Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

День захисника України та «польова кухня» у КНЕУ08 Жовтня 2019р.

На честь Дня захисника України у конференц-залі КНЕУ 8 та 9 жовтня відбуваються урочисті зібрання зі студентами, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу.
Нагадаємо, що у липні 2019 року студенти другого курсу кафедри військової підготовки склали військову присягу на вірність українському народові. Випускники опанували спеціальності «Організація речового забезпечення» та «Організація продовольчого забезпечення».
«Я гордий тим, що наші випускники є захисниками Вітчизни, - наголосив у вітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та інфраструктури О. В. Садовник. - Символічно, що День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва». Грамоти найкращим студентам вручив завідувач кафедри військової підготовки В.М. Шемаєв.
Про етапи українського державотворення та формування збройних сил розповіли директор музею КНЕУ П.В. Сацький та викладачі кафедри С.С. Стефанцев, С.В. Виноградов, І.О. Ляшенко. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять усіх загиблих захисників України. Фахівці наукової бібліотеки презентували виставку тематичної літератури. Серед книг: «Воєнне мистецтво Давньої Русі», «Чорноморське козацтво», «Гетьмани України».
Святкування завершилось смачним обідом (гречана каша, хліб, чай) за принципом «польової кухня».

Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса Гуторова
Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія Рогачова (фото)