KPMG Audit battle05 Листопада 2018р.

KPMG Audit Battle

Друзі!

Ви знаєте, що KPMG організовує багато різноманітних заходів для студентів, включаючи лекції, презентації, конкурси тощо.

Але такого ще не було! Цього разу ми пішли ще далі та створили справжній бізнес-симулятор для студентів. Ми пропонуємо студентам та випускникам спробувати себе в ролі аудиторів і провести перевірку уявної IT компанії, включаючи участь у тендері, зустріч із менеджментом і підготовкою безпосередньо аудиторського звіту.

Якщо вам цікаво, у чому полягає робота аудиторів і як процес виглядає зсередини, реєструйтесь за посиланням: http://bit.ly/2Pwt80y і беріть участь у грі KPMG Audit Battle.

Прийом реєстрацій разом із відповідями на перше завдання триває до 11 листопада включно!

Додаткова інформація за телефоном + 38 044 490 55 07, контактна особа Анна Курашова або електронною поштою graduate@kpmg.ua (тема листа – Audit Battle).

З найкращими побажаннями,

Команда по роботі з персоналом,

KPMG в Україні