Фінансовий Онлайн Інтенсив від Philip Morris Business Academy!13 Вересня 2021р.

#можливості_перспектива
Привіт, друзі!

Скучили за нами? Бо ми за вами дуууже скучили!
Здається осінь таки наступила і якою ж крутезною вона буде! “Чому?” – Запитаєте ви?

А тому, що ми оголошуємо набір на BRAND NEW Фінансовий Онлайн Інтенсив від Philip Morris Business Academy!

Що? – Онлайн-інтенсив з трьох дуже цікавих модулів з фінансів, який триватиме три тижні з 5 жовтня!

Чому? – Ти отримаєш оверв’ю фінансової структури компанії та кожної її ланки, багато практичних навичок та нетворкінгу!

БОНУС! – Усі учасники, які успішно пройдуть програму зможуть потрапити до INKOMPASS у Києві або Харкові у відділі Фінансів за спрощеною схемою відбору!????

Тому, якщо ти:
- Студент 4-6 курсів або випускник 2021 року
- Маєш англійську на рівні Intermediate і вище
- Вчишся на економічній спеціальності у Харкові або Києві,

то лінк на реєстраціюhhttps://pmi.avature.net/su/73fecdd1e9258e1e

P.S. У нас залишились дуже теплі почуття до кожного з вас, а тому саме ВИ маєте можливість дізнатись про наші двіжухи першими! Кількість місць обмежена, тож поспішай!