ІV Всеукраїнський Вернісаж-практикум04 Лютого 2021р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує керівників закладів освіти всіх рівнів, вчителів математики, економіки, географії, історії, викладачів підприємницьких дисциплін і всіх, кому цікава тема підприємливості і саморозвитку взяти участь у ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВЕРНІСАЖІ-ПРАКТИКУМІ для сучасних керівників закладів освіти та викладачів підприємницьких дисциплін.

Відбуватимуться дві паралельні сесії: для керівників, заступників керівників закладів освіти і для педагогів.
Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Університетом менеджменту освіти, Компанією Інтелектуальних Технологій, ГО «Асоціації відроджені гімназії України».

Захід відбудеться 19 лютого 2021 року з 13:00-16:00 в онлайн-режимі.

Участь у заході безкоштовна.
Буде дано електронний сертифікат на 7 годин.
Деталі програми в інформаційному листі.