Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Студентська PR-агенція TEDxKNEU

Сайт проекту: tedxkneu.com

TED - це неприбуткова організація присвячена ідеям, що варті поширення. Перша 4-денна конференція була проведена 30 років тому у Каліфорнії. З того часу TED-конференції проводяться двічі в рік, спікерами на яких виступають найкращі у світі натхненники та втілювачі ідей. Продовжуваність кожного виступу не перевищує 18 хвилин. Більшість з них є доступними для безкоштовного перегляду на офіційному сайті TED.com.

Спікерами TED були Bill Gates, Jane Goodall, Elizabeth Gilbert, Sir Richard Branson, Nandan Nilekani, Philippe Starck, Ngozi Okonjo-Iweala, Sal Khan та Daniel Kahneman. Щорічна весняна конференція TED відбувається у Ванкувері одночасно із живою трансляцією на TEDActive в Уістлері, Канада. Конференція TEDGlobal відбудеться у жовтні цього року в Ріо-де-Жанейро. TED проводить велику кількість медіа-ініціатив, серед яких: TED.com, на якому щодня публікуються нові виступи TED;

Відкритий перекладацький проект, який дає можливість користуватись інтерактивними перекладами виступів за допомогою волонтерів з усього світу. освітня ініціатива TED-Ed. TED започаткував щорічну нагороду. Її переможці, люди з бажанням змінювати світ, отримують допомогу у процесі перетворення їх ідей у реальність.

Слідкуйте за новинами TED:
http://twitter.com/TEDTalks
http://www.facebook.com/TED.

TED — це щорічна конференція про унікальні проекти та інновації, які несуть в собі ідеї зміни і розвитку суспільства. Девіз конференції «Ideas worth spreading» (переклад: «Ідеї, варті поширення») відображає місію конференції — розповсюджувати ідеї,які здатні змінити світ на краще.

TEDx – це незалежні локальні конференції, що проводяться під егідою TED в різних містах і країнах. Ці конференції локального характеру дають можливість містам, університетам, спільнотам долучитися до світового руху TED і зробити свій внесок у розвиток ідей досконалості.

TEDxKNEU - це унікальная подія на теренах КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, що слугує платформою для ідей, що варті поширення та втілення у життя.

Темою першого TEDxKNEU є «Building the community U n' I». Ми всі є частинами спільнот: ти і я, університет і Україна, спільнот, що об'єднують усіх студентів, викладачів та випускників. Разом ми зможемо стати рушійною силою та робити зміни на краще.

Остання редакція: 10.07.15