Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" та Програма "Мріємо та діємо" запрошують студентів на тренінг "Як ненапряжно зробити цікаву презентацію курсової".01 Грудня 2021р.

#можливості_перспектива

Сесія вже на носі і потрібно робити десятки різних презентацій по навчанню. Одну, щоб закрити проект, другу, щоб відпрацювати пропуски, третю, щоб захистити курсову...
Якщо перші дві - це чисто кілька балів, які нічого суттєво не вирішують, то захист курсової - це окрема оцінка, яку хочеться отримати максимально високою. І, повірте, якщо ви не просто прочитаєте куски вашої курсової, а зробите цікаву презентацію, то викладачі зацінять це і високий бал у вас в кишені.

На тренінгу ми:
 Розкажемо з чого почати розробку презентації і як зробити її цікавою;
Покажемо 5 ключових правил красивих слайдів;
Розберемо і удосконалимо ваші презентації і дамо кілька шаблонів для презентацій вашої курсової.
Про це все вам розкаже Ярослав, який робив презентації для Президента та Прем'єра. Тому будьте певні, без корисних навичок ви не залишитесь.

Дата і час: 2 грудня о 16:00

Дуже чекаємо вас
Тренінг проходить в рамках проєкту з розвитку кейс-клубів у закладах освіти України.