L’Oreal Brandstorm 202002 Квітня 2020р.

L’Oréal Brandstorm 2020

«Карантин - це привід присвятити час навчанню та своєму розвитку! Тому у нас гарна новина!
Період подачі заяв на участь у міжнародній інноваційній бізнес-грі для студентів “L’Oréal Brandstorm 2020” продовжено до 15 квітня!

Нагадуємо, що тема гри цього року - “Майбутнє косметичної індустрії без пластику”!
Запропонуй інновацію, що визначить #plasticless стратегію для одного з брендів L'Oréal Україна на ринку продуктів масового попиту (Garnier, L'Oréal Paris, Maybelline New York, Mixa Ukraine, NYX Professional Makeup Ukraine ) та зміни поведінку споживачів, спонукаючи їх до більш сталого та відповідального споживання.

Детальне завдання, допоміжні матеріали та реєстрація за посиланням: brandstorm.loreal.com

Для участі необхідно:
· Бути студентом 2-го чи вищого курсу будь-якого ВНЗ та володіти англійською мовою;
· Зібрати свою команду з 3-х чоловік або зареєструватись самостійно та об’єднатись з іншими гравцями на платформі;
· Завантажити вашу командну ідею (всього 3 слайди PDF) на платформу до 15 квітня

Всі фіналісти нашої гри можуть отримати стажування в компанії у сферах діджиталу, маркетингу, фінансів, комерції та ін.
Українська команда-переможець матиме можливість виграти 3-х місячне стажування в найбільшому світовому start up просторі - Station F у Парижі!

Не гай часу! Настав твій час підкорити бізнес світ своєю ідеєю!
Всі запитання можна адресувати Ярославі Ромашко, Recruitment Manager L’Oréal, на електронну адресу Yaroslava.ROMASHKO@loreal.com чи у будь-яких месенджерах за телефоном 0939102430»