Як будувати робочі відносини після підвищення22 Червня 2021р.

#стаття_перспектива
Як будувати робочі відносини після підвищення

В будь-якій з цих ситуацій дотримуйтесь наступних рекомендацій:
зберігайте спокій та холоднокровність у спілкуванні з підлеглими,
знайдіть способи донести до колективу, що у вас дружні наміри,
зазначте, що нові зміни - це перспектива для кожного з членів колективу, бо робиться одна єдина серйозна справа,
якщо потрібно окремо поспілкуватися тет-а-тет із прихованими лідерами, чи тими, хто відкрито й негативно налаштований щодо вас, наголосіть, що ви розраховуєте на підтримку своїх колег, бо ви сім’я.

Чого слід уникати. Для цього не потрібно:
пробувати нав’язатись в друзі всім підлеглим вашої команди, бо всім не догодиш,
використовувати своє підвищення в особистих цілях, розібратися із образниками з минулого,
поспішати із нововведеннями, змінювати правила та устави,
нагатися розвантажити себе й скинути більшу частину обов’язків на підлеглих.

Як закріпитись на посаді керівника. Перше з чого слід розпочати - зміна стилю спілкування. Просто неможливо змінити ролі і не змінити стиль спілкування. У вас вже змінились обов’язки, а значить спілкуватися, як раніше не вийде, інакше підлеглі не зможуть сприймати вас серйозно і почнуть ігнорувати завдання від вас. Різка зміна манери спілкування - шлях отримати ворогів, тому робіть це досить повільно, але наполегливо.
Використовуйте з вигодою для себе знання й інформацію про колектив. Ви точно знаєте сильні та слабкі сторони своїх підлеглих. Якщо вам відомо, що деякий співробітник міг би використовувати свої уміння краще на іншому проекті, то чому так і не зробити.
Будьте відвертими зі своїм колективом в будь-якому питанні. До того ж, брехня рано чи пізно стане відомою, а ось авторитет буде підірваний.