрижераторов.

У нас в компании действует закон “молодым у нас дорога”. Именно у нас можно начать со стажера в одном из направлений холдинга и до расти до руководителянаправления.

Вакансии, которые у нас открыты:

 • Стажер в коммерческий отдел
 • Стажер в отдел персонала
 • Стажер в отдел ВЕД
 • Стажер в хозяйственный отдел
 • Программист 1С

Мы ищем тех, кто хочет работать и развиваться.

У нас вы сожете получить опыт в международной компании, знания и хороший старт в карьере!

Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) — це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення здоров’я людей та забезпечення кращих результатів на всіх етапах континууму здоров'я — від ведення здорового способу життя та профілактики до діагностики, лікування та догляду у домашніх умовах. Philips використовує передові технології та глибокі клінічні та споживчі знання для постачання інтегрованих рішень. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, компанія займає лідируючі позиції в галузі медичної візуалізації, терапії під візуальним контролем, моніторингу пацієнтів та медичної інформатики, а також у галузі догляду за здоров’ям та домом споживачів. Портфоліо технологій Philips для персонального здоров'я та медичних систем у 2017 році згенерувало обсяг продажів у 17,8 млрд євро. У компанії працює близько 74 000 співробітників у більш ніж 100 країнах світу. Новини про компанію Philips Україна можна знайти на веб-сайті https://www.philips.ua