До чого готуватися молодому фахівцеві після вишу27 Травня 2020р.

Ті, хто вже залишив цей період свого життя у минулому, підтвердять, що він був не таким, як очікувалося, зв’язаним із безліччю труднощів і дивацтв.

Перші спроби отримати роботу навряд чи будуть успішними????
по-перше, молоді фахівці випускаються влітку, коли ринок праці завмирає, а величезна частина персоналу компаній вирушає у відпустку;

по-друге, на початку кар’єри знайти гарну вакансію дуже складно, лише невелика частина пропозицій відповідає очікуванням юного здобувача;

по-третє, як би сумно це не звучало, але більшість роботодавців воліє запрошувати на співбесіду кандидатів з досвідом.

На співбесіду можна не брати диплом????????

Дивно, але факт — більшість роботодавців не проглядають диплом і додаток до нього в ході першої зустрічі з претендентом.Але навіть якщо в ході інтерв’ю на посаду дипломом ніхто не поцікавився, то в процесі подальшого працевлаштування документи про закінчення ВНЗ обов’язково потрібно буде надати.

Посада молодого фахівця — на нижній сходинці кар’єрної драбини????‍????->????‍????

Якщо ви не встигли попрацювати за спеціальністю, поєднуючи роботу з навчанням в інституті, вам, ймовірно, запропонують позицію, на якій належить виконувати однотипні і прості завдання.

Працювати заради грошей не вийде????????

Працівникам-початківцям, які займають рядові посади, високі зарплати нараховують рідко.Однак не впадайте у відчай: разом із підвищенням за посадою, обіцяним в попередній частині цього матеріалу в нагороду за старанну працю, виросте і дохід.

Знову доведеться вчитися????????????

Молодим фахівцям належить отримати додаткові знання, необхідні для результативної праці, прямо на робочому місці — вчитися, хоча вони вже й не студенти.