Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

9 та 10 жовтня 2017 року у КНЕУ перебували з робочим візитом представники ВНЗ-партнеру Шанхайського Університету Фінансів та Економіки11 Жовтня 2017р.

9 та 10 жовтня 2017 року у ДВНЗ «Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана» перебували з робочим візитом представники ВНЗ-партнеру Шанхайського Університету Фінансів та Економіки професор Жань Жоньмін–  декан факультету Марксизму, та його заступник - пані Лю Сяоїнь, Ph.D., керівник редакційного відділу журналу «Шанхайська економічна школа».

 

За організаційної підтримки Центру міжнародної академічної мобільності відбулася зустріч з ректором КНЕУ проф. Лук’яненком Д.Г. та проректором проф. А.М. Колотом. У контексті задекларованої програми перебування гостей, а саме: Міжнародного наукового форуму «Політико-економічні відносини між Китаєм та Україною» та Міжнародного круглого столу «Китайський підхід до формування концепції «спільноти єдиної долі», обговорювалися перспективи розширення співробітництва між нашими університетами.