ІСТОРІЇ УСПІХУ ВИПУСКНИКІВ КНЕУ в проекті «ЖИВА КНИГА»22 Листопада 2018р.

(відео-інтерв’ю з випускниками)

Про проект

«Подорож у тисячу миль, починається з першого кроку»

(Лао-Цзи)

У кожної успішної людини свій шлях. І, час від часу, виникає бажання згадати як він розпочинався, поринути у найзнаковіші події, які зробили тебе саме таким, яким ти є зараз,  ще раз відчути розмаїття яскравих і хвилюючих емоцій, пригадати смак першої перемоги, і від цього здобути натхнення йти далі! Звичайно, на цьому шляху були й труднощі, й поразки, але їх подолання лише загортовує, коли ти розумієш свою місію і цілі, та впевнено рухаєшся вперед, коли переконаний, що у житті можливо все, варто лише зробити перший крок!

Ми робимо свій перший крок разом з нашими випускниками, розпочинаючи творчий проект «Жива книга», в якому наші найталановитіші, найуспішніші і найвідоміші випускники розповідають свої історії успіху. Це «книга» яка надихає! Гортаючи її сторінки, ви  переконаєтесь, що бути успішними – це, насамперед, займатися улюбленою справою, невпинно зростати та вдосконалюватися, як професійно так і  особисто, а студентські роки – це один з найважливіших періодів для розбудови міцного фундаменту успішної особистості!

Команда проекту

• Ірина Пелепейко- начальник центру суспільних зв’язків КНЕУ
  • Ірина Кулага- заступник директораІнституту бізнес-освіти, к.е.н., доцент
  • Мирослава Яременко- провідний фахівець  відділу профорієнтації, розвитку підприємництва і лідерства