6 питань, які слід задати собі перш, ніж відгукнутися на вакансію28 Травня 2020р.

Не приймайте ніяких рішень, поки не відповісте собі на ці питання.

????‍????????1. Чи відповідає ця посада моїм кар'єрним планам в довгостроковій перспективі?
Розглядайте стратегічно кожне місце роботи, на яке претендуєте. Кожна нова посада - це сходинка до вашої ідеальної кар'єрі. Так має бути. Оцінюючи позицію, подумайте, чи допоможе вона вам опанувати навичками, завдяки яким ви просунетеся по службі.
                                                                                                                                                                                   ????????‍????????????‍????????????‍✈️2. Я відповідаю вимогам? Чи достатньо я кваліфікований для цієї посади?
Перш ніж відгукнутися на вакансію, уважно прочитайте її. І ще раз. Безумовно, роботодавці прагнуть отримати ідеального кандидата, тому деякі тексти будуть складатися з довгого переліку якостей та навичок, якими повинен володіти фахівець. Ваша завдань - визначити, які з них є найбільш важливими для рекрутера.

????????♟3. Що я знаю про культуру компанії?
Ви можете мати всі необхідні  навички для посади, але якщо ви не вписуєсь в корпоративну культуру організації, то ви, в кінцевому рахунку, не доб'єтесь в ній успіху. Постарайтеся досліджувати культуру компанії потенційного роботодавця, щоб переконатися, що ця посада варта ваших зусиль.

????????4. Як я буду добиратися до роботи?
Подумайте заздалегідь моменти, здавалося б, другорядної важливості. Як будете добиратися на роботу? Чи готові ви переїхати в інше місто? Якщо так, чи згодна на це ваша сім'я? Чи зможете ви їздити на громадському транспорті або ходити пішки? Скільки буде коштувати проїзд в рік? Скільки часу вам знадобиться, щоб дістатися до офісу? Компанія зможе запропонувати вам гнучкий графік або дистанційну роботу?
                                                                                                              ????????????‍♂️5. Чи знаю я кого-небудь, хто працює в компанії?
Дослідження показали, що кандидати в 10 разів частіше працевлаштовуються в компанію, якщо їх кандидатуру лобіюють співробітники, які вже в ній працюють. Перед тим, як відгукнутися на вакансію, подумайте, чи знаєте ви кого-небудь, хто працює або раніше працював в організації.
В якості додаткового бонусу ця людина може надати вам інформацію про корпоративну культуру компанії і методах найму.

????????6. Чи допомагає мій профіль у соціальних мережах моїй кар'єрі?
Рекрутери або роботодавці шукають соціальні профілі здобувача, перш ніж запрошувати його на співбесіду. Це вже давно не секрет. Переконайтеся, що ваша сторінка відповідає вашому резюме. Видаліть весь негатив, неоднозначні фотографії, дивні посилання, якими ви ділилися.