Genesis31 Березня 2020р.

Подіям від Genesis бути ????
Обмін знаннями — важлива складова нашої філософії, тому під час карантину ми переносимо наші освітні події в онлайн.

Що в нас нового?
9 квітня о 18:00 пройде вебінар Oleksandr Yaroshenko, Business Analyst Genesis. Він розповість про принципи успішних бізнес-презентацій.

Основні інструменти комунікації у бізнес-середовищі — ділова мова та навички презентації. Проте зараз, коли особистих зустрічей стає все менше, презентація може посилити донесення важливої інформації своїм партнерам або клієнтам.

Олександр поділиться своїми знаннями щодо:

???? Структурування бізнес-презентації.
???? Використання кращих типів візуалізації даних.
???? Do's and Don'ts в презентаціях.

Кому рекомендуємо подивитися виступ?

???? Студентам економічних напрямів.
???? Працівникам з консалтингу.
???? Усім, хто хоче зрозуміло доносити інформацію, пов’язану з цифрами.

???? Про спікера
Працював у торгівельно-економічному відділі Делегації ЄС в Україні та проводив аналіз багатомільйонних інвестиційних проектів за час роботи у міжнародній консалтинговій компанії. Нині він старший аналітик у команді, яка відповідає за зв'язки з інвесторами групи компаній Genesis.

Реєструйтеся на подію за посиланням: https://bit.ly/343s7Fi