Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Ярмарок вакансій

Запрошуємо компанії роботодавців до участі в Ярмарку вакансій "Кар'єра у великому місті", осінній сезон.

Форма попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2mb7gOe

Остання редакція: 15.10.19
Партнери заходу

hh.ua | grc (@hh.ua - сайт з пошуку роботи (HeadHunter Україна) – один із топових інтернет-ресурсів, за допомогою якого українські та міжнародні компанії знаходять талановитих працівників, а українці – улюблену роботу. Кожна друга українська компанія знаходить персонал на hh.ua | grc.

Посилання на сайт https://kiev.hh.ua/

 

Структурні підрозділи державної служби зайнятості є постійними участниками багатьох спільних заходів направлених на працевлаштування молоді.

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, послуги з державного соціального страхування на випадок безробіття, а також здійснює виплату матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою роботи.

Головними завданнями державної служби зайнятості на сучасному етапі є:

- розвиток активних програм сприяння зайнятості населення;

- підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці;

- адресна допомога у працевлаштуванні соціально незахищених категорій населення;

- запровадження нових партнерських відносин з роботодавцями, стимулювання їх до створення нових робочих місць.

Служба зайнятості постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття.

 

       

ТехноСкарб
ТЕХНОСКАРБ™ помогает продавать и покупать комиссионные товары. И помогает мастерски: 10 лет опыта, 141 магазин и такие разные клиенты в 80 городах страны — от киевлян и одесситов до жителей уютных местечек вроде Черноморска или Конотопа.
 
Смартфоны, ноутбуки, гаджеты для работы и развлечений собраны по категориям и легко сортируются по состоянию: одно нажатие — и на сайте останутся только телефоны «почти как новые». Для тех, кто не нашел нужное или уже удачно продал надоевшую технику, работает отдельный раздел с новехонькой электроникой.

Анкор

АНКОР Україна - лідер кадрової індустрії. З 2006 року АНКОР спеціалізується в галузі рекрутменту, стаффінгу, аутсорсингу та консалтингу. В даний час мережа Холдингу включає більше 40 офісів в п'яти країнах. В Україні АНКОР представлений офісами в Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Щорічно АНКОР Україна обслуговує більше 300 клієнтів міжнародних і національних компаній. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad.


АНКОР в соціальних медіа:

https://www.facebook.com/ancor.ua/

https://www.facebook.com/ancorstartukraine/

https://www.instagram.com/ancor_start_ukraine/- старт кар'єри в АНКОРі

https://www.linkedin.com/company/ancor-ukrain/

Національний банк

Національний банк України є центральним банком України. Місією Національного банку є забезпечення цінової та фінансової стабільності з метою сприяння сталому економічному розвитку України.

Його створено у 1991 році відразу після здобуття Україною незалежності, адже наявність власного центробанку – одна з ознак державності. Цей орган влади - незалежний від політичного впливу, але є підзвітним суспільству завдяки прозорості своєї роботи.

Згідно до Закону України "Про Національний банк України" до відповідальності регулятора належить 34 функції, серед яких основні:

§   забезпечення стабільності грошової одиниці України, зважаючи на пріоритетність досягнення та підтримки цінової стабільності в державі;

§   сприяння фінансовій стабільності, зокрема стабільності банківської системи;

 

§   сприяння дотриманню стійких темпів економічного зростання;

 

§   визначення та впровадження грошово-кредитної політики;

 

§   монопольна емісія національної валюти України та організація готівково-грошового обігу тощо.

 

Національний банк України сьогодні є лідером реформ в країні. Ефективність роботи НБУ відзначають міжнародні організації.

 

На початку 2019 року НБУ отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії «Прозорість» від профільного журналу про діяльність центральних банків та фінансових регуляторів Central Banking.

 

НБУ активно сприяє зростанню рівня професіоналізму української молоді та рівня фінансової обізнаності населення.

 

 

 

Mindy Support

Хочешь круто и перспективно начать свою профессиональную карьеру? Тогда тебе в Mindy Teams!

Mindy Teams www.mindy-teams.com является частью международного бренда Mindy Support, в команде которой уже более 2000 человек в 5 локациях Украины и за рубежом.
Основные направления деятельности: анализ и обработка данных для систем искусственного интеллекта, клиентская поддержка и маркетинг.

В свою команду мы приглашаем ребят

со знанием иностранных языков - для работы в проектах с нашими международными клиентами (100% использование иностранного языка в работе, максимум практики и прокачка скиллов)
с желанием и умением помогать людям – для работы в направлении чат-поддержки клиентов Glovo — мирового бренда курьерской доставки
ищущих возможность совмещать работу с учебой – для участия в проектах по обучение искусственного интеллекта (специальные навыки не требуются – мы научим!)

Какое бы из 3 направлений ты не выбрал, тебя ждет:
опыт работы в международной компании с высокими стандартами и подходами в работе
крутейший молодой коллектив, который станет опорой и будет радовать каждый день
гибкий график: part или full (легко совмещать с обучением)
удобный офис в центре Киева с пуфиками, Xbox, настолками и прочими плюшками

Райффайзен Банк Аваль

Райффайзен Банк Аваль – надійний та відповідальний банк із іноземним капіталом, що розвиває відносини з клієнтами на основі довіри та взаємоповаги. Для нас важливий професіоналізм у всьому, тому наші фахівці постійно навчаються, підвищують свою кваліфікацію.

За оцінками вітчизняних й міжнародних впливових видань Райффайзен Банк Аваль очолює рейтинги найкращих банків в Україні, у тому числі і як відповідальний та бажаний роботодавець.

За підсумками 2018 року Банк увійшов у ТОП-20 найкращих компаній-роботодавців країни, також визнано «найкращим роботодавцем у фінансовій сфері» у рамках міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research - 2019.

Наша команда – більш як 7 500 професіоналів.

Райффайзен Банк Аваль надає широкий перелік стандартних та інноваційних послуг.

У нас:

 • 500 відділень по усій країні
 • понад 2,5 млн клієнтів

Маємо потужний IT-сектор:

 • три департаменти
 • своя розробка
 • різнопланові проекти

Пропонуємо багато цікавих можливостей для молоді: вакансії у різних підрозділах, програми стажувань та практики, надаємо унікальні можливості для навчання та професійного розвитку.

Надсилайте своє резюме на e-mail vacancy.hr@aval.ua.

У темі зазначте місто та напрямок, який цікавить у банківській сфері.

Хочете першими дізнаватися інформацію про:

 • актуальні вакансії
 • програми стажування й практики
 • історії успіху
 • цікавинки банківської сфери
 • життя поза роботою Райффайзен Банку Аваль?

Підписуйтеся на наші кар’єрні сторінки у соц.мережах!

 

Facebook - Кар'єра у Райффайзен Банку Аваль - https://www.facebook.com/raiffeisencareer

 

Instagram - Кар'єра у Райффайзен Банку Аваль - https://instagram.com/raiffeisencareer

Telegram - Робота у Райффайзен- https://t.me/robotaRBA

З нами кращі стають сильнішими!

Давайте зростати разом!

Unilever

Хочеш розпочати стрімку кар’єру в FMCG? Розпочинай її разом з лідерами у своїй справі.
@unilever – британсько-нідерландська FMCG компанія, один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування, засобів особистої гігієни та побутової хімії.
Щоденно 2.5 млрд людей у всьому світі використовують Lipton, Dove, Rexona, Axe, Clear, Domestos та ще 400 брендів компанії , які допомагають чудово виглядати, відмінно почуватися та отримувати від життя більше. Це дає нам унікальну можливість створювати яскраве майбутнє та підтримувати принципи ведення бізнесу відповідно до «Плану сталого розвитку 2020».
Програми для студентів:
1. Unilever Future Leaders Programme (UFLP):
• Студенти 4-6 курсів та випускники
• Менеджер за 2.5 роки
• Напрями: Customer Development (Sales and Marketing), Finance, Supply Chain
• Ротація у всіх відділах компанії
• 3 місяці за кордоном
• Стартова ЗП: 18500 грн
2. Unilever Leadership Internship Programme (ULIP):
• Студенти: 3-5 курсів
• Тривалість: 3 місяці
• Напрями: Finance, Marketing, Sales, Legal, Supply Chain, Analytics
• Досвід: без досвіду роботи
• Стажування оплачується
Вакансії, історії стажерів, фото та можливості: @unileverukraine
Подати заявку на стажування: unileverleaders.com.ua

«Скарбниця»

«Скарбниця» - перший недержавний ломбард, що розпочав свою діяльність в 1992 році, міцно закріпивши за собою лідерські позиції на ринку ломбардного кредитування.

Сьогодні це сучасна компанія, в котрій працює більш ніж 2000 співробітників, надаючи послуги в 97 містах України та здійснюючи кредитування під заставу майна у 400 відокремлених ломбардних відділеннях.

«Скарбниця» демонструє сталий розвиток протягом 27 років успішної роботи в сегменті ломбардного кредитування. За час існування в Компанії  було надано послуги 3 млн. осіб, дотримуючись європейських стандартів клієнтського сервісу. Наразі, Компанія тримає курс на інновації та впроваджує флагманські онлайн-послуги  в рамках e-commerceта фінансової грамотності клієнтів.

На сучасній матеріально-технічній базі компанії «Скарбниця» функціонує власний Навчальний центр, і це дає нам унікальну можливість, безкоштовно для здобувачів, формувати перспективний кадровий потенціал. Навчальний центр направду є гордістю компанії, а рівень підготовки та адаптації фахівців цінується, навіть, за її межами. Щорічно в нашому центрі проходять навчання та підвищують свій рівень знань 443 особи. Своїми ексклюзивними знаннями і практичними навиками діляться найкращі педагоги та куратори ломбардних відділень компанії. 

Компанія жорстко дотримується чинного трудового законодавства, пропонуючи гнучкі графіки роботи та можливість додаткового заробітку шляхом формування індивідуальних планів.

 Основна цінність компанії «Скарбниця» - це персонал, саме тому, в нас конкурентні умови працевлаштування з достойною зарплатнею, сучасні робочі місця та сприятливий психологічний клімат для новачків.

Чекаємо на вас, долучайтесь до команди перспективних, успішних – до найкращих!

ПриватБанку

Один з найбільших роботодавців України.
Важко переоцінити значимість ПриватБанку як роботодавця на українському ринку праці. Сьогодні у нас працює понад 22 тис. чоловік. ПриватБанк – соціально відповідальний банк (приймає на роботу інвалідів – 4% із загальної кількості співробітників) . Наші співробітники отримують зарплату в середньому на 10% більшу, ніж їх колеги в інших банках. До того ж ПриватБанк надає своїм співробітникам повний соціальний пакет, щорічну оплачувану відпустку на 24 календарних дні, систему пільгового кредитування житла та авто, консультації з юридичних питань, забезпечення безпеки співробітників та членів їх сім`ї (програма «Захист»), знижки на корпоративний зв`язок.

EY

Якщо ти готовий поєднувати роботу й навчання, мрієш про стрімке кар’єрне зростання та професійний розвиток, хочеш працювати у дружньому колективі професіоналів, – тобі до нас!

Міжнародна компанія EY – лідер із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування – запрошує студентів і випускників економічних, юридичних та технічних спеціальностей взяти участь у безкоштовних освітніх ініціативах і пройти відбір на оплачуване стажування з можливістю продовжити кар’єру в компанії

KPMG

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 153 країнах працює 207 000 професіоналів.
KPMG в Україні працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.
Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу.
Метою своєї діяльності KPMG бачить перетворення професійних знань у реальну економічну вигоду в інтересах своїх клієнтів, співробітників і міжнародних ринків капіталу.
KPMG – одне з найкращих місць, де можна набути досвід у міжнародному бізнесі, працюючи над проектами для великих українських та міжнародних компаній. Ми зацікавлені в залученні талановитих спеціалістів, які можуть надавати широкий спектр комерційних послуг нашим клієнтам в усьому світі, допомагаючи їм ефективно вирішувати найважливіші питання бізнесу.
Що ми пропонуємо своїм співробітникам:
— Конкурентну заробітну плату та соціальний пакет
— Прозору систему кар’єрного росту
— Структуроване навчання та професійний розвиток
— Отримання професійної кваліфікації (АССА, CFA)
— Різноманітність проектів
— Роботу в дружній атмосфері
— Корпоративні заходи
— Гнучкий графік роботи
— Участь у соціальних проектах KPMG

Генезис

Генезис названий кращим ІТ-роботодавцем в Україні в категорії 800-1500 співробітників за результатами щорічного опитування, проведеного DOU.UA. Ми отримали високі оцінки за основними категоріями, такими як професійне зростання, умови і оплата праці, спілкування з керівництвом і колегами і т.д.

Ми в постійному діалозі зі студентами. Інвестуємо в освіту молодих фахівців, які хочуть розвиватися в продуктовому IT. Робимо свої школи з таким розрахунком, щоб студенти, які пройшли їх, приєднувалися до нас та інших великих продуктових IT-компаній і робили індустрію сильніше.


Детальніше про нас: www.gen.tech

Банк Львів

Банк Львів – надійний банк із Швейцарським власником. Менеджмент банку – кращі практики міжнародного рівня, готові ділитися досвідом з молодим поколінням. Запорукою успіху є якісне навчання, постійний розвиток та фокус на самостійне прийняття рішень нашими працівниками. В Банку Львів, неможливо стояти на місці – динамічний розвиток банку сприяє рухатися по кар’єрній драбині та самовдосконалюватися. Цікаві та амбіційні задачі допоможуть Вам стати кращими у своїй справі. А круті корпоративи та сучасний дизайн відділень надихне для нових звершень. Ми розвиваємося разом із сучасними технологіями, віддаючи перевагу тільки найкориснішим та вигідним рішенням для клієнтів. Тому ми шукаємо не просто нові обличчя, які готові працювати, а тих, які готові внести свій вклад у розвиток Банку.

UHY Prostor

UHY Prostor - є членом міжнародної мережі незалежних фірм UHY International (Великобританія) і надає аудиторські послуги, бухгалтерські послуги та послуги юридичного та податкового консалтингу в Україні.

Ми допомагаємо компаніям малого, середнього бізнесу та представництвам мультинаціональних компаній організовувати збір і відображення в обліку фінансової інформації, аналізувати і збирати її в звіти і пробиратись через хитросплетіння нашого податкового законодавства.

 

Благовіст

Визнаний лідер ринку – компанія «Благовіст» заснована в 1993 році і є найбільшим в столиці агентством нерухомості. 8 філіалів АН «Благовіст», що розташовані в різних районах Києва, співпрацюють з близько 800 спеціалістами, які надають клієнтам повний спектр професійних ріелторських послуг.
Будучи універсальним оператором на ринку нерухомості, компанія «Благовіст» володіє найповнішою базою даних об'єктів нерухомості в Києві і передмісті, яка постійно оновлюється. Практично необмежений вибір варіантів дозволяє нам запропонувати кожному клієнтові оптимальне для нього рішення щодо покупки, продажу чи оренди житла або комерційної нерухомості.
Багаторічний досвід успішної роботи на ринку, стабільно висока якість і надійність наших послуг, професіоналізм фахівців і сприяння клієнтам у вирішенні повного комплексу питань, що супроводжують операції з нерухомістю, закріпили за агентством «Благовіст» статус надійного партнера для найбільших українських і закордонних компаній, безлічі організацій і приватних осіб.
АН «Благовіст» сьогодні – це згуртована команда професіоналів та однодумців, в якій відданість спільній справі поєднується з індивідуальним прагненням до самореалізації, що служить джерелом динамічного розвитку всієї компанії.
Наша компанія формує основні стандарти ведення ріелторського бізнесу в Україні. Ми захоплені своєю роботою і чекаємо саме таких цілеспрямованих і активних початківців! Разом ми створюємо успішну професійну та експертну команду, сприяємо розвитку наших консультантів, як на персональному рівні, так і на командному.
Якщо Ваc зацікавив наш підхід, Ви ініціативні і орієнтовані на результат, ми будемо раді бачити Вас у нашій команді.
Якщо у Вас ще немає досвіду роботи, АН «Благовіст» – це можливість отримати початкове місце роботи, надзвичайний досвід, фінансові можливості та кар’єрне зростання.

Ощадбанк

Історія Ощадбанку починається ще у XIX столітті. 31 грудня 1991 року Ощадбанк офіційно зареєстровано в Національному банку України
як самостійну банківську установу – Державний спеціалізований комерційний ощадний банк України.
Сьогодні Ощад успішно крокує до реалізації нової стратегії – стратегії лідерства на 2018-2022 роки,
кінцевим результатом якої має стати максимізація вартості Ощадбанку та його часткова приватизація за участю поважного міжнародного інвестора.
Наша стратегічна мета: Ощад – універсальний найбільший банк країни, банк №1.
У цифрах це виглядає так: розмір активів до 2022 року – понад 350 млрд. грн, дохідність капіталу – 15%, вартість акцій банку на ринку – 41 млрд. грн.
Ми розповіли тобі про нашу історію, цілі й пріоритети. І якщо ти бачиш себе в команді реформаторів найстарішого банку країни, – з радістю запрошуємо тебе до неї!

PwC

PwC- це команда професіоналів, які надають організаціям з усього світу послуги найвищої якості у сфері аудиту, консалтингу, оподаткування та юриспруденції.

Унікальний досвід експертів, динамічне робоче середовище та професійний розвиток - наші переваги як роботодавця!

Обери свій шлях

Відділ аудиту
Консультаційні послуги
3. Послугивсферіоподаткування

4. Юридичніпослуги

5. Внутрішнівідділи

ЧомуPwC?

Навчання у фахівців
Оплата отримання кваліфікації ACCA/CFA
Можливість росту від інтерна до партнера компанії
Робота в командах
Відрядження за кордон
Корпоративна соціальна відповідальність
Гнучкий графік роботи
Страхування
Англійська в офісі
Дрес-код тільки для ділових зустрічей
Корпоративні вечірки щомісяця
Йога в офісі

Ашан Рітейл

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена у 17 країнах Європи, Азії та Африки напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, а також електронною комерцією. Перший магазин АШАН було відкрито у 1961 році у Франції.
В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 26 магазинів у 9 містах, а також працевлаштовує більше 6000 співробітників. Ми – за якісне, здорове та локальне. Наше прагнення - залишаючись на подіумі рітейлу та маючи постійний результат, будувати мультиформатне, відповідальне та інноваційне підприємство, що об'єднує клієнтів та співробітників.

Roland Berger

ProCredit Bank

ProCredit Bank

ПроКредит Банк – це комерційний банк, метою якого є розвиток. Ми пропонуємо якісне обслуговування як малому та середньому бізнесу, так і фізичним особам, які мають на меті зберегти та примножити власні накопичення. У нашій діяльності ми дотримуємося наступних основних принципів: ми цінуємо прозорість у нашому спілкуванні з клієнтами, ми не просуваємо споживче кредитування, ми намагаємося мінімізувати наш негативний вплив на навколишнє середовище і надаємо послуги, засновані як на розумінні ситуації кожного клієнта, так і на докладному фінансовому аналізі.

Пропонуючи послуги бізнес-клієнтам, ми орієнтуємося на малі та середні підприємства, оскільки ми переконані, що саме вони створюють робочі місця ті вносять істотний внесок у розвиток у розвиток економіки країни. Пропонуючи прості і доступні можливості для збережень та інші банківські послуги, а також інвестуючи істотні ресурси у фінансову освіту, ми прагнемо до просування культури заощаджень та формування фінансової відповідальності у населення.

Вакансії:
• Client Advisor
• Business Client Advisor
• Intern

Контакти:
(044) 590 10 00
ukr.staff@procredit-group.com
www.facebook.com/procredit carreer
www.procreditbank.com

Premer Expo

Nestlе

Nestlé – найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Маючи досвід у понад 150 років, Nestlé переконана, що для тривалого процвітання, потрібно створювати цінності для споживачів та акціонерів і суспільства в цілому. Це переконання плекає цінності Генрі Нестле, а компанія Nestlé сподівається на наступні 150 років «Якості продуктів, якості життя».
Nestlé в Україні налічує близько 4800 працівників. Найбільшими сегментами бізнесу є кулінарія (ТМ „Торчин”), кава та напої (ТМ NESCAFÉ, Coffee-mate), кондитерські вироби (ТМ „Світоч”) та продукти швидкого приготування (ТМ „Мівіна”). Компанія успішно працює і в таких напрямках, як дитяче та спеціальне харчування, корми для домашніх тварин, готові сніданки. Ми вважаємо, що всі продукти та напої можуть бути корисними і відігравати важливу роль в збалансованому харчуванні та здоровому способі життя.

CAREER AT COCA-COLA HBC UKRAINE
CAREER AT COCA-COLA HBC UKRAINE
Ми, люди, які працюють у Coca-Cola Hellenic, є секретним інгредієнтом успіху нашої компанії. Ми – родина, до якої входить понад 30,000 залучених людей, талановита і сильна команда з визначними здобутками, яка щодня займається тим, що приносить відчутний результат. Приєднуйтеся до команди, яка надихатиме вас на успіх, зростайте разом з нами та змінюйте світ на краще.
Відповідь проста. Робіть те, що любите, і любіть те, що робите.
Перемагаємо і навчаємось разом
Ви зможете переконатись, наскільки важливими для нас є відчуття єдності і ті люди, з якими ми працюємо. Ми різноманітна, інклюзивна і старанна команда, у якій завжди підтримують одне одного. Розуміння спільної мети підтримує наш командний дух і відданість справі. Кожна перемога є нашою спільною. А талановиті люди, які нас оточують, надихають нас на зростання.
Втамуйте свою спрагу до зростання

 

 
 

Воля

Провідна українська телекомунікаційна компанія, яка надає сучасні послуги: високошвидкісного доступу в Інтернет, цифрового телебачення в HD якості, інтерактивного телебачення, послуги найбільшого Дата-центру в Україні.
Ми продовжуємо розвивати наші сервіси, впроваджуємо нові проекти та постійно шукаємо однодумців, які готові разом з нами розвивати інтерактивні цифрові послуги в країні.

Делойт

«Делойт» – це бренд, що об'єднує понад 260 тисяч фахівців незалежних фірм у більш ніж 150 країнах. Компанія була заснована більше 170 років тому в Англії, де народилася професія аудитора. Сьогодні фахівці компанії надають послуги в напрямах аудиту, консалтингу, фінансового консультування, управління ризиками, оподаткування та супутні послуги клієнтам державного і приватного сектору різних галузей економіки. До числа клієнтів «Делойт» входять близько чотирьохсот з п'ятисот найбільших компаній світу за щорічним рейтингом журналу «Fortune».
Завдяки глобальній мережі фірм-учасників «Делойт» відкриває своїм клієнтам можливості світового класу та надає високоякісні послуги, спрямовуючи свої зусилля на досягнення результатів, що мають значення.

Залежно від того, який напрям ти обереш, кожен департамент передбачає свою освітню програму:
Аудит – Літня школа «The Big Audit Theory»
Податково-юридичний консалтинг – Кейс-чемпіонат «Tax your Brains»
Консалтинг – Літня програма стажування

Приєднуйся до нас на Facebook – @DeloitteUA, Спілкуйся з нашим Деталькою у Telegram - @DeloitteTalentBot та дізнавайся про можливості в Делойт першим.

До зустрічі 

 

1 1 медіа

1+1 медіа – один з найбільших медіахолдингів України, де працюють справжні профі. Запорука нашого успіху – величезна команда, яка створює контент, здатний змінювати уявлення про себе та світ. Ми завжди відчиняємо двері талановитим фахівцям і одна з наших цілей – стати майданчиком, що об’єднає творчих, креативних і цілеспрямованих Людей Ідей.

Dentsu Aegis Network Ukraine

Dentsu Aegis Network Ukraine – це міжнародна комунікаційна група, яка займається розміщенням реклами. Ми будуємо бренди і розвиваємо їх в нашій країні та за її межами. За даними Всеукраїнської Рекламної Коаліції сумарні обороти агентств Dentsu Aegis Network Ukraine є найбільшими в Україні. Ми #1 вже протягом трьох років і продовжуємо зберігати лідерство. Основні напрямки роботи: Media, Digital, OOH, Radio, TV, Performance Marketing. Двері компанії відчинені для всіх студентів 4-6 курсів та випускників вищих навчальних закладів з досвідом та без досвіду роботи.

Бритіш Американ Тобакко Україна

Бритіш Американ Тобакко Україна — перше підприємство з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики.
Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності — така довгострокова мета компанії. Водночас, ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками, а й бездоганна репутація компанії та сприятливі умови праці для працівників.

Багатомільйонні інвестиції компанії Бритіш Американ Тобакко в Прилуцьку тютюнову фабрику дали змогу модернізувати обладнання, збудувати на місці старих виробничих потужностей нове сучасне високотехнологічне підприємство, що включає тютюновий та сигаретний цехи, адміністративну будівлю, енергоцентр та склад готової продукції. Інвестиції групи забезпечили початок випуску нової продукції та поліпшення умов праці понад 500 працівників фабрики. Усе це дозволило забезпечити динамічний розвиток бізнесу.

Нет описания фото.

Філіп Морріс Україна

Філіп Морріс Україна (ФМУ) є лідером українського тютюнового ринку та одним з найбільших платників податків до державного та місцевих бюджетів.

Компанію було визнано Кращим роботодавцем в Україні (Top Employer Ukraine) та Кращим роботодавцем у Європі (Top Employer Europe) у 2016 році за оцінкою Міжнародного інституту кращих роботодавців (International Top Employers Institute).

Філіп Морріс представлена в Україні двома юридичними особами - ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибюшн», де сумарно працюють понад 1300 співробітників.


У 2016 році ФМУ представила на українському ринку IQOS, інноваційний продукт на основі технології HeatControl™.

ФМУ також управляє філіями ФМІ у Вірменії, Грузії та Молдові.

 

«БРСМ-Нафта»

Наша мережа може бути як кар’єрним ліфтом, де надається можливість зростання на посаді, так і середовищем перекваліфікації, де кожен має змогу обирати професію та зону своєї відповідальності. Співробітники автозаправної мережі «БРСМ-Нафта» можуть розпочати кар’єрне зростання з посади оператора або пістолетника, проявити себе й вирости до рівня директора АЗК чи перейти в офіс на нові вакансії. Таких прикладів у компанії дуже багато.

Baker Tilly

 

 

Baker Tilly — одна з найбільших та найуспішніших аудиторських та консалтингових компанії України. 20 років ми працюємо для того, щоб допомагати вдосконалювати та розвивати бізнеси наших клієнтів.
Основні напрями діяльності — аудит, податкове та бізнес-консультування, корпоративні фінанси, незалежна оцінка, трансфертне ціноутворення та послуги з бухгалтерського обліку.

Найцінніший наш актив — це наші співробітники. Ми цінуємо в людях бажання реалізувати себе та розкрити свій потенціал, і тому компанія активно інвестує в навчання, професійний та особистісний розвиток працівників.

Націленість на високі стандарти, прагнення бути кращими, відповідальність перед клієнтами, колегами, суспільством, постійний розвиток та командна взаємодія — саме це робить колектив Baker Tilly особливим. Кожного дня ми прагнемо створювати для наших співробітників максимально комфортні умови для роботи і даємо можливості для кар'єрного, професійного та особистісного зростання.

Бажаєш побудувати успішну кар'єру, набути професійного досвіду, удосконалити знання та навички і знайти нових друзів —приєднуйся до команди Baker Tilly! Тут ти отримаєш безліч можливостей для свого розвитку, крутий колектив, у якому приємно та цікаво працювати, а також незабутні корпоративні заходи.

 
Mars Incorporated

Mars Incorporated – міжнародна компанія з багаторічною історією та всесвітньо відомими брендами.

Історія Mars почалася в 1911 році, коли Френк С. Марс почав виробляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США). Сьогодні Mars - глобальна корпорація зі 115 000 працівників по всьому світу. Не дивлячись на це, компанія залишається сімейним бізнесом, а її працівники – великою родиною, об’єднаною спільними цілями та цінностями. Ми створюємо атмосферу, грунтуючись на Принципах компанії, взаємній повазі, а також на постійному прагненні до лідерства і розвитку.

Один із головних факторів багаторічного успіху корпорації – її працівники. Ми впевнені, що краща інвестиція – це вклад у розвиток їх професіоналізму та персональної залученості, що створює середовище, де кожен може реалізувати свій потенціал та досягти найвищих результатів.

Mars в Україні має три підрозділи: Шоколад (Chocolate), жувальна гумка (Gum) та Продукти харчування для домашніх тварин (Petcare). Вони представлені світовими брендами Snickers, M&M`s, Orbit, Eclipse, Whiskas, Royal Canin та іншими.

"МЕТRО Кеш енд Кері Україна"

"GSK – одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній, що має місію допомогати людям робити більше, почуватися краще та жити довше. Компанія протягом 23 років присутня на українському ринку, де вона працює для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. В Україні представлені всі основні напрямки роботи компанії: Фарма – рецептурні препарати, Вакцини та Консьюмер Хелскер. Підрозділ Консьюмер Хелскер займається безрецептурною продукцією, а саме - знеболювальні, Сold&Flu, здоров’я ротової порожнини, здоров'я шлунку та шкіри. Ви можете знати такі бренди: Aквафреш, Сенсодин, Пародонтакс, Вольтарен, Панадол, Отривін, Терафлю. GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності, поваги та орієнтації на пацієнта. Компанія співпрацює з державними органами та пацієнтськими організаціями у питаннях підвищення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів. "

GSK
"GSK – одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній, що має місію допомогати людям робити більше, почуватися краще та жити довше. Компанія протягом 23 років присутня на українському ринку, де вона працює для забезпечення пацієнтів якісними лікарськими засобами. В Україні представлені всі основні напрямки роботи компанії: Фарма – рецептурні препарати, Вакцини та Консьюмер Хелскер. Підрозділ Консьюмер Хелскер займається безрецептурною продукцією, а саме - знеболювальні, Сold&Flu, здоров’я ротової порожнини, здоров'я шлунку та шкіри. Ви можете знати такі бренди: Aквафреш, Сенсодин, Пародонтакс, Вольтарен, Панадол, Отривін, Терафлю. GSK в Україні активно втілює в життя принципи прозорості, чесності, поваги та орієнтації на пацієнта. Компанія співпрацює з державними органами та пацієнтськими організаціями у питаннях підвищення доступу пацієнтів до інноваційних препаратів. "
 
 
 

 

 
 

Citi

In 1998, Ukraine became the 100th country of Citi’s presence worldwide, in the form of a subsidiary wholly owned by U.S. shareholders, when the National (State) Bank of Ukraine granted Citi a full package of banking licenses authorizing Citi to conduct commercial banking operations in both local and foreign currencies. Citi Ukraine continues to pursue its mission to provide clients with the best products, most competitive solutions and the highest level of service and reliability.Контактное лицо – Вита Кирсанова, +380 (44) 4992778.

AboutHR

AboutHR
Executive & Talent Search Agency
www.AboutHR.com.ua

AboutHR is a Ukrainian executive & talent search agency established in 2012 and is based in Kyiv and Lviv. The agency is specialized in IT recruiting, top/middle management recruiting as well we recruiting of other “white-collar” employees in marketing, finance and legal area. AboutHR provides services in Ukraine, the CEE countries, the CIS countries, as well as for customers from Western Europe. Except of recruiting and headhunting services, the agency provides services of the compensation analysis.

Such IT companies, as Infopulse, Miratech, Softserve, Intellias, Skelia, which are among the TOP IT companies in Ukraine, are also among the key Clients of AboutHR. The agency serves such international companies as METRO Cash & Carry, Dyckhoff, Bauchemie, SYNEVO, ACE Logistics, Mazars, Verallia, Leroy Merlin, DLA Piper and others.

 

AB InBev Efes

AB InBev Efes є одним із лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovickiy Kozel; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».

Як соціально-відповідальна компанія ми реалізуємо ряд ініціатив у всіх містах нашої присутності. Серед найбільш знакових, такі проекти як: «День відповідального споживання пива», «Випив – за кермо не сідай», «Сімейна розмова. Чек-лист для батьків», Save Trukhaniv Island та інші.

Ми – компанія власників і сприймаємо її результати, як свої особисті. Ми йдемо до мрії, яка надихає нас робити світ кращим. Протягом багатьох років ми об'єднуємо людей за допомогою спорту, музики і культури, створюючи таким чином по-справжньому незабутні моменти і враження. Ми використовуємо кожну можливість подарувати людям те, чого вони жадають, тому працюємо, не шкодуючи сил. Ми пишаємося своєю роботою і несемо відповідальність за кожен крок. Ми виробляємо найкраще пиво з якісних натуральних інгредієнтів. Ми раді змінам і завжди готові докласти заради них зусиль.

 

PwC

ТОВ «ПрайсвотерхаусКуперс»

Місцезнаходження: Україна, 01032, м.Київ, вул.Жилянська, 75

Тел. +38 044 354 04 04

Стань частиною глобальної команди, навчаючись в університеті

PwC- це команда професіоналів, які надають організаціям з усього світу послуги найвищої якості у сфері аудиту, консалтингу, оподаткування та юриспруденції.

Унікальний досвід експертів, динамічне робоче середовище та професійний розвиток - наші переваги як роботодавця!

Обери свій шлях

 1. Відділ аудиту
 2. Консультаційні послуги

3.   Послугивсферіоподаткування

4.   Юридичніпослуги 

5.   Внутрішнівідділи

ЧомуPwC?

 1. Навчання у фахівців
 2. Оплата отримання кваліфікації ACCA/CFA
 3. Можливість росту від інтерна до партнера компанії
 4. Робота в командах
 5. Відрядження за кордон
 6. Корпоративна соціальна відповідальність
 7. Гнучкий графік роботи
 8. Страхування
 9. Англійська в офісі
 10. Дрес-код тільки для ділових зустрічей
 11. Корпоративні вечірки щомісяця
 12. Йога в офісі