Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Подвійний диплом з Братиславським економічним університетом (Словацька Республіка)!07 Жовтня 2019р.

       23 вересня 2019 року підписано угоду про двостороннє співробітництво і видачу подвійних дипломів між факультетом міжнародної економіки і менеджменту нашого Університету  та Братиславським економічним університетом (м. Братислава, Словаччина).  Договір скріплено підписами очільників університетів  Дмитра Лук'яненка та Фердинанда Даньо (ректора Братиславського економічного університету). Документ є доповненням до Рамкової угоди про співробітництво між університетами, укладеної 27 травня 2016 року.

Урочиста церемонія підписання відбувалася  також за участі  Юрія Солодковського, декана факультету міжнародної економіки і менеджменту, Олександра Федірка, завідувача кафедри європейської економіки і бізнесу, а також проректора з міжнародних відносин  Бориса Матоша та декана факультету міжнародних відносин Рудольфа Кухарчіка.

  

На сьогодні Братиславський економічний університет є найбільшим університетом Словаччини, що забезпечує всебічну освіту з економічних та управлінських навчальних програм на всіх рівнях навчання та співпрацює з багатьма університетами Європи. Тож вітаємо студентів одного з кращих факультетів КНЕУ з новими можливостями!

Детальніше про подію з першоджерела: https://euba.sk/aktivity-a-media/aktuality/1768-dvojity-diplom-medzi-eu-v-bratislave-a-kyjevskou-narodnou-ekonomickou-univerzitou-vadyma-hetmana

Детальніше про умови участі в програмі подвійного диплому можна дізнатися у завідувача кафедри Європейської економіки і бізнесу, гаранта магістерської освітньої програми «Міжнародні економічні відносини», д.е.н. Федірка Олександра Анатолійовича.