Відбулося засідання Вченої ради (26.05.22)26 Травня 2022р.

26 травня 2022 року в режимі онлайн відбулося засідання Вченої ради КНЕУ.

Серед питань порядку денного обговорювали новації Вступної кампанії-2022, яка проходить в безпрецедентних умовах воєнного стану. Зокрема затверджено Правила прийому до нашого університету та  його відокремлених структурних підрозділів, а також оприлюднено перелік заходів  для залучення абітурієнтів та їх інформаційної підтримки, які проводяться Центром професійних та суспільних комунікацій спільно з Приймальною комісією КНЕУ,  за участі факультетів та інститутів університету.

Серед іншого йшлося про оптимізацію структури університету та про перейменування деяких структурних підрозділів, присвоєння чергових вчених звань науково-педагогічним працівникам.

Також оприлюднено Результати моніторингу інноваційного внеску кафедр у формування високого рейтингу Університету в його науковій атестації.

Щиро вітаємо трійку лідерів:

1 місце - кафедра бізнес-економіки та підприємництва

2 місце- кафедра соціоекономіки та управління персоналом

3 місце -кафедра міжнародної економіки

Бажаємо подальших успіхів!

Детальніше про результати роботи Вченої ради можна дізнатися за посиланням: https://kneu.edu.ua/ua/University_en/councils/vr/neus_vr/inf_pov_26_05_22/