Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Топ чарівних фраз03 Серпня 2020р.

Якщо ви маєте труднощі в тому, щоб знайти спільну мову з колегами, постійно опиняєтеся втягнутими до конфлікту, відчуваєте прохолоду від конкретної людини чи від усього колективу, скористайтеся цими фразами. І все налагодиться.

????‍♂«Чим я можу допомогти?»
Неякісне спілкування в колективі часто виникає через те, що кожен не налаштований занурюватися у проблеми іншого і не дуже прагне взаємодіяти з колегами. В результаті багато хто залишається з наслідками своїх або чужих помилок сам на сам. Ця несправедливість може засмутити навіть дуже оптимістичну людину і перетворити її на справжню колючку.

????«Розкажи докладніше, будь ласка»
Щире бажання більше дізнатися про те, що розповідає співрозмовник, — відмінний спосіб налагодити з ним зв’язок. Дайте колегам поділитися важливими для них речами і спілкування якісно покращиться.

????‍♀«Я не розумію»
Якщо вам щось незрозуміло, то кивати з розумним виглядом — найгірший шлях до результативної і приємної комунікації. Щоб налагодити спілкування з колективом, не бійтеся зізнатися, що щось не зрозуміли, і попросити пояснити ще раз. Бонус цієї фрази — вона змушує співрозмовника відчути себе обізнаним, потрібним і надалі він буде асоціювати це почуття з вами.

????«Твоя правда»
Використовувати цю фразу в спілкуванні зовсім не означає погоджуватися з усім, що говорить ваш співробітник. Вона добре підходить і для вираження згоди з його думкою, і для м’якого переходу до критики (бо на роботі без неї, на жаль, не обійтися): «Твоя правда. При цьому варто звернути увагу на...»

????«Чудова робота»
Щоб отримати симпатію колег і знайти з ними спільну мову, потрібно не соромитися хвалити їхню роботу і помічати досягнення.
Всі люблять, коли їх хвалять і після цього починають краще ставитися до «хвалителя» 

☀️«Який прекрасний день!»
Це незамінна фраза, яку потрібно використовувати, щоб отримати прихильність оточення. У неї можуть бути варіанти, але головне — це посил. А саме, позитив і вміння радіти хорошому. Посудіть самі, адже знаходити спільну мову з похмурою людиною, яка помічає тільки негатив, зовсім не хочеться.