Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

ТОП-5 фільмів про пошук роботи, себе та сенсу життя21 Вересня 2020р.

????ТОП-5 фільмів про пошук роботи, себе та сенсу життя
Давайте на хвилинку відволічемось від серйозних питань ринку праці. Адже як би наполегливо ви не шукали роботу, в цьому процесі теж треба робити паузи, хоча б невеликі. Щоб перепочити, оцінити свої успіхи та надихнутись на нові звершення. Пропонуємо звернутись до кінематографа.
 
????????‍????Таємне життя Волтера Мітті
Щодня ти прокидаєшся, снідаєш однією й тією ж яєчнею чи пластівцями та йдеш в офіс, де займаєшся не дуже цікавими справами. Твою роботу не вважають потрібною, а тебе самого - не помічають. На жаль, ця історія багатьом може видатись до болю знайомою. Проте, що буде, якщо одного прекрасного дня перестати просто мріяти та почати втілювати свої бажання у реальність?
 
????Лашкаво прошимо
Цей фільм точно варто подивитись усім, хто хоча б раз приходив на нове місце роботи і думав, що навколо нього самі лише телепні. Подивитись, щоб зрозуміти: перше враження часто не має нічого спільного з реальністю.
 
????????‍♀️Одержимість
Ще один фільм про те, що буває тоді, коли дуже сильно чогось хочеш. Проте, на відміну від попередньої комедії, ця драма ставить набагато більше запитань: якою може бути мотивація творчої людини, чи припустимо навчання через стрес та чи правда, що мета виправдовує засоби.
 
????????‍♀️????????‍♀️Едді „Орел“
Спорт - це теж робота. І наполегливість у ньому ще більш важлива, ніж будь-де. А ще - нестандартний погляд на речі та свій унікальний шлях.Знайти царину, де в тебе не буде конкурентів, - звучить досить просто, чи не так? Але просто її знайти мало, ще треба зробити той самий стрибок з 70-метрового трампліна. А це вже зовсім інша історія. Історія про наполегливість і віру в себе.
 
????????‍????????Стажер
Мабуть, мало яка підбірка фільмів про пошук роботи обходиться без стрічки “Стажер”.Це й зрозуміло. Адже вона порушує дуже багато актуальних питань: чи зможуть “спрацюватись” люди різного віку, чи варто пробувати себе у чомусь новому у поважному віці та й взагалі, як побороти стереотипи та заслужити авторитет у новому колективі.