Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ярмарок вакансій

Запрошуємо компанії роботодавців до участі в Ярмарку вакансій "Кар'єра у великому місті", осінній сезон.

Форма попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2mb7gOe

 

Остання редакція: 20.09.19
«БРСМ-Нафта»

Наша мережа може бути як кар’єрним ліфтом, де надається можливість зростання на посаді, так і середовищем перекваліфікації, де кожен має змогу обирати професію та зону своєї відповідальності. Співробітники автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» можуть розпочати кар’єрне зростання з посади оператора або пістолетника, проявити себе й вирости до рівня директора АЗК чи перейти в офіс на нові вакансії. Таких прикладів у компанії дуже багато.

Baker Tilly

 

 

Baker Tilly — одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компанії України. 20 років ми працюємо для того, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів.
Основні напрями діяльності — аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, незалежна оцінка, трансфертне ціноутворення та послуги з бухгалтерського обліку.

Найцінніший наш актив — це наші співробітники. Ми цінуємо в людях бажання реалізувати себе та розкрити свій потенціал, і тому компанія активно інвестує в навчання, професійний та особистісний розвиток працівників.

Націленість на високі стандарти, прагнення бути кращими, відповідальність перед клієнтами, колегами, суспільством, постійний розвиток та командна взаємодія — саме це робить колектив Baker Tilly особливим. Кожного дня ми прагнемо створювати для наших співробітників максимально комфортні умови для роботи і даємо можливості для кар'єрного, професійного та особистісного зростання.

Бажаєш побудувати успішну кар'єру, набути професійного досвіду, удосконалити знання та навички і знайти нових друзів —приєднуйся до команди Baker Tilly! Тут ти отримаєш безліч можливостей для свого розвитку, крутий колектив, у якому приємно та цікаво працювати, а також незабутні корпоративні заходи.

 
Mars Incorporated

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США). Сьогодні Mars - глобальна корпорація зі 115 000 працівників по всьому світу. Не дивлячись на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою родиною, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, грунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів.

Mars в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Petcare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

"МЕТRО Кеш енд Кері Україна"

"GSK – одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній, що має місію допомогати людям робити більше, почуватися краще та жити довше. Компанія протягом 23 років присутня на українському ринку, де вона працює для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. В Україні представлені всі основні напрямки роботи компанії: Фарма – рецептурні препарати, Вакцини та Консьюмер Хелскер. Підрозділ Консьюмер Хелскер займається безрецептурною продукцією, а саме - знеболювальні, Сold&Flu, здоров’я ротової порожнини, здоров'я шлунку та шкіри. Ви можете знати такі бренди: Aквафреш, Сенсодин, Пародонтакс, Вольтарен, Панадол, Отривін, Терафлю. GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності, поваги та орієнтації на пацієнта. Компанія співпрацює з державними органами та пацієнтськими організаціями у питаннях підвищення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів. "

GSK
"GSK – одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній, що має місію допомогати людям робити більше, почуватися краще та жити довше. Компанія протягом 23 років присутня на українському ринку, де вона працює для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. В Україні представлені всі основні напрямки роботи компанії: Фарма – рецептурні препарати, Вакцини та Консьюмер Хелскер. Підрозділ Консьюмер Хелскер займається безрецептурною продукцією, а саме - знеболювальні, Сold&Flu, здоров’я ротової порожнини, здоров'я шлунку та шкіри. Ви можете знати такі бренди: Aквафреш, Сенсодин, Пародонтакс, Вольтарен, Панадол, Отривін, Терафлю. GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності, поваги та орієнтації на пацієнта. Компанія співпрацює з державними органами та пацієнтськими організаціями у питаннях підвищення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів. "
 
 
 

 

 
 

Citi

In 1998, Ukraine became the 100th country of Citi’s presence worldwide, in the form of a subsidiary wholly owned by U.S. shareholders, when the National (State) Bank of Ukraine granted Citi a full package of banking licenses authorizing Citi to conduct commercial banking operations in both local and foreign currencies. Citi Ukraine continues to pursue its mission to provide clients with the best products, most competitive solutions and the highest level of service and reliability.Контактное лицо – Вита Кирсанова, +380 (44) 4992778.

AboutHR

AboutHR
Executive & Talent Search Agency
www.AboutHR.com.ua

AboutHR is a Ukrainian executive & talent search agency established in 2012 and is based in Kyiv and Lviv. The agency is specialized in IT recruiting, top/middle management recruiting as well we recruiting of other “white-collar” employees in marketing, finance and legal area. AboutHR provides services in Ukraine, the CEE countries, the CIS countries, as well as for customers from Western Europe. Except of recruiting and headhunting services, the agency provides services of the compensation analysis.

Such IT companies, as Infopulse, Miratech, Softserve, Intellias, Skelia, which are among the TOP IT companies in Ukraine, are also among the key Clients of AboutHR. The agency serves such international companies as METRO Cash & Carry, Dyckhoff, Bauchemie, SYNEVO, ACE Logistics, Mazars, Verallia, Leroy Merlin, DLA Piper and others.

 

AB InBev Efes

AB InBev Efes є одним із лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovickiy Kozel; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».

Як соціально-відповідальна компанія ми реалізуємо ряд ініціатив у всіх містах нашої присутності. Серед найбільш знакових, такі проекти як: «День відповідального споживання пива», «Випив – за кермо не сідай», «Сімейна розмова. Чек-лист для батьків», Save Trukhaniv Island та інші.

Ми – компанія власників і сприймаємо її результати, як свої особисті. Ми йдемо до мрії, яка надихає нас робити світ кращим. Протягом багатьох років ми об'єднуємо людей за допомогою спорту, музики і культури, створюючи таким чином по-справжньому незабутні моменти і враження. Ми використовуємо кожну можливість подарувати людям те, чого вони жадають, тому працюємо, не шкодуючи сил. Ми пишаємося своєю роботою і несемо відповідальність за кожен крок. Ми виробляємо найкраще пиво з якісних натуральних інгредієнтів. Ми раді змінам і завжди готові докласти заради них зусиль.

 

Roland Berger

EY

Якщо ти готовий поєднувати роботу й навчання, мрієш про стрімке кар’єрне зростання та професійний розвиток, хочеш працювати у дружньому колективі професіоналів, – тобі до нас!

Міжнародна компанія EY – лідер із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування – запрошує студентів і випускників економічних, юридичних та технічних спеціальностей взяти участь у безкоштовних освітніх ініціативах і пройти відбір на оплачуване стажування з можливістю продовжити кар’єру в компанії

PwC

ТОВ «ПрайсвотерхаусКуперс»

Місцезнаходження: Україна, 01032, м.Київ, вул.Жилянська, 75

Тел. +38 044 354 04 04

Стань частиною глобальної команди, навчаючись в університеті

PwC- це команда професіоналів, які надають організаціям з усього світу послуги найвищої якості у сфері аудиту, консалтингу, оподаткування та юриспруденції.

Унікальний досвід експертів, динамічне робоче середовище та професійний розвиток - наші переваги як роботодавця!

Обери свій шлях

 1. Відділ аудиту
 2. Консультаційні послуги

3.   Послугивсферіоподаткування

4.   Юридичніпослуги 

5.   Внутрішнівідділи

ЧомуPwC?

 1. Навчання у фахівців
 2. Оплата отримання кваліфікації ACCA/CFA
 3. Можливість росту від інтерна до партнера компанії
 4. Робота в командах
 5. Відрядження за кордон
 6. Корпоративна соціальна відповідальність
 7. Гнучкий графік роботи
 8. Страхування
 9. Англійська в офісі
 10. Дрес-код тільки для ділових зустрічей
 11. Корпоративні вечірки щомісяця
 12. Йога в офісі

ВАТ

Компанія «Бритіш Американ Тобакко Україна» вже понад двадцять років успішно працює на українському ринку та
пропонує споживачам продукцію найвищого міжнародного ґатунку. 

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності – таку довгострокову мету ставить перед собою компанія. При цьому ми
визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за обсягами та грошовою часткою, а й з точки зору репутації
компанії та сприятливих умов праці для співробітників. 

Ми зацікавлені у тому, щоб з нами працювали високопотенційні талановиті професіонали, яких ми зможемо розвивати
Саме тому величезна увага приділяється пошуку та відбору кандидатів.